- přehled tratí |
---|
010 - Kolín – Česká Třebová (regionální doprava) (154 vlaků) |
011 - Praha – Kolín (regionální doprava) (211 vlaků) |
012 - Pečky – Bečváry, Bošice – Kouřim (1 vlak) |
016 - Holice – Chrudim (3 vlaky) |
017 - Česká Třebová – Dzbel (2 vlaky) |
020 - (Praha -) Velký Osek – Hradec Králové (84 vlaků) |
021 - Hradec Králové – Letohrad, Častolovice – Solnice (36 vlaků) |
023 - Doudleby nad Orlicí – Rokytnice v Orlických horách (19 vlaků) |
024 - Ústí nad Orlicí – Mlýnický Dvůr, Dolní Lipka – Hanušovice (36 vlaků) |
026 - Choceň – Náchod, Opočno pod Orlickými horami – Dobruška (48 vlaků) |
030 - (Hradec Králové - ) Jaroměř – Liberec (57 vlaků) |
031 - Pardubice – Hradec Králové – Jaroměř (51 vlaků) |
032 - (Hradec Králové - ) Jaroměř – Svoboda nad Úpou (40 vlaků) |
035 - Železný Brod – Tanvald (35 vlaků) |
036 - Liberec – Harrachov – Szklarska Poręba Górna (5 vlaků) |
037 - Liberec – Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách – Černousy (24 vlaků) |
040 - Chlumec nad Cidlinou – Trutnov (37 vlaků) |
041 - Hradec Králové – Jičín – Turnov (47 vlaků) |
042 - Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou (27 vlaků) |
044 - Kunčice nad Labem – Vrchlabí (1 vlak) |
047 - Trutnov – Teplice nad Metují (5 vlaků) |
060 - Poříčany – Nymburk (46 vlaků) |
061 - Nymburk – Jičín (39 vlaků) |
062 - Nymburk – Mladá Boleslav (38 vlaků) |
064 - Mladá Boleslav – Lomnice nad Popelkou (51 vlaků) |
070 - (Praha - ) Praha-Čakovice – Turnov (77 vlaků) |
071 - Praha – Praha-Čakovice (30 vlaků) |
072 - Ústí nad Labem – Lysá nad Labem (48 vlaků) |
073 - Ústí nad Labem – Děčín (14 vlaků) |
076 - Mělník – Mladá Boleslav (22 vlaků) |
080 - Mladá Boleslav – Jedlová (- Rumburk) (59 vlaků) |
081 - Děčín – Benešov nad Ploučnicí – Rumburk (53 vlaků) |
082 - Česká Kamenice – Kamenický Šenov (12 vlaků) |
083 - Děčín – Bad Schandau – Dolní Poustevna – Rumburk (4 vlaky) |
084 - Rumburk – Panský – Mikulášovice, Rumburk – Krásná Lípa – Panský (25 vlaků) |
085 - Rybniště – Varnsdorf (2 vlaky) |
086 - Liberec – Česká Lípa – Benešov nad Ploučnicí (- Děčín) (35 vlaků) |
087 - (Lovosice - ) Litomeřice horní nádraží – Česká Lípa (25 vlaků) |
089 - Liberec – Zittau – Varnsdorf – Seifhennersdorf (8 vlaků) |
090 - (Praha -) Kralupy nad Vltavou – Ústí nad Labem (- Děčín) (126 vlaků) |
091 - Praha-Hostivař – Kralupy nad Vltavou (74 vlaků) |
093 - Kralupy nad Vltavou – Kladno (47 vlaků) |
094 - Vraňany – Lužec nad Vltavou (1 vlak) |
096 - Roudnice nad Labem – Libochovice (6 vlaků) |
097 - Lovosice – Teplice v Čechách (19 vlaků) |
110 - Kralupy nad Vltavou – Louny (13 vlaků) |
111 - Kralupy nad Vltavou – Velvary (1 vlak) |
120 - Praha – Kladno – Rakovník (140 vlaků) |
121 - Hostivice – Podlešín (5 vlaků) |
122 - Praha – Hostivice – Rudná u Prahy (35 vlaků) |
123 - Most – Žatec západ (5 vlaků) |
124 - Lužná u Rakovníka – Jirkov (39 vlaků) |
126 - Most – Rakovník (2 vlaky) |
130 - Děčín – Kadaň předměstí (70 vlaků) |
131 - Ústí nad Labem – Úpořiny – Most (55 vlaků) |
134 - (Ústí nad Labem -) Teplice v Čechách – Litvínov (6 vlaků) |
137 - Chomutov – Cranzahl (20 vlaků) |
140 - Chomutov – Karlovy Vary – Cheb (76 vlaků) |
141 - Karlovy Vary – Merklín (10 vlaků) |
142 - Karlovy Vary dolní nádraží – Johanngeorgenstadt (50 vlaků) |
144 - Nová Role – Loket předměstí (18 vlaků) |
145 - Sokolov – Kraslice – Zwotental (82 vlaků) |
146 - Cheb – Luby u Chebu (21 vlaků) |
147 - Cheb – Bad Brambach (20 vlaků) |
148 - Cheb – Hranice v Čechách, Aš – Selb-Plößberg (47 vlaků) |
149 - Karlovy Vary dolní nádraží– Mariánské Lázně, Krásný Jez – Horní Slavkov-Kounice (44 vlaků) |
160 - Plzeň – Žatec (- Most) (39 vlaků) |
161 - Rakovník – Bečov nad Teplou (48 vlaků) |
162 - Rakovník – Kralovice u Rakovníka (16 vlaků) |
164 - Kadaň – Vilémov u Kadaně – Kadaňský Rohozec / Podobořany (55 vlaků) |
170 - (Praha -) Beroun – Plzeň – Klatovy (130 vlaků) |
171 - Praha – Beroun (regionální doprava) (136 vlaků) |
172 - Zadní Třebaň – Lochovice (19 vlaků) |
173 - Praha – Rudná u Prahy – Beroun (34 vlaků) |
174 - Beroun – Rakovník (33 vlaků) |
175 - Rokycany – Nezvěstice (34 vlaků) |
176 - Plzeň – Radnice (18 vlaků) |
177 - Plzeň – Bezdružice (14 vlaků) |
178 - (Praha - ) Plzeň – Cheb (12 vlaků) |
180 - (Praha - ) Plzeň – Domažlice – Furth im Wald (47 vlaků) |
181 - Nýřany – Heřmanova Huť (25 vlaků) |
182 - Staňkov – Poběžovice (16 vlaků) |
183 - Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín (69 vlaků) |
184 - Domažlice – Planá u Mariánských Lázní (55 vlaků) |
185 - Horažďovice předměstí – Domažlice (49 vlaků) |
190 - České Budějovice – Strakonice ( - Plzeň) (99 vlaků) |
191 - Plzeň – Strakonice ( - České Budějovice) (18 vlaků) |
192 - Nepomuk – Blatná (15 vlaků) |
193 - Netolice – Týn nad Vltavou (19 vlaků) |
194 - České Budějovice – Černý Kříž (35 vlaků) |
195 - Rybník – Lipno nad Vltavou (18 vlaků) |
196 - České Budějovice – Summerau (25 vlaků) |
197 - Číčenice – Nové Údolí (1 vlak) |
198 - Strakonice – Volary (1 vlak) |
199 - České Budějovice – Gmünd (25 vlaků) |
200 - (Praha -) Beroun – Protivín (- České Budějovice) (36 vlaků) |
201 - Tábor – Ražice ( - Strakonice) (28 vlaků) |
202 - Tábor – Bechyně (21 vlaků) |
203 - Březnice – Strakonice (1 vlak) |
204 - Březnice – Rožmitál pod Třemšínem (1 vlak) |
210 - Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany, Vrané nad Vltavou – Dobříš (65 vlaků) |
212 - Čerčany – Světlá nad Sázavou (1 vlak) |
220 - Olbramovice – České Budějovice (91 vlaků) |
221 - Praha – Benešov u Prahy (regionální doprava) (95 vlaků) |
223 - Benešov u Prahy – Sedlčany (20 vlaků) |
224 - Tábor – Horní Cerekev ( - Jihlava) (1 vlak) |
225 - Havlíčkův Brod – Veselí nad Lužnicí (- České Budějovice) (65 vlaků) |
226 - Veselí nad Lužnicí – České Velenice (28 vlaků) |
227 - (Havlíčkův Brod -) Kostelec u Jihlavy – Slavonice (38 vlaků) |
230 - (Praha-) Kolín – Havlíčkův Brod (69 vlaků) |
231 - (Praha - ) Lysá nad Labem – Kolín (115 vlaků) |
232 - Praha – Lysá nad Labem – Milovice (1 vlak) |
238 - Pardubice – Havlíčkův Brod (21 vlaků) |
240 - Brno – Jihlava (94 vlaků) |
241 - Znojmo – Okříšky (- Jihlava) (25 vlaků) |
243 - Moravské Budějovice - Jemnice (16 vlaků) |
244 - Brno – Hrušovany nad Jevišovkou – Šanov, Moravské Bránice – Ivančice (75 vlaků) |
246 - Znojmo – Retz (-Wien) (32 vlaků) |
250 - (Praha - ) Havlíčkův Brod – Tišnov (- Brno) (158 vlaků) |
251 - Tišnov – Brno – Hustopeče u Brna, Hrušovany u Brna – Židlochovice (18 vlaků) |
252 - (Brno -) Šakvice – Kúty (2 vlaky) |
253 - Břeclav – Lednice (26 vlaků) |
255 - Hodonín – Zaječí (30 vlaků) |
260 - Česká Třebová – Křenovice horní n. (108 vlaků) |
261 - Svitavy – Žďárec u Skutče (31 vlaků) |
262 - Skalice nad Svitavou – Velké Opatovice (1 vlak) |
270 - Česká Třebová – Přerov, Rudoltice v Čechách – Lanškroun (199 vlaků) |
280 - Hranice na Moravě – Střelná (- Púchov), Horní Lideč – Bylnice (39 vlaků) |
281 - Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm (25 vlaků) |
290 - Olomouc – Šumperk (52 vlaků) |
291 - (Olomouc - ) Zábřeh na Moravě – Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou – Sobotín (5 vlaků) |
292 - (Zábřeh na Moravě - ) Šumperk – Krnov (75 vlaků) |
298 - Třemešná ve Slezsku – Osoblaha (14 vlaků) |
300 - Brno – Přerov (- Bohumín) (119 vlaků) |
301 - (Brno - ) Nezamyslice – Olomouc (19 vlaků) |
303 - Kojetín – Valašské Meziříčí (11 vlaků) |
310 - Olomouc – Opava, Rýmařov – Valšov (83 vlaků) |
313 - Milotice nad Opavou – Vrbno pod Pradědem (29 vlaků) |
317 - Opava – Hlučín, Kravaře ve Slezsku – Chuchelná (42 vlaků) |
320 - Ostrava – Bohumín – Čadca, Dětmarovice – Petrovice u Karviné (130 vlaků) |
321 - Opava – Ostrava – Havířov – Český Těšín, Ostrava-Svinov – Ostrava-Kunčice (79 vlaků) |
323 - Ostrava – Valašské Meziříčí, Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice (97 vlaků) |
325 - Studénka – Veřovice (38 vlaků) |
330 - Přerov – Břeclav (45 vlaků) |
331 - Otrokovice – Vizovice (1 vlak) |
340 - Brno – Uherské Hradiště (78 vlaků) |
341 - Staré Město u Uherského Hradiště – Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic – Luhačovice (30 vlaků) |
342 - Bzenec – Moravský Písek (1 vlak) |
343 - Hodonín – Vrbovce (3 vlaky) |