Osobní vlaky |
---|
Os 17400 - Staňkov 6.55, Poběžovice 7.34 |
Os 17401 - Poběžovice 5.52, Staňkov 6.25 |
Os 17402 - Staňkov 8.04, Poběžovice 8.37 |
Os 17403 - Poběžovice 6.56, Staňkov 7.35 |
Os 17404 - Staňkov 9.11, Poběžovice 9.44 |
Os 17405 - Poběžovice 11.18, Staňkov 11.51 |
Os 17406 - Staňkov 12.02, Poběžovice 12.35 |
Os 17407 - Poběžovice 12.56, Staňkov 13.29 |
Os 17408 - Staňkov 13.33, Poběžovice 14.47 |
Os 17409 - Poběžovice 15.07, Staňkov 16.02 |
Os 17410 - Staňkov 16.13, Poběžovice 16.53 |
Os 17411 - Poběžovice 16.12, Staňkov 16.55 |
Os 17412 - Staňkov 17.27, Poběžovice 18.00 |
Os 17413 - Bělá n.Radb. 18.50, Poběžovice 19.09-19.17, Staňkov 19.50 |
Os 17414 - Staňkov 20.15, Poběžovice 20.49 |
Os 17422 - Horšovský Týn 15.30, Poběžovice 15.48-16.10, Bělá n.Radb. 16.32 |