R 993 | |
Řazení vlaku: 843 + 3xBtn753 + 843 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.02 | 0.00 | 2 | ||
Liberec | 0.00 | 16.02 | 3 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 16.19 | 16.20 | 3 | ||
Turnov | 16.39 | 16.42 | 2/2 | ||
Malá Skála | 16.50 | 16.51 | 3 | ||
Železný Brod | 16.58 | 17.00 | 2 | ||
Semily | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Stará Paka | 17.26 | 17.27 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 17.56 | 18.00 | 2 | ||
Jaroměř | 18.14 | 18.21 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.37 | 18.40 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.58 | 18.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci