Os 14719 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Skalice nad Svitavou | 20.36 | 0.00 | 2 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 18.14 | 4 | ||
Třebovice v Čechách | 18.21 | 18.22 | 1/2 | ||
Anenská Studánka | 18.29 | 18.29 | |||
Trpík | 18.32 | 18.32 | |||
Mladějov na Moravě | 18.36 | 18.37 | 3 | ||
Kunčina | 18.45 | 18.45 | |||
Moravská Třebová | 18.51 | 18.52 | 2 | ||
Linhartice | 18.58 | 18.58 | |||
Rozstání | 19.05 | 19.05 | |||
Městečko Trnávka | 19.08 | 19.10 | 2 | ||
Mezihoří | 19.13 | 19.13 | |||
Chornice | 19.18 | 19.40 | 2 | ||
Biskupice u Jevíčka | 19.45 | 19.45 | |||
Jevíčko | 19.49 | 19.49 | 2 | ||
Velké Opatovice | 19.56 | 20.01 | 3 | ||
Cetkovice | 20.06 | 20.06 | |||
Šebetov | 20.12 | 20.13 | 3 | ||
Knínice u Boskovic | 20.17 | 20.17 | |||
Boskovice | 20.26 | 20.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci