..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo jméno.
Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.

V databázi bylo nalezeno 4886 vlaků.
Česká republika - přehled tratí
010 - (Praha -) Kolín - Česká Třebová (154 vlaků)
011 - Souhrnná doprava Praha - Kolín (211 vlaků)
012 - Pečky - Kouřim (1 vlak)
016 - Borohrádek - Holice - Moravany - Chrudim - Heřmanův Městec (3 vlaky)
017 - Česká Třebová - Moravská Třebová - Chornice (2 vlaky)
020 - (Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Choceň (84 vlaků)
021 - Týniště nad Orlicí - Letohrad (36 vlaků)
022 - Častolovice - Solnice (14 vlaků)
023 - Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách (19 vlaků)
024 - Ústí nad Orlicí - Štíty (36 vlaků)
026 - Týniště nad Orlicí - Otovice zastávka (48 vlaků)
030 - (Pardubice -) Jaroměř - Liberec (57 vlaků)
031 - Souhrnná doprava Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř (51 vlaků)
032 - Jaroměř - Trutnov (40 vlaků)
035 - Tanvald - Železný Brod (35 vlaků)
036 - Liberec - Tanvald - Harrachov (5 vlaků)
037 - Liberec - Černousy (24 vlaků)
040 - Chlumec nad Cidlinou - Trutnov (37 vlaků)
041 - Hradec Králové - Jičín - Turnov (47 vlaků)
042 - Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou (27 vlaků)
044 - Kunčice nad Labem - Vrchlabí (1 vlak)
047 - Trutnov - Teplice nad Metují (5 vlaků)
060 - Poříčany - Nymburk (46 vlaků)
061 - Nymburk - Jičín (39 vlaků)
062 - Chlumec nad Cidlinou - Křinec (38 vlaků)
064 - Mladá Boleslav - Stará Paka (51 vlaků)
070 - Praha - Turnov (77 vlaků)
071 - Nymburk - Mladá Boleslav (30 vlaků)
072 - Lysá nad Labem - Ústí nad Labem západ (48 vlaků)
073 - Ústí nad Labem-Střekov - Děčín (14 vlaků)
076 - Mladá Boleslav - Mělník (22 vlaků)
080 - Bakov nad Jizerou - Jedlová (59 vlaků)
081 - Děčín - Rumburk (53 vlaků)
083 - Rumburk - Dolní Poustevna (4 vlaky)
084 - Rumburk - Panský - Mikulášovice (25 vlaků)
085 - Krásná Lípa - Panský (2 vlaky)
086 - Liberec - Česká Lípa (35 vlaků)
087 - Lovosice - Česká Lípa (25 vlaků)
088 - Rumburk - Ebersbach (Sachs) (2 vlaky)
089 - Liberec - Rybniště (8 vlaků)
090 - (Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem - Děčín (126 vlaků)
091 - Souhrnná doprava Praha - Kralupy nad Vltavou (74 vlaků)
093 - Kralupy nad Vltavou - Kladno (47 vlaků)
094 - Vraňany - Lužec nad Vltavou (1 vlak)
096 - Roudnice nad Labem - Straškov - Libochovice (6 vlaků)
097 - Lovosice - Teplice v Čechách (19 vlaků)
098 - Děčín - Bad Schandau (39 vlaků)
110 - Kralupy nad Vltavou - Louny (13 vlaků)
111 - Kralupy nad Vltavou - Velvary (1 vlak)
120 - Praha - Kladno - Lužná u Rakovníka - Rakovník (140 vlaků)
121 - Hostivice - Podlešín (5 vlaků)
122 - Praha - Hostivice - Rudná u Prahy (35 vlaků)
123 - Most - Žatec západ (5 vlaků)
124 - Lužná u Rakovníka - Žatec - Chomutov (39 vlaků)
126 - Most - Louny - Rakovník (2 vlaky)
130 - Ústí nad Labem - Chomutov (70 vlaků)
131 - Ústí nad Labem - Úpořiny - Bílina (55 vlaků)
133 - Chomutov - Jirkov (10 vlaků)
134 - Teplice v Čechách - Litvínov (6 vlaků)
137 - Chomutov - Vejprty (20 vlaků)
140 - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb (76 vlaků)
141 - Karlovy Vary dolní nádraží - Merklín (10 vlaků)
142 - Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt (50 vlaků)
144 - Nová Role - Chodov - Loket - Krásný Jez (18 vlaků)
145 - Sokolov - Kraslice - Zwotental (82 vlaků)
146 - Cheb - Luby u Chebu (21 vlaků)
147 - Františkovy Lázně - Bad Brambach (20 vlaků)
148 - Cheb - Hranice v Čechách (47 vlaků)
149 - Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně (44 vlaků)
160 - Plzeň - Žatec (39 vlaků)
161 - Rakovník - Bečov nad Teplou (48 vlaků)
162 - Rakovník - Mladotice (16 vlaků)
164 - Kadaň-Prunéřov - Kadaň - Vilémov u Kadaně - Kaštice / Kadaňský Rohozec (55 vlaků)
170 - (Praha -) Beroun - Plzeň - Cheb (130 vlaků)
171 - Souhrnná doprava Praha - Beroun (136 vlaků)
172 - Zadní Třebaň - Lochovice (19 vlaků)
173 - Praha-Smíchov - Beroun (34 vlaků)
174 - Beroun - Rakovník (33 vlaků)
175 - Rokycany - Nezvěstice (34 vlaků)
176 - Chrást u Plzně - Radnice (18 vlaků)
177 - Pňovany - Bezdružice (14 vlaků)
178 - Svojšín - Bor (12 vlaků)
180 - Plzeň - Domažlice - Furth im Wald (47 vlaků)
181 - Nýřany - Heřmanova Huť (25 vlaků)
182 - Staňkov - Poběžovice (16 vlaků)
183 - Plzeň - Klatovy - Železná Ruda-Alžbětín (69 vlaků)
184 - Domažlice - Planá u Mariánských Lázní (55 vlaků)
185 - Horažďovice předměstí - Domažlice (49 vlaků)
190 - Plzeň - České Budějovice (99 vlaků)
191 - Nepomuk - Blatná (18 vlaků)
192 - Číčenice - Týn nad Vltavou (15 vlaků)
193 - Dívčice - Netolice (19 vlaků)
194 - České Budějovice - Černý Kříž (35 vlaků)
195 - Rybník - Lipno nad Vltavou (18 vlaků)
196 - České Budějovice - Summerau (25 vlaků)
197 - Číčenice - Volary - Nové Údolí (1 vlak)
198 - Strakonice - Volary (1 vlak)
199 - České Budějovice - Gmünd NÖ (25 vlaků)
200 - Zdice - Protivín (36 vlaků)
201 - Tábor - Ražice (28 vlaků)
202 - Tábor - Bechyně (21 vlaků)
203 - Březnice - Strakonice (1 vlak)
204 - Březnice - Rožmitál pod Třemšínem (1 vlak)
210 - Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany (65 vlaků)
212 - Čerčany - Světlá nad Sázavou (1 vlak)
220 - (Praha -) Benešov u Prahy - České Budějovice (91 vlaků)
221 - Souhrnná doprava Praha - Benešov u Prahy (95 vlaků)
223 - Olbramovice - Sedlčany (20 vlaků)
224 - Tábor - Horní Cerekev (1 vlak)
225 - Havlíčkův Brod - Jihlava - Veselí nad Lužnicí (65 vlaků)
226 - Veselí nad Lužnicí - Gmünd NÖ (28 vlaků)
227 - Kostelec u Jihlavy - Slavonice (38 vlaků)
230 - (Praha -) Kolín - Havlíčkův Brod (69 vlaků)
231 - Praha - Lysá nad Labem - Kolín (115 vlaků)
232 - Lysá nad Labem - Milovice (1 vlak)
238 - Pardubice - Havlíčkův Brod (21 vlaků)
240 - Brno - Jihlava (94 vlaků)
241 - Znojmo - Okříšky (25 vlaků)
243 - Moravské Budějovice - Jemnice (16 vlaků)
244 - Brno - Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Bránice - Oslavany (75 vlaků)
245 - Hrušovany nad Jevišovkou - Hevlín (30 vlaků)
246 - Břeclav - Znojmo (32 vlaků)
247 - Břeclav - Lednice (8 vlaků)
248 - Znojmo - Retz (26 vlaků)
250 - (Praha -) Havlíčkův Brod - Brno - Kúty (158 vlaků)
251 - Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov (18 vlaků)
252 - Křižanov - Studenec (2 vlaky)
253 - Vranovice - Pohořelice (26 vlaků)
254 - Šakvice - Hustopeče u Brna (33 vlaků)
255 - Hodonín - Zaječí (30 vlaků)
260 - (Praha -) Česká Třebová - Brno (108 vlaků)
261 - Svitavy - Žďárec u Skutče (31 vlaků)
262 - Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice - Chornice (1 vlak)
270 - (Praha -) Česká Třebová - Přerov - Bohumín (199 vlaků)
275 - Olomouc - Drahanovice (5 vlaků)
280 - Hranice na Moravě - Střelná (39 vlaků)
281 - Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm (25 vlaků)
290 - Olomouc - Šumperk (52 vlaků)
291 - Zábřeh na Moravě - Šumperk (5 vlaků)
292 - Šumperk - Krnov (75 vlaků)
298 - Třemešná ve Slezsku - Osoblaha (14 vlaků)
300 - Brno - Přerov (- Bohumín) (119 vlaků)
301 - Nezamyslice - Olomouc (19 vlaků)
303 - Kojetín - Valašské Meziříčí (11 vlaků)
310 - Olomouc - Opava východ (83 vlaků)
313 - Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem (29 vlaků)
317 - Opava východ - Hlučín (42 vlaků)
320 - Bohumín - Čadca (130 vlaků)
321 - Opava východ - Ostrava - Český Těšín (79 vlaků)
323 - Ostrava - Valašské Meziříčí (97 vlaků)
324 - Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice (38 vlaků)
325 - Studénka - Veřovice (38 vlaků)
330 - Přerov - Břeclav (45 vlaků)
331 - Otrokovice - Vizovice (1 vlak)
340 - Brno - Uherské Hradiště (78 vlaků)
341 - Staré Město u Uh.Hradiště - Vlárský průsmyk (30 vlaků)
342 - Bzenec - Moravský Písek (1 vlak)
343 - Hodonín - Veselí nad Moravou - Vrbovce (3 vlaky)
346 - Újezdec u Luhačovic - Luhačovice (2 vlaky)
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci