Os 6228 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrádek nad Nisou | 13.23 | 0.00 | 1/1 | ||
Liberec | 0.00 | 12.59 | 5 | ||
Machnín | 13.04 | 13.05 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 13.08 | 13.08 | |||
Chrastava | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | 13.15 | 13.15 | |||
Chotyně | 13.19 | 13.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci