Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:19 | 4:20 | 5340 | Žďárec u Skutče (4:03) | Pardubice hlavní nádraží (4:56) | - / 4 |
4:54 | 4:54 | 5342 | Žďárec u Skutče (4:37) | Pardubice hlavní nádraží (5:37) | - / 4 |
4:52 | 4:55 | 5341 | Pardubice hlavní nádraží (4:10) | Skuteč (5:34) | - / 4 |
5:48 | 5:48 | 5344 | Žďárec u Skutče (5:31) | Pardubice hlavní nádraží (6:36) | - / 4 |
6:09 | 6:10 | 5343 | Pardubice-Rosice nad Labem (5:36) | Hlinsko v Čechách (6:53) | - / 4 |
6:51 | 6:52 | 5300 | Havlíčkův Brod (5:12) | Pardubice hlavní nádraží (7:41) | - / 4 |
7:13 | 7:14 | 5301 | Pardubice hlavní nádraží (6:15) | Havlíčkův Brod (9:28) | - / 4 |
7:39 | 7:40 | R 981 | Trutnov hlavní nádraží (5:18) | Jihlava (9:21) | - / 4 |
8:51 | 8:51 | 5302 | Havlíčkův Brod (6:50) | Pardubice hlavní nádraží (9:41) | - / 4 |
9:13 | 9:14 | 5303 | Pardubice hlavní nádraží (8:33) | Havlíčkův Brod (10:56) | - / 4 |
9:53 | 9:54 | 5304 | Havlíčkův Brod (8:10) | Pardubice hlavní nádraží (10:35) | - / 4 |
11:40 | 11:41 | 5306 | Havlíčkův Brod (10:11) | Pardubice hlavní nádraží (12:21) | - / 4 |
11:39 | 11:42 | 5305 | Pardubice-Rosice nad Labem (11:00) | Havlíčkův Brod (13:23) | - / 4 |
12:19 | 12:20 | R 682 | Jihlava (10:36) | Liberec (16:13) | - / 4 |
13:03 | 13:04 | 5307 | Pardubice-Rosice nad Labem (12:28) | Havlíčkův Brod (14:55) | - / 3 |
13:48 | 13:49 | 5308 | Havlíčkův Brod (12:11) | Pardubice hlavní nádraží (14:37) | - / 4 |
14:10 | 14:10 | 5309 | Pardubice-Rosice nad Labem (13:36) | Havlíčkův Brod (15:59) | - / 4 |
14:52 | 14:53 | 5350 | Svitavy (12:39) | Pardubice hlavní nádraží (15:43) | - / 4 |
15:15 | 15:16 | 5347 | Pardubice hlavní nádraží (14:17) | Svitavy (17:45) | - / 4 |
15:36 | 15:36 | R 687 | Liberec (11:39) | Jihlava (17:20) | - / 4 |
16:11 | 16:11 | 5311 | Pardubice-Rosice nad Labem (15:35) | Havlíčkův Brod (17:52) | - / 3 |
16:09 | 16:12 | 5354 | Polička (14:37) | Pardubice hlavní nádraží (17:13) | - / 4 |
16:52 | 16:52 | 5310 | Havlíčkův Brod (15:14) | Pardubice hlavní nádraží (17:47) | - / 4 |
17:14 | 17:14 | 5313 | Pardubice-Rosice nad Labem (16:32) | Havlíčkův Brod (18:56) | - / 4 |
17:54 | 17:55 | 5312 | Havlíčkův Brod (16:10) | Pardubice hlavní nádraží (18:35) | - / 4 |
18:16 | 18:17 | 5349 | Pardubice hlavní nádraží (17:33) | Skuteč (18:47) | - / 4 |
18:57 | 18:58 | 5352 | Svitavy (16:35) | Pardubice hlavní nádraží (19:41) | - / 4 |
19:18 | 19:18 | 5351 | Pardubice hlavní nádraží (18:39) | Žďárec u Skutče (19:40) | - / 4 |
19:57 | 19:58 | 5314 | Havlíčkův Brod (18:10) | Pardubice hlavní nádraží (20:32) | - / 4 |
20:24 | 20:25 | R 982 | Jihlava (18:37) | Hradec Králové hlavní nádraží (21:22) | - / 4 |
20:19 | 20:26 | 5353 | Pardubice hlavní nádraží (19:22) | Žďárec u Skutče (20:48) | - / 4 |
21:48 | 21:48 | 5316 | Havlíčkův Brod (20:12) | Pardubice hlavní nádraží (22:36) | - / 4 |
22:20 | 22:20 | 5355 | Pardubice hlavní nádraží (21:46) | Žďárec u Skutče (22:37) | - / 4 |
23:30 | 23:30 | 5357 | Pardubice hlavní nádraží (22:56) | Žďárec u Skutče (23:47) | - / 4 |