..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Golčův Jeníkov město :..
Golčův Jeníkov město
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:06 | 4:06 | 5931 | Čáslav (3:52) | Havlíčkův Brod (4:54) |
4:51 | 4:51 | 5933 | Čáslav (4:31) | Havlíčkův Brod (5:46) |
4:57 | 4:58 | 5900 | Havlíčkův Brod (4:11) | Kolín (5:35) |
5:55 | 5:56 | 5901 | Kolín (5:20) | Havlíčkův Brod (6:45) |
5:59 | 6:00 | 5902 | Havlíčkův Brod (5:13) | Kolín (6:35) |
6:08 | 6:09 | R 610 | Jihlava (5:02) | Praha-Smíchov (7:48) |
6:39 | 6:40 | 5903 | Kolín (6:00) | Havlíčkův Brod (7:29) |
7:06 | 7:07 | 5904 | Havlíčkův Brod (6:19) | Kolín (7:43) |
7:47 | 7:48 | 5930 | Havlíčkův Brod (6:54) | Čáslav (8:05) |
8:43 | 8:44 | R 654 | Břeclav (5:45) | Františkovy Lázně (13:59) |
8:55 | 8:56 | 5935 | Čáslav (8:40) | Havlíčkův Brod (9:45) |
9:25 | 9:25 | R 613 | Děčín hlavní nádraží (6:01) | Břeclav (12:17) |
10:06 | 10:06 | 5906 | Havlíčkův Brod (9:18) | Kolín (10:42) |
10:31 | 10:32 | 5905 | Kolín (9:55) | Žďár nad Sázavou (12:01) |
10:43 | 10:44 | R 672 | Brno hlavní nádraží (8:25) | Praha-Smíchov (12:17) |
11:30 | 11:30 | R 675 | Praha-Smíchov (9:55) | Brno hlavní nádraží (13:40) |
11:54 | 11:54 | 5908 | Havlíčkův Brod (11:08) | Kolín (12:32) |
12:23 | 12:23 | 5907 | Kolín (11:49) | Havlíčkův Brod (13:10) |
13:52 | 13:53 | 5909 | Kolín (13:01) | Havlíčkův Brod (14:42) |
14:03 | 14:04 | 5910 | Žďár nad Sázavou (12:25) | Kolín (14:39) |
14:13 | 14:14 | R 1519 | Praha hlavní nádraží (12:40) | Znojmo (17:08) |
15:12 | 15:12 | 5912 | Havlíčkův Brod (14:24) | Kolín (15:50) |
15:37 | 15:38 | 5911 | Kolín (15:02) | Havlíčkův Brod (16:27) |
16:01 | 16:02 | 5914 | Havlíčkův Brod (15:13) | Kolín (16:45) |
16:35 | 16:36 | R 612 | Břeclav (13:40) | Děčín hlavní nádraží (19:51) |
16:58 | 16:59 | R 1514 | Jihlava (15:54) | Praha hlavní nádraží (18:21) |
17:17 | 17:17 | R 679 | Praha-Smíchov (15:43) | Brno hlavní nádraží (19:28) |
17:54 | 17:55 | 5913 | Kolín (17:02) | Havlíčkův Brod (18:44) |
18:05 | 18:06 | 5916 | Havlíčkův Brod (17:17) | Kolín (18:43) |
18:27 | 18:27 | R 611 | Praha-Smíchov (16:53) | Jihlava (19:34) |
18:43 | 18:44 | R 676 | Břeclav (15:47) | Praha-Smíchov (20:17) |
18:57 | 18:58 | 5915 | Kolín (18:21) | Havlíčkův Brod (19:47) |
19:48 | 19:49 | R 678 | Brno hlavní nádraží (17:37) | Praha-Smíchov (21:22) |
20:06 | 20:07 | 5918 | Havlíčkův Brod (19:19) | Kolín (20:42) |
20:54 | 20:55 | 5917 | Kolín (20:19) | Havlíčkův Brod (21:43) |
20:59 | 21:00 | R 1518 | Znojmo (18:10) | Praha hlavní nádraží (22:21) |
21:57 | 21:58 | 5919 | Kolín (21:22) | Havlíčkův Brod (22:47) |
22:01 | 22:01 | 5920 | Havlíčkův Brod (21:11) | Kolín (22:40) |
23:02 | 23:02 | 5934 | Havlíčkův Brod (22:13) | Čáslav (23:18) |