Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:34 | 4:35 | 15401 | Trutnov hlavní nádraží (4:15) | Jaroměř (5:31) | - / 3 |
5:00 | 5:01 | 15400 | Jaroměř (4:16) | Trutnov hlavní nádraží (5:27) | - / 3 |
5:37 | 5:38 | R 981 | Trutnov hlavní nádraží (5:18) | Jihlava (9:21) | - / 3 |
6:04 | 6:05 | 15402 | Jaroměř (5:00) | Trutnov hlavní nádraží (6:29) | - / 2 |
6:02 | 6:05 | 15403 | Trutnov hlavní nádraží (5:40) | Jaroměř (6:51) | - / 3 |
6:57 | 6:58 | Ex 560 | Trutnov hlavní nádraží (6:40) | Praha-Smíchov (9:47) | - / 3 |
6:56 | 6:59 | 15404 | Jaroměř (5:49) | Trutnov hlavní nádraží (7:22) | - / 2 |
7:59 | 8:00 | 15406 | Jaroměř (7:08) | Trutnov hlavní nádraží (8:21) | - / 3 |
7:58 | 8:00 | 15405 | Trutnov hlavní nádraží (7:36) | Jaroměř (8:55) | - / 3 |
8:45 | 8:46 | 1781 | Trutnov hlavní nádraží (8:25) | Hradec Králové hlavní nádraží (9:56) | - / 4 |
9:07 | 9:08 | R 961 | Praha hlavní nádraží (6:10) | Trutnov hlavní nádraží (9:28) | - / 3 |
9:57 | 10:00 | 15408 | Jaroměř (9:05) | Trutnov hlavní nádraží (10:23) | - / 3 |
9:58 | 10:00 | 15407 | Trutnov hlavní nádraží (9:34) | Jaroměř (10:56) | - / 4 |
10:53 | 10:54 | 1783 | Trutnov hlavní nádraží (10:34) | Hradec Králové hlavní nádraží (11:58) | - / 4 |
11:14 | 11:15 | 1780 | Náchod (10:26) | Trutnov hlavní nádraží (11:35) | - / 3 |
12:01 | 12:02 | 15409 | Trutnov hlavní nádraží (11:38) | Jaroměř (12:54) | - / 3 |
11:57 | 12:03 | 15410 | Jaroměř (11:07) | Trutnov hlavní nádraží (12:25) | - / 4 |
12:52 | 12:53 | R 960 | Trutnov hlavní nádraží (12:33) | Cheb (19:42) | - / 3 |
13:13 | 13:14 | 1782 | Hradec Králové hlavní nádraží (12:03) | Trutnov hlavní nádraží (13:34) | - / 3 |
13:59 | 14:00 | 15411 | Trutnov hlavní nádraží (13:37) | Jaroměř (14:47) | - / 3 |
13:59 | 14:01 | 15412 | Jaroměř (13:05) | Trutnov hlavní nádraží (14:24) | - / 4 |
14:34 | 14:35 | 15441 | Trutnov hlavní nádraží (14:07) | Červený Kostelec (14:47) | - / 3 |
15:00 | 15:01 | 1784 | Hradec Králové hlavní nádraží (14:00) | Trutnov hlavní nádraží (15:21) | - / 4 |
15:00 | 15:02 | 1785 | Trutnov hlavní nádraží (14:40) | Náchod (15:40) | - / 3 |
15:23 | 15:24 | 15440 | Červený Kostelec (15:13) | Trutnov hlavní nádraží (15:48) | - / 3 |
16:01 | 16:02 | 15414 | Jaroměř (15:14) | Trutnov hlavní nádraží (16:25) | - / 3 |
16:01 | 16:03 | 15413 | Trutnov hlavní nádraží (15:36) | Jaroměř (17:09) | - / 4 |
16:26 | 16:26 | R 1465 | Praha hlavní nádraží (13:47) | Trutnov hlavní nádraží (16:48) | - / 3 |
16:58 | 16:59 | 1787 | Trutnov hlavní nádraží (16:38) | Hradec Králové hlavní nádraží (17:58) | - / 3 |
17:20 | 17:21 | Ex 561 | Praha-Smíchov (14:28) | Trutnov hlavní nádraží (17:40) | - / 3 |
17:19 | 17:21 | 15415 | Trutnov hlavní nádraží (17:00) | Jaroměř (17:59) | - / 3 |
17:59 | 18:00 | 15416 | Jaroměř (17:15) | Trutnov hlavní nádraží (18:22) | - / 4 |
17:54 | 18:01 | 15417 | Trutnov hlavní nádraží (17:28) | Jaroměř (18:48) | - / 3 |
18:06 | 18:07 | R 1464 | Trutnov hlavní nádraží (17:47) | Praha hlavní nádraží (20:57) | - / 3 |
19:01 | 19:02 | 1786 | Hradec Králové hlavní nádraží (18:01) | Trutnov hlavní nádraží (19:22) | - / 3 |
18:59 | 19:03 | 1789 | Trutnov hlavní nádraží (18:40) | Hradec Králové hlavní nádraží (20:01) | - / 4 |
19:48 | 19:49 | 15418 | Jaroměř (19:05) | Trutnov hlavní nádraží (20:11) | - / 3 |
20:36 | 20:37 | 5711 | Chlumec nad Cidlinou (17:38) | Jaroměř (21:22) | - / 3 |
21:01 | 21:02 | 1788 | Hradec Králové hlavní nádraží (20:05) | Trutnov hlavní nádraží (21:22) | - / 3 |
22:12 | 22:13 | 15420 | Jaroměř (21:30) | Trutnov hlavní nádraží (22:33) | - / 3 |
22:44 | 22:45 | 15421 | Trutnov hlavní nádraží (22:21) | Jaroměř (23:24) | - / 3 |