Os 6614 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.27 | 0.00 | 1/3 | ||
Liberec | 0.00 | 18.51 | 3 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Ostašov | 19.01 | 19.01 | |||
Karlov pod Ještědem | 19.05 | 19.08 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 19.13 | 19.13 | |||
Novina | 19.16 | 19.16 | |||
Křižany | 19.20 | 19.29 | 1 | ||
Zdislava | 19.34 | 19.34 | |||
Rynoltice | 19.39 | 19.40 | 2 | ||
Lvová | 19.44 | 19.44 | |||
Jablonné v Podještědí | 19.48 | 19.48 | 2 | ||
Velký Valtinov | 19.52 | 19.53 | |||
Brniště | 19.56 | 19.57 | 2 | ||
Velký Grunov | 19.59 | 19.59 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 20.02 | 20.03 | |||
Mimoň | 20.06 | 20.07 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 20.14 | 20.14 | |||
Zákupy | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 20.19 | 20.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci