..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Hluboká nad Vltavou-Zámostí :..
Hluboká nad Vltavou-Zámostí
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:53 | 4:53 | 8231 | Veselí nad Lužnicí (4:17) | České Budějovice (5:06) | - / 3 |
5:35 | 5:37 | 8300 | České Budějovice (5:23) | Havlíčkův Brod (9:52) | - / 3 |
5:35 | 5:37 | 8220 | České Budějovice (5:23) | Tábor (6:51) | - / 2 |
5:53 | 5:54 | 8221 | Tábor (4:40) | České Budějovice (6:07) | - / 3 |
6:31 | 6:32 | 8200 | České Budějovice (6:20) | Benešov u Prahy (9:10) | - / 3 |
6:42 | 6:43 | 1660 | Jindřichův Hradec (5:40) | České Budějovice (6:53) | - / 2 |
7:21 | 7:22 | 8223 | Tábor (6:08) | České Budějovice (7:35) | - / 3 |
8:43 | 8:45 | R 649 | Praha hlavní nádraží (6:23) | Volary (11:46) | - / 2 |
9:26 | 9:27 | 8233 | Veselí nad Lužnicí (8:50) | České Budějovice (9:41) | - / 3 |
9:48 | 9:49 | R 631 | Hradec Králové hlavní nádraží (5:13) | České Budějovice (9:58) | - / 3 |
10:28 | 10:29 | 8232 | České Budějovice (10:15) | Jindřichův Hradec (11:57) | - / 2 |
11:22 | 11:23 | 8202 | České Budějovice (11:08) | Benešov u Prahy (14:34) | - / 3 |
11:34 | 11:35 | R 662 | Bohumín (4:08) | Plzeň hlavní nádraží (13:55) | - / 3 |
11:39 | 11:40 | 8201 | Praha hlavní nádraží (7:57) | České Budějovice (11:52) | - / 3 |
11:47 | 11:48 | R 633 | Praha hlavní nádraží (9:23) | České Budějovice (11:58) | - / 3 |
12:11 | 12:12 | R 638 | České Budějovice (12:02) | Praha hlavní nádraží (14:39) | - / 3 |
12:47 | 12:48 | R 635 | Praha hlavní nádraží (10:23) | České Budějovice (12:58) | - / 3 |
13:11 | 13:11 | R 640 | České Budějovice (13:02) | Hradec Králové hlavní nádraží (17:56) | - / 3 |
13:21 | 13:22 | 8203 | Benešov u Prahy (10:43) | České Budějovice (13:35) | - / 3 |
13:36 | 13:37 | 8204 | České Budějovice (13:21) | Benešov u Prahy (16:04) | - / 3 |
14:21 | 14:22 | R 661 | Plzeň hlavní nádraží (12:07) | Brno hlavní nádraží (18:34) | - / 3 |
14:19 | 14:23 | 8367 | Jindřichův Hradec (12:55) | České Budějovice (14:37) | - / 2 |
14:43 | 14:47 | 8206 | České Budějovice (14:29) | Benešov u Prahy (17:11) | - / 3 |
15:22 | 15:23 | 8205 | Benešov u Prahy (12:45) | České Budějovice (15:38) | - / 2 |
15:21 | 15:24 | 8234 | České Budějovice (15:07) | Veselí nad Lužnicí (15:54) | - / 3 |
16:11 | 16:12 | R 644 | České Budějovice (16:02) | Praha hlavní nádraží (18:39) | - / 2 |
16:34 | 16:35 | 8208 | České Budějovice (16:21) | Praha hlavní nádraží (20:03) | - / 3 |
17:25 | 17:26 | 8225 | Tábor (16:04) | České Budějovice (17:40) | - / 3 |
17:24 | 17:26 | 8236 | České Budějovice (17:12) | Veselí nad Lužnicí (18:01) | - / 3 |
18:11 | 18:11 | R 646 | České Budějovice (18:02) | Praha hlavní nádraží (20:45) | - / 3 |
19:11 | 19:11 | R 648 | Volary (16:18) | Praha hlavní nádraží (21:39) | - / 2 |
19:10 | 19:12 | 8227 | Tábor (18:08) | České Budějovice (19:29) | - / 2 |
19:30 | 19:34 | 8224 | České Budějovice (19:16) | Tábor (20:41) | - / 2 |
19:47 | 19:48 | R 643 | Praha hlavní nádraží (17:23) | České Budějovice (19:58) | - / 3 |
21:05 | 21:06 | 8229 | Tábor (20:02) | České Budějovice (21:20) | - / 3 |
21:37 | 21:37 | Sp 1838 | České Budějovice (21:28) | Praha hlavní nádraží (0:10) | - / 3 |
21:47 | 21:48 | R 645 | Praha hlavní nádraží (19:23) | České Budějovice (21:58) | - / 3 |
21:46 | 21:48 | 8238 | České Budějovice (21:33) | Horní Cerekev (23:40) | - / 3 |
23:00 | 23:01 | 8240 | České Budějovice (22:46) | Veselí nad Lužnicí (23:34) | - / 3 |
23:35 | 23:36 | Sp 1839 | Praha hlavní nádraží (20:58) | České Budějovice (23:45) | - / 3 |