Os 14032/3 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Červenka | 16.44 | 0.00 | 1/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 15.39 | |||
Olomouc-Smetanovy sady | 15.44 | 15.44 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 15.45 | 15.46 | 2 | ||
Olomouc město | 15.48 | 15.49 | 1 | ||
Olomouc-Hejčín | 15.51 | 15.51 | |||
Olomouc-Řepčín | 15.54 | 15.58 | 1 | ||
Horka nad Moravou | 16.02 | 16.02 | |||
Skrbeň | 16.06 | 16.06 | |||
Příkazy | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Senice na Hané | 16.16 | 16.19 | 2 | ||
Senice na Hané zastávka | 16.22 | 16.22 | |||
Odrlice | 16.25 | 16.25 | |||
Cholina | 16.27 | 16.27 | |||
Myslechovice | 16.30 | 16.30 | |||
Litovel předměstí | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Litovel město | 16.36 | 16.37 | |||
Litovel | 16.39 | 16.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci