Os 13722 | |
Řazení vlaku: 851 + 3xBtx761 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.38 | 0.00 | |||
Uničov | 0.00 | 15.57 | 4 | ||
Uničov zastávka | 16.00 | 16.00 | |||
Újezd u Uničova | 16.04 | 16.05 | 1 | ||
Mladějovice | 16.09 | 16.10 | |||
Babice u Šternberka | 16.13 | 16.14 | |||
Šternberk | 16.17 | 16.18 | 3 | ||
Štarnov | 16.22 | 16.23 | |||
Bohuňovice | 16.26 | 16.29 | 3 | ||
Hlušovice | 16.32 | 16.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci