Os 6320 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 17.21 | 0.00 | |||
Liberec | 0.00 | 16.32 | 1 | ||
Stráž nad Nisou | 16.36 | 16.36 | 1 | ||
Krásná Studánka | 16.39 | 16.40 | |||
Mníšek u Liberce | 16.45 | 16.45 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 16.49 | 16.49 | |||
Raspenava | 16.57 | 16.58 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 17.04 | 17.06 | 4 | ||
Minkovice | 17.12 | 17.12 | |||
Višňová | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Filipovka | 17.18 | 17.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci