Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:48 | 4:48 | 6600 | Česká Lípa hlavní nádraží (4:33) | Děčín hlavní nádraží (5:20) |
5:12 | 5:12 | 6601 | Děčín hlavní nádraží (4:44) | Liberec (7:33) |
5:44 | 5:44 | 6602 | Česká Lípa hlavní nádraží (5:29) | Děčín hlavní nádraží (6:13) |
6:09 | 6:09 | 6603 | Děčín hlavní nádraží (5:36) | Česká Lípa hlavní nádraží (6:25) |
6:45 | 6:46 | 6605 | Děčín hlavní nádraží (6:15) | Bakov nad Jizerou (7:59) |
6:50 | 6:50 | 6000 | Mladá Boleslav hlavní nádraží (5:02) | Benešov nad Ploučnicí (7:02) |
7:20 | 7:20 | 6621 | Benešov nad Ploučnicí (7:10) | Česká Lípa hlavní nádraží (7:35) |
8:19 | 8:19 | 6622 | Česká Lípa hlavní nádraží (8:05) | Benešov nad Ploučnicí (8:30) |
8:46 | 8:46 | 6623 | Benešov nad Ploučnicí (8:34) | Česká Lípa hlavní nádraží (9:01) |
10:06 | 10:06 | 6607 | Děčín hlavní nádraží (9:36) | Česká Lípa hlavní nádraží (10:25) |
10:21 | 10:21 | 6604 | Česká Lípa hlavní nádraží (10:06) | Děčín hlavní nádraží (10:50) |
11:24 | 11:24 | 6609 | Děčín hlavní nádraží (10:56) | Česká Lípa hlavní nádraží (11:40) |
12:07 | 12:08 | 6606 | Česká Lípa hlavní nádraží (11:52) | Děčín hlavní nádraží (12:49) |
13:40 | 13:41 | 6608 | Česká Lípa hlavní nádraží (13:25) | Děčín hlavní nádraží (14:20) |
14:06 | 14:06 | 6611 | Děčín hlavní nádraží (13:36) | Česká Lípa hlavní nádraží (14:22) |
14:40 | 14:41 | 6610 | Česká Lípa hlavní nádraží (14:25) | Děčín hlavní nádraží (15:10) |
15:43 | 15:44 | 6613 | Děčín hlavní nádraží (15:10) | Česká Lípa hlavní nádraží (15:59) |
16:20 | 16:21 | 6612 | Liberec (14:36) | Děčín hlavní nádraží (16:50) |
16:52 | 16:53 | 6625 | Benešov nad Ploučnicí (16:40) | Česká Lípa hlavní nádraží (17:13) |
17:22 | 17:23 | R 899 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:40) | Liberec (18:59) |
18:27 | 18:27 | 6614 | Česká Lípa hlavní nádraží (18:12) | Děčín hlavní nádraží (18:56) |
18:51 | 18:51 | 6615 | Děčín hlavní nádraží (18:20) | Česká Lípa hlavní nádraží (19:11) |
20:13 | 20:13 | 6616 | Česká Lípa hlavní nádraží (19:57) | Děčín hlavní nádraží (20:45) |
20:43 | 20:43 | 6627 | Benešov nad Ploučnicí (20:31) | Česká Lípa hlavní nádraží (20:58) |
22:16 | 22:16 | 6629 | Benešov nad Ploučnicí (22:04) | Doksy (22:55) |
22:51 | 22:51 | 6618 | Liberec (21:16) | Děčín hlavní nádraží (23:19) |