Os 6618 | |
Řazení vlaku: 854 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 0.00 | 1/2 | ||
Liberec | 0.00 | 22.51 | 3 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 22.55 | 22.55 | |||
Ostašov | 22.58 | 22.58 | |||
Karlov pod Ještědem | 23.01 | 23.01 | |||
Kryštofovo Údolí | 23.06 | 23.06 | |||
Novina | 23.08 | 23.08 | |||
Křižany | 23.11 | 23.11 | |||
Zdislava | 23.16 | 23.16 | |||
Rynoltice | 23.21 | 23.21 | |||
Lvová | 23.25 | 23.25 | |||
Jablonné v Podještědí | 23.28 | 23.30 | 2 | ||
Velký Valtinov | 23.34 | 23.34 | |||
Brniště | 23.38 | 23.38 | |||
Mimoň | 23.44 | 23.44 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 23.51 | 23.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci