Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:28 | 4:29 | 6821 | Chomutov (4:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:50) |
4:34 | 4:35 | 6881 | Chomutov (4:31) | Jirkov (4:41) |
4:53 | 4:54 | 7002 | Jirkov (4:46) | Karlovy Vary dolní nádraží (6:30) |
5:03 | 5:04 | 1697 | Chomutov (5:00) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:10) |
5:19 | 5:20 | 7077 | Perštejn (4:36) | Jirkov (5:26) |
5:27 | 5:28 | 6818 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:08) | Chomutov (5:31) |
5:28 | 5:29 | 6823 | Chomutov (5:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:50) |
5:42 | 5:43 | 7080 | Jirkov (5:35) | Kadaň (6:11) |
5:48 | 5:49 | R 911 | Chomutov (5:45) | Praha Masarykovo nádraží (8:29) |
5:53 | 5:54 | 1692 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (4:34) | Chomutov (5:57) |
6:06 | 6:07 | R 873 | Chomutov (6:03) | Praha Masarykovo nádraží (8:38) |
6:18 | 6:19 | 1699 | Chomutov (6:15) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:33) |
6:27 | 6:28 | 6820 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (5:08) | Chomutov (6:31) |
6:28 | 6:29 | 6825 | Chomutov (6:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:50) |
6:39 | 6:40 | R 420 | Košice (16:20) | Cheb (9:07) |
6:53 | 6:54 | 7081 | Kadaň (6:14) | Jirkov (7:00) |
7:06 | 7:07 | R 697 | Karlovy Vary (5:42) | Liberec (10:44) |
7:12 | 7:13 | 7082 | Jirkov (7:05) | Kadaň (7:38) |
7:27 | 7:28 | 6822 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (6:08) | Chomutov (7:31) |
7:28 | 7:29 | 6827 | Chomutov (7:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:50) |
8:27 | 8:28 | 6824 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:08) | Chomutov (8:31) |
8:28 | 8:29 | 6829 | Chomutov (8:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:50) |
9:02 | 9:03 | R 690 | Liberec (5:35) | Cheb (11:30) |
9:06 | 9:07 | R 241 | Cheb (6:40) | Žilina (18:29) |
9:27 | 9:28 | 6826 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (8:08) | Chomutov (9:31) |
9:43 | 9:44 | 17603 | Jirkov (0:00) | Jirkov (9:50) |
10:02 | 10:03 | 6876 | Jirkov (9:55) | Chomutov (10:06) |
10:27 | 10:28 | 6828 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (9:08) | Chomutov (10:31) |
10:28 | 10:29 | 6831 | Chomutov (10:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:50) |
11:06 | 11:07 | R 875 | Cheb (8:40) | Praha Masarykovo nádraží (13:38) |
11:28 | 11:29 | R 670 | Brno hlavní nádraží (5:13) | Cheb (13:54) |
11:28 | 11:29 | 6833 | Chomutov (11:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:50) |
12:27 | 12:28 | 6830 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:08) | Chomutov (12:31) |
12:28 | 12:29 | 6835 | Chomutov (12:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:50) |
13:02 | 13:03 | R 692 | Děčín hlavní nádraží (11:35) | Cheb (15:31) |
13:06 | 13:07 | R 695 | Cheb (10:40) | Děčín hlavní nádraží (14:33) |
13:27 | 13:28 | 6832 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (12:08) | Chomutov (13:31) |
13:28 | 13:29 | 6837 | Chomutov (13:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:50) |
13:49 | 13:50 | R 913 | Chomutov (13:46) | Praha Masarykovo nádraží (16:33) |
13:59 | 13:59 | 7085 | Kadaň (13:34) | Jirkov (14:05) |
14:15 | 14:16 | 17622 | Jirkov (14:08) | Kadaň-Prunéřov (14:48) |
14:27 | 14:28 | 6834 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (13:08) | Chomutov (14:31) |
14:28 | 14:29 | 6839 | Chomutov (14:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:50) |
14:54 | 14:55 | 7087 | Kadaň (14:25) | Jirkov (15:01) |
15:02 | 15:03 | R 240 | Žilina (5:30) | Cheb (17:31) |
15:06 | 15:07 | R 671 | Cheb (12:42) | Brno hlavní nádraží (21:40) |
15:13 | 15:14 | 6880 | Jirkov (15:06) | Chomutov (15:17) |
15:26 | 15:27 | 1694 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:16) | Chomutov (15:30) |
15:28 | 15:29 | 6841 | Chomutov (15:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:50) |
15:43 | 15:44 | 7011 | Karlovy Vary dolní nádraží (14:07) | Jirkov (15:50) |
15:57 | 15:58 | 6836 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (14:38) | Chomutov (16:01) |
16:02 | 16:03 | 6882 | Jirkov (15:55) | Chomutov (16:06) |
16:27 | 16:28 | 6838 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (15:08) | Chomutov (16:31) |
16:28 | 16:29 | 6843 | Chomutov (16:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:50) |
16:43 | 16:44 | R 1415 | Chomutov (16:40) | Praha-Vršovice (19:44) |
16:48 | 16:49 | 7013 | Karlovy Vary (15:15) | Jirkov (16:55) |
17:02 | 17:03 | R 694 | Liberec (13:22) | Cheb (19:30) |
17:06 | 17:07 | R 691 | Cheb (14:40) | Liberec (20:48) |
17:08 | 17:09 | 2542 | Jirkov (17:01) | Chomutov (17:12) |
17:27 | 17:28 | 6840 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (16:08) | Chomutov (17:31) |
17:27 | 17:28 | R 1492 | Plzeň hlavní nádraží (14:52) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:26) |
17:28 | 17:29 | 6845 | Chomutov (17:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:50) |
18:27 | 18:28 | 6842 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:08) | Chomutov (18:31) |
18:28 | 18:29 | 6847 | Chomutov (18:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:50) |
18:33 | 18:34 | 7089 | Kadaň (18:00) | Jirkov (18:40) |
18:41 | 18:41 | R 910 | Praha Masarykovo nádraží (15:56) | Chomutov (18:44) |
18:50 | 18:51 | 6886 | Jirkov (18:43) | Chomutov (18:54) |
19:02 | 19:03 | R 870 | Praha Masarykovo nádraží (16:26) | Cheb (21:30) |
19:06 | 19:07 | R 871 | Cheb (16:40) | Praha Masarykovo nádraží (21:38) |
19:27 | 19:28 | 6844 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:08) | Chomutov (19:31) |
19:28 | 19:29 | 6849 | Chomutov (19:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:50) |
20:00 | 20:01 | 7017 | Karlovy Vary dolní nádraží (18:26) | Jirkov (20:07) |
20:17 | 20:18 | 6888 | Jirkov (20:10) | Chomutov (20:21) |
20:27 | 20:28 | 6846 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (19:08) | Chomutov (20:31) |
21:02 | 21:03 | R 696 | Děčín hlavní nádraží (19:36) | Karlovy Vary (22:29) |
21:06 | 21:07 | R 421 | Cheb (18:40) | Košice (11:50) |
21:28 | 21:29 | 6851 | Chomutov (21:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:50) |
21:57 | 21:58 | 6848 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:38) | Chomutov (22:01) |
22:37 | 22:38 | R 912 | Praha hlavní nádraží (19:45) | Chomutov (22:41) |
22:44 | 22:45 | 7019 | Karlovy Vary dolní nádraží (21:07) | Most (23:05) |
23:02 | 23:03 | R 872 | Praha Masarykovo nádraží (20:26) | Chomutov (23:06) |