..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Pouzdřany :..
Pouzdřany
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:15 | 4:16 | 4600 | Břeclav (3:44) | Žďár nad Sázavou (6:37) |
4:56 | 4:56 | 4641 | Brno hlavní nádraží (4:22) | Brno hlavní nádraží (0:00) |
5:03 | 5:04 | 4704 | Břeclav (4:31) | Česká Třebová (7:22) |
5:14 | 5:14 | 4902 | Břeclav (4:46) | Žďár nad Sázavou (7:28) |
5:40 | 5:41 | 4922 | Zaječí (5:28) | Tišnov (7:02) |
5:56 | 5:56 | 4643 | Skalice nad Svitavou (4:14) | Skalice nad Svitavou (0:00) |
6:15 | 6:16 | 4620 | Tišnov (0:00) | Tišnov (7:32) |
7:00 | 7:01 | 4601 | Havlíčkův Brod (4:47) | Břeclav (7:33) |
7:10 | 7:11 | 4640 | Brno hlavní nádraží (0:00) | Brno hlavní nádraží (7:38) |
7:56 | 7:56 | 4603 | Žďár nad Sázavou (5:45) | Břeclav (8:29) |
8:15 | 8:16 | 4622 | Tišnov (0:00) | Tišnov (9:32) |
9:01 | 9:02 | 4605 | Žďár nad Sázavou (6:45) | Břeclav (9:34) |
9:15 | 9:16 | 4602 | Břeclav (8:44) | Žďár nad Sázavou (11:28) |
10:01 | 10:02 | 4607 | Žďár nad Sázavou (7:45) | Břeclav (10:34) |
10:15 | 10:16 | 4624 | Břeclav (9:44) | Tišnov (11:32) |
11:01 | 11:02 | 4623 | Tišnov (9:41) | Břeclav (11:34) |
11:15 | 11:16 | 4604 | Břeclav (10:44) | Žďár nad Sázavou (13:28) |
13:01 | 13:02 | 4609 | Žďár nad Sázavou (10:45) | Žďár nad Sázavou (0:00) |
13:15 | 13:16 | 4606 | Břeclav (12:44) | Žďár nad Sázavou (15:35) |
13:56 | 13:56 | 4625 | Tišnov (12:41) | Břeclav (14:29) |
14:15 | 14:16 | 4608 | Břeclav (13:44) | Žďár nad Sázavou (16:26) |
15:01 | 15:02 | 4611 | Žďár nad Sázavou (12:45) | Žďár nad Sázavou (0:00) |
15:17 | 15:18 | 4610 | Břeclav (14:46) | Žďár nad Sázavou (17:28) |
15:56 | 15:56 | 4627 | Tišnov (14:41) | Břeclav (16:33) |
16:17 | 16:18 | 4612 | Břeclav (15:40) | Havlíčkův Brod (19:05) |
16:56 | 16:56 | 4613 | Žďár nad Sázavou (14:47) | Břeclav (17:29) |
17:15 | 17:16 | 4626 | Tišnov (0:00) | Tišnov (18:32) |
17:56 | 17:56 | 4629 | Tišnov (16:41) | Břeclav (18:33) |
18:18 | 18:19 | 4614 | Břeclav (17:43) | Žďár nad Sázavou (20:28) |
18:56 | 18:56 | 4615 | Žďár nad Sázavou (16:45) | Břeclav (19:29) |
19:17 | 19:18 | 4628 | Břeclav (18:46) | Tišnov (20:32) |
20:07 | 20:07 | 4689 | Pohořelice (19:40) | Lanžhot (20:55) |
21:01 | 21:02 | 4617 | Žďár nad Sázavou (18:47) | Břeclav (21:35) |
21:17 | 21:18 | 4630 | Břeclav (20:46) | Tišnov (22:32) |
21:59 | 21:59 | 4661 | Brno hlavní nádraží (21:25) | Zaječí (22:12) |
22:53 | 22:53 | 4688 | Břeclav (22:20) | Vranovice (22:57) |
23:25 | 23:25 | 4645 | Brno hlavní nádraží (22:52) | Břeclav (23:57) |