Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
R 375 „Pannonia“ |
Trasa:
Praha hl.n. 23.02, Havlíčkův Brod 0.58-1.00, Břeclav 3.09-3.17, Kúty 3.30-3.38, Bratislava hl.st. 4.22-4.54, Rajka 5.37-5.52, Budapest-Keleti pu. 7.53-8.15, Lökösháza 11.10-11.55, Bucuresti Nord 23.26 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 20.5.2007 (Scpinďa) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Souprava přijede z Prahy ONJ-vj. jako Sv 375 ve 22.28 h Kurs EWP 3219 Bratislava hl.st. 5.29, Rajka 6.12-6.25, Budapest-Kel. 9.02-9.15, Lökösháza 12.25-13.35, Simeria 17.53-18.08, Videle 0.46-0.59, Ruse 3.20-3.55, Kaspichan 6.16-6.26, Karnobat 8.58-9.08, Burgas 9.55 vlakem 1375/1732/1375 Kurs EWP 3220 Bratislava hl.st. 5.29, Rajka 6.12-6.25, Budapest-Kel. 9.02-9.15, Lökösháza 12.25-13.35, Simeria 17.53-18.08, Videle 0.46-0.59, Ruse 3.20-3.55, Varna 7.40 vlakem 1375/1732/1375/1377 Kurs EWP 3209 Bratislava hl.st. 6.20, Zvolen 9.23-9.28, Banská Bystrica 9.52 vlakem 811
|
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v // 8./9./10.VI.-7./8./9.IX. 2) Servis zajišťuje firma JLV 3) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Budapest-Kel. a Craiova – Varna/Burgas, oddíl čís. 1 pro JLV, 8 oddílů 4) Jede pp 5) Jede v //,//,// 7./8./9.VI.-8./9./10.IX. 6) 9 oddílů B-kategorie, 3 oddíly A-kategorie 7) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Budapest-Kel., oddíl čís. 1 pro JLV, 8 oddílů 8) Oddíl čís. 1 služební 9) Nekuřácký vůz 10) Oddíly čís. 1 a 2 pro PP (CPO) Břeclav – Györ a Békéscsaba – Arad 11) Jede v /,/ do 5./6.VI. a od 25./26.IX., 9./10.VI.-23./24.IX. denně 12) Servis zajišťuje firma Gevaro Bucuresti |
|
|
|