Osobní vlaky |
---|
Os 28400 - Tábor 4:29, Bechyně 5:17 |
Os 28401 - Bechyně 4:21, Tábor 5:09 |
Os 28402 - Tábor 5:34, Bechyně 6:22 |
Os 28403 - Bechyně 5:27, Tábor 6:15 |
Os 28404 - Tábor 6:39, Bechyně 7:27 |
Os 28405 - Bechyně 6:32, Tábor 7:20 |
Os 28406 - Tábor 4:29, Bechyně 5:17 |
Os 28407 - Bechyně 8:04, Tábor 8:54 |
Os 28408 - Tábor 11:07, Bechyně 11:55 |
Os 28409 - Bechyně 10:02, Tábor 10:51 |
Os 28410 - Tábor 14:02, Bechyně 14:50 |
Os 28411 - Bechyně 12:05, Tábor 12:51 |
Os 28412 - Tábor 15:07, Bechyně 15:55 |
Os 28413 - Bechyně 15:00, Tábor 15:50 |
Os 28414 - Tábor 17:07, Bechyně 17:55 |
Os 28415 - Bechyně 16:05, Tábor 16:51 |
Os 28416 - Tábor 19:07, Bechyně 19:55 |
Os 28417 - Bechyně 18:05, Tábor 18:51 |
Os 28418 - Tábor 22:37, Bechyně 23:25 |
Os 28419 - Bechyně 20:05, Tábor 20:51 |
Os 28420 - Tábor 23:07, Bechyně 23:55 |
Os 28484 - České Budějovice 8:38, Dívčice 9:12 - 9:47, Netolice 10:11 |
Os 28485 - Netolice 16:15, Dívčice 16:42 - 17:21, České Budějovice 17:52 |