Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:23 | 4:23 | 5340 | Žďárec u Skutče (4:03) | Pardubice hlavní nádraží (4:56) |
4:48 | 4:48 | 5341 | Pardubice hlavní nádraží (4:10) | Skuteč (5:34) |
4:58 | 4:59 | 5342 | Žďárec u Skutče (4:37) | Pardubice hlavní nádraží (5:37) |
5:52 | 5:53 | 5344 | Žďárec u Skutče (5:31) | Pardubice hlavní nádraží (6:36) |
6:05 | 6:05 | 5343 | Pardubice-Rosice nad Labem (5:36) | Hlinsko v Čechách (6:53) |
6:56 | 6:56 | 5300 | Havlíčkův Brod (5:12) | Pardubice hlavní nádraží (7:41) |
7:09 | 7:09 | 5301 | Pardubice hlavní nádraží (6:15) | Havlíčkův Brod (9:28) |
8:55 | 8:56 | 5302 | Havlíčkův Brod (6:50) | Pardubice hlavní nádraží (9:41) |
9:09 | 9:09 | 5303 | Pardubice hlavní nádraží (8:33) | Havlíčkův Brod (10:56) |
9:58 | 9:58 | 5304 | Havlíčkův Brod (8:10) | Pardubice hlavní nádraží (10:35) |
11:34 | 11:35 | 5305 | Pardubice-Rosice nad Labem (11:00) | Havlíčkův Brod (13:23) |
11:45 | 11:45 | 5306 | Havlíčkův Brod (10:11) | Pardubice hlavní nádraží (12:21) |
12:59 | 12:59 | 5307 | Pardubice-Rosice nad Labem (12:28) | Havlíčkův Brod (14:55) |
13:53 | 13:53 | 5308 | Havlíčkův Brod (12:11) | Pardubice hlavní nádraží (14:37) |
14:06 | 14:06 | 5309 | Pardubice-Rosice nad Labem (13:36) | Havlíčkův Brod (15:59) |
14:56 | 14:57 | 5350 | Svitavy (12:39) | Pardubice hlavní nádraží (15:43) |
15:11 | 15:11 | 5347 | Pardubice hlavní nádraží (14:17) | Svitavy (17:45) |
16:06 | 16:07 | 5311 | Pardubice-Rosice nad Labem (15:35) | Havlíčkův Brod (17:52) |
16:16 | 16:16 | 5354 | Polička (14:37) | Pardubice hlavní nádraží (17:13) |
16:56 | 16:57 | 5310 | Havlíčkův Brod (15:14) | Pardubice hlavní nádraží (17:47) |
17:10 | 17:10 | 5313 | Pardubice-Rosice nad Labem (16:32) | Havlíčkův Brod (18:56) |
17:59 | 17:59 | 5312 | Havlíčkův Brod (16:10) | Pardubice hlavní nádraží (18:35) |
18:12 | 18:12 | 5349 | Pardubice hlavní nádraží (17:33) | Skuteč (18:47) |
19:01 | 19:01 | 5352 | Svitavy (16:35) | Pardubice hlavní nádraží (19:41) |
19:14 | 19:14 | 5351 | Pardubice hlavní nádraží (18:39) | Žďárec u Skutče (19:40) |
20:01 | 20:01 | 5314 | Havlíčkův Brod (18:10) | Pardubice hlavní nádraží (20:32) |
20:15 | 20:15 | 5353 | Pardubice hlavní nádraží (19:22) | Žďárec u Skutče (20:48) |
21:52 | 21:52 | 5316 | Havlíčkův Brod (20:12) | Pardubice hlavní nádraží (22:36) |
22:16 | 22:16 | 5355 | Pardubice hlavní nádraží (21:46) | Žďárec u Skutče (22:37) |
23:26 | 23:26 | 5357 | Pardubice hlavní nádraží (22:56) | Žďárec u Skutče (23:47) |