Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:54 | 4:55 | R 795 | Strakonice (4:43) | Praha hlavní nádraží (7:50) | - / 3 |
| 5:07 | 8403 | | Tábor (6:56) | - / 1 |
4:53 | 5:07 | 8020 | Číčenice (4:34) | Plzeň hlavní nádraží (6:46) | - / 3 |
5:06 | 5:11 | 7919 | Číčenice (0:00) | Číčenice (5:29) | - / 3 |
5:19 | 5:20 | R 667 | Strakonice (5:09) | Brno hlavní nádraží (10:34) | - / 3 |
5:54 | 5:55 | 8011 | Nepomuk (4:36) | České Budějovice (6:50) | - / 3 |
6:15 | | 8028 | České Budějovice (5:27) | | - / 3 |
6:31 | | 8400 | Tábor (3:35) | | - / 1 |
6:36 | 6:37 | R 760 | České Budějovice (5:57) | Plzeň hlavní nádraží (7:55) | - / 3 |
6:42 | | 8402 | Pacov (4:18) | | - / 1 |
7:07 | 7:07 | 8000 | České Budějovice (6:17) | Plzeň hlavní nádraží (8:59) | - / 3 |
7:04 | 7:08 | 8001 | Plzeň hlavní nádraží (4:39) | České Budějovice (8:16) | - / 2 |
| 7:09 | 8431 | | Písek (7:26) | - / 1 |
7:19 | 7:20 | R 669 | Plzeň hlavní nádraží (6:07) | Brno hlavní nádraží (12:34) | - / 3 |
| 7:23 | 1765 | | Horní Cerekev (9:53) | - / 2 |
8:21 | | 8430 | Písek (8:10) | | - / 2 |
8:36 | 8:36 | R 660 | Jihlava (5:24) | Plzeň hlavní nádraží (9:55) | - / 3 |
8:54 | 8:55 | R 790 | Praha hlavní nádraží (6:15) | Sušice (9:52) | - / 2 |
| 9:08 | 8083 | | Protivín (9:19) | - / 1 |
9:19 | 9:20 | R 761 | Plzeň hlavní nádraží (8:07) | České Budějovice (9:56) | - / 3 |
| 9:22 | 8405 | | Tábor (10:53) | - / 1 |
9:45 | | 8082 | Protivín (9:36) | | - / 3 |
10:36 | 10:36 | R 360 | Wien Franz-Josefs-Bahnhof (6:04) | Plzeň hlavní nádraží (11:55) | - / 3 |
11:19 | 11:20 | R 665 | Plzeň hlavní nádraží (10:07) | Brno hlavní nádraží (16:34) | - / 3 |
11:40 | 11:41 | 8073 | Strakonice (11:24) | České Budějovice (13:16) | - / 2 |
11:37 | 11:42 | 8002 | České Budějovice (10:33) | Plzeň hlavní nádraží (13:31) | - / 3 |
12:22 | 12:22 | 8030 | České Budějovice (11:28) | Strakonice (12:38) | - / 3 |
12:36 | 12:37 | R 662 | Bohumín (4:08) | Plzeň hlavní nádraží (13:55) | - / 3 |
13:07 | 13:08 | R 793 | Sušice (12:05) | Zdice (14:54) | - / 3 |
13:19 | 13:20 | R 661 | Plzeň hlavní nádraží (12:07) | Brno hlavní nádraží (18:34) | - / 3 |
13:34 | 13:35 | 8003 | Plzeň hlavní nádraží (11:19) | České Budějovice (14:31) | - / 3 |
| 13:45 | 8409 | | Tábor (15:42) | - / 1 |
14:13 | | 8408 | Tábor (12:04) | | - / 1 |
14:18 | 14:18 | 8004 | České Budějovice (13:28) | Plzeň hlavní nádraží (16:31) | - / 3 |
14:36 | 14:36 | R 762 | České Budějovice (13:57) | Plzeň hlavní nádraží (15:55) | - / 3 |
14:46 | | 8084 | Protivín (14:37) | | - / 3 |
14:54 | 14:55 | R 792 | Zdice (13:11) | Sušice (15:52) | - / 2 |
14:51 | 14:56 | 8033 | Strakonice (14:32) | České Budějovice (15:51) | - / 3 |
15:19 | 15:20 | R 663 | Plzeň hlavní nádraží (14:07) | Bohumín (23:37) | - / 3 |
| 15:22 | 8411 | | Tábor (16:49) | - / 1 |
15:45 | | 8410 | Tábor (14:04) | | - / 1 |
16:01 | 16:02 | 8006 | České Budějovice (15:10) | Plzeň hlavní nádraží (18:31) | - / 3 |
16:36 | 16:37 | R 664 | Brno hlavní nádraží (11:25) | Plzeň hlavní nádraží (17:55) | - / 3 |
16:20 | 16:39 | 8005 | Plzeň hlavní nádraží (14:19) | České Budějovice (17:35) | - / 3 |
16:54 | 16:55 | R 794 | Praha hlavní nádraží (14:15) | Horažďovice předměstí (17:26) | - / 2 |
17:07 | 17:08 | R 791 | Sušice (16:04) | Praha hlavní nádraží (19:50) | - / 3 |
17:19 | 17:20 | R 763 | Plzeň hlavní nádraží (16:07) | České Budějovice (17:56) | - / 3 |
| 17:22 | 8415 | | Tábor (18:49) | - / 1 |
17:56 | | 8412 | Tábor (16:05) | | - / 1 |
18:00 | 18:01 | 8008 | České Budějovice (17:05) | Plzeň hlavní nádraží (20:57) | - / 3 |
18:36 | 18:36 | R 666 | Brno hlavní nádraží (13:25) | Plzeň hlavní nádraží (19:55) | - / 3 |
18:49 | 18:50 | R 1597 | Horažďovice předměstí (18:18) | Praha hlavní nádraží (21:24) | - / 2 |
19:05 | 19:06 | 8007 | Plzeň hlavní nádraží (17:19) | České Budějovice (20:14) | - / 3 |
19:19 | 19:20 | R 361 | Plzeň hlavní nádraží (18:07) | Wien Franz-Josefs-Bahnhof (23:12) | - / 3 |
| 19:23 | 8433 | | Písek (19:33) | - / 1 |
20:00 | | 8414 | Tábor (18:06) | | - / 1 |
20:35 | | 1764 | Horní Cerekev (18:09) | | - / 1 |
20:36 | 20:36 | R 668 | Brno hlavní nádraží (15:25) | Plzeň hlavní nádraží (21:55) | - / 3 |
| 20:40 | 8419 | | Tábor (22:09) | - / 1 |
20:54 | 20:55 | R 1596 | Praha hlavní nádraží (18:15) | Strakonice (21:08) | - / 2 |
21:19 | 21:20 | R 765 | Plzeň hlavní nádraží (20:07) | České Budějovice (21:56) | - / 3 |
| 21:23 | 8435 | | Písek (21:33) | - / 1 |
22:23 | 22:24 | 8010 | České Budějovice (21:29) | Strakonice (22:40) | - / 3 |
22:30 | 22:32 | 7925 | Březnice (0:00) | Březnice (23:30) | - / 3 |
22:43 | | 8416 | Tábor (21:04) | | - / 1 |