Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:39 | 4:40 | R 743 | Cheb (4:21) | Meziměstí (11:46) |
5:20 | 5:23 | 7340 | Mariánské Lázně (5:12) | Cheb (5:50) |
5:37 | 5:38 | 7301 | Cheb (5:13) | Plzeň hlavní nádraží (7:16) |
5:58 | 5:59 | 7300 | Plzeň hlavní nádraží (4:03) | Cheb (6:24) |
6:39 | 6:40 | R 707 | Cheb (6:21) | Břeclav (15:17) |
6:56 | 6:57 | 7342 | Mariánské Lázně (6:48) | Cheb (7:21) |
7:23 | 7:24 | 7303 | Cheb (6:59) | Plzeň hlavní nádraží (9:05) |
7:22 | 7:24 | R 376 | Bratislava hlavná stanica (21:55) | Františkovy Lázně (7:59) |
7:59 | 8:00 | 8042 | Horažďovice předměstí (4:52) | Cheb (8:24) |
8:39 | 8:40 | R 657 | Františkovy Lázně (8:04) | Praha hlavní nádraží (11:45) |
9:22 | 9:24 | R 652 | Praha hlavní nádraží (6:20) | Františkovy Lázně (10:00) |
10:26 | 10:27 | 24003 | Mariánské Lázně (0:00) | Mariánské Lázně (10:35) |
10:39 | 10:40 | R 759 | Cheb (10:21) | Hradec Králové hlavní nádraží (16:00) |
11:22 | 11:24 | R 750 | Hradec Králové hlavní nádraží (6:14) | Františkovy Lázně (11:59) |
11:29 | 11:30 | 24006 | Mariánské Lázně (11:22) | Mariánské Lázně (0:00) |
11:49 | 11:50 | 7305 | Cheb (11:24) | Plzeň hlavní nádraží (13:34) |
12:39 | 12:40 | R 623 | Františkovy Lázně (12:04) | Vsetín (21:17) |
12:56 | 12:57 | 7306 | Plzeň hlavní nádraží (11:08) | Cheb (13:24) |
13:10 | 13:11 | 7307 | Cheb (12:46) | Plzeň hlavní nádraží (14:55) |
13:22 | 13:24 | R 654 | Břeclav (5:45) | Františkovy Lázně (13:59) |
14:25 | 14:27 | 7344 | Planá u Mariánských Lázní (14:05) | Cheb (14:53) |
14:26 | 14:27 | 24007 | Mariánské Lázně (0:00) | Mariánské Lázně (14:35) |
14:39 | 14:40 | R 751 | Františkovy Lázně (14:04) | Hradec Králové hlavní nádraží (19:52) |
15:22 | 15:24 | R 656 | Praha hlavní nádraží (12:20) | Cheb (15:42) |
15:29 | 15:30 | 24010 | Mariánské Lázně (15:22) | Mariánské Lázně (0:00) |
16:07 | 16:08 | 7309 | Cheb (15:43) | Plzeň hlavní nádraží (17:52) |
16:39 | 16:40 | R 655 | Františkovy Lázně (16:04) | Brno hlavní nádraží (23:40) |
16:56 | 16:57 | 7308 | Plzeň hlavní nádraží (15:08) | Cheb (17:24) |
17:22 | 17:24 | R 704 | Břeclav (8:40) | Cheb (17:42) |
18:39 | 18:40 | R 653 | Cheb (18:21) | Praha hlavní nádraží (21:45) |
18:50 | 18:51 | 7310 | Plzeň hlavní nádraží (17:08) | Cheb (19:15) |
19:22 | 19:24 | R 960 | Trutnov hlavní nádraží (12:33) | Cheb (19:42) |
19:23 | 19:24 | 7313 | Cheb (18:58) | Horažďovice předměstí (22:27) |
20:39 | 20:40 | R 377 | Františkovy Lázně (20:04) | Bratislava hlavná stanica (5:56) |
20:59 | 21:00 | 7312 | Plzeň hlavní nádraží (19:08) | Cheb (21:23) |
21:22 | 21:24 | R 622 | Vsetín (12:50) | Cheb (21:42) |
22:30 | 22:31 | 7315 | Cheb (22:08) | Plzeň hlavní nádraží (0:03) |
23:22 | 23:24 | R 758 | Hradec Králové hlavní nádraží (18:16) | Cheb (23:42) |