R 997 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 23.01 | 0.00 | 2 | ||
Liberec | 0.00 | 20.02 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 20.19 | 20.20 | 3 | ||
Turnov | 20.39 | 20.42 | 2/2 | ||
Malá Skála | 20.50 | 20.51 | 3 | ||
Železný Brod | 20.58 | 21.00 | 2 | ||
Semily | 21.07 | 21.08 | 2 | ||
Stará Paka | 21.26 | 21.27 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 21.56 | 22.00 | 2 | ||
Jaroměř zastávka | 22.10 | 22.11 | |||
Jaroměř | 22.14 | 22.21 | 3 | ||
Smiřice | 22.27 | 22.27 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 22.37 | 22.40 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22.57 | 22.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci