Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
3:51 | 3:52 | 14000 | Prostějov hlavní nádraží (3:48) | Olomouc hlavní nádraží (5:10) | - / 2 |
4:49 | 4:50 | 14002 | Prostějov hlavní nádraží (4:46) | Olomouc hlavní nádraží (6:20) | - / 2 |
5:11 | 5:12 | 14001 | Olomouc hlavní nádraží (3:36) | Prostějov hlavní nádraží (5:15) | - / 2 |
5:34 | 5:35 | 14004 | Prostějov hlavní nádraží (5:31) | Olomouc hlavní nádraží (7:12) | - / 2 |
6:29 | 6:30 | 14006 | Prostějov hlavní nádraží (6:26) | Olomouc hlavní nádraží (8:02) | - / 2 |
6:25 | 6:31 | 14003 | Olomouc hlavní nádraží (4:49) | Prostějov hlavní nádraží (6:34) | - / 2 |
7:22 | 7:23 | 14005 | Olomouc hlavní nádraží (5:44) | Prostějov hlavní nádraží (7:26) | - / 2 |
7:48 | 7:49 | 24704 | Prostějov hlavní nádraží (7:45) | Chornice (8:59) | - / 2 |
8:03 | 8:04 | 14007 | Olomouc hlavní nádraží (6:49) | Prostějov hlavní nádraží (8:07) | - / 2 |
8:47 | 8:48 | 14008 | Prostějov hlavní nádraží (8:44) | Olomouc hlavní nádraží (10:04) | - / 2 |
9:32 | 9:33 | 24705 | Chornice (8:17) | Prostějov hlavní nádraží (9:36) | - / 2 |
10:27 | 10:28 | 24707 | Chornice (9:21) | Prostějov hlavní nádraží (10:31) | - / 2 |
10:26 | 10:29 | 14010 | Prostějov hlavní nádraží (10:23) | Olomouc hlavní nádraží (11:43) | - / 2 |
10:58 | 10:59 | 24706 | Prostějov hlavní nádraží (10:55) | Chornice (12:06) | - / 2 |
11:49 | 11:50 | 14009 | Olomouc hlavní nádraží (10:31) | Prostějov hlavní nádraží (11:53) | - / 2 |
12:07 | 12:08 | 14012 | Prostějov hlavní nádraží (12:04) | Olomouc hlavní nádraží (13:24) | - / 2 |
13:28 | 13:29 | 24708 | Prostějov hlavní nádraží (13:25) | Chornice (14:38) | - / 2 |
13:47 | 13:48 | 14013 | Olomouc hlavní nádraží (12:29) | Prostějov hlavní nádraží (13:51) | - / 2 |
15:01 | 15:02 | 14016 | Prostějov hlavní nádraží (14:58) | Olomouc hlavní nádraží (16:20) | - / 2 |
15:17 | 15:18 | 14015 | Olomouc hlavní nádraží (13:50) | Prostějov hlavní nádraží (15:21) | - / 2 |
15:53 | 15:54 | 24711 | Chornice (14:48) | Prostějov hlavní nádraží (15:57) | - / 2 |
16:25 | 16:26 | 14017 | Olomouc hlavní nádraží (15:04) | Prostějov hlavní nádraží (16:29) | - / 2 |
16:33 | 16:34 | 14018 | Prostějov hlavní nádraží (16:30) | Olomouc hlavní nádraží (17:56) | - / 2 |
16:45 | 16:46 | 24712 | Prostějov hlavní nádraží (16:42) | Chornice (17:57) | - / 2 |
17:34 | 17:35 | 24713 | Chornice (16:27) | Prostějov hlavní nádraží (17:38) | - / 2 |
17:54 | 17:55 | 14019 | Olomouc hlavní nádraží (16:37) | Prostějov hlavní nádraží (17:58) | - / 2 |
18:26 | 18:27 | 24714 | Prostějov hlavní nádraží (18:23) | Chornice (19:35) | - / 2 |
18:24 | 18:28 | 24721 | Dzbel (17:41) | Prostějov hlavní nádraží (18:31) | - / 2 |
18:35 | 18:36 | 14020 | Prostějov hlavní nádraží (18:32) | Olomouc hlavní nádraží (20:01) | - / 2 |
19:14 | 19:15 | 24715 | Chornice (18:07) | Prostějov hlavní nádraží (19:18) | - / 2 |
19:26 | 19:27 | 24717 | Chornice (18:21) | Prostějov hlavní nádraží (19:30) | - / 2 |
19:59 | 20:00 | 14021 | Olomouc hlavní nádraží (18:46) | Prostějov hlavní nádraží (20:03) | - / 2 |
20:45 | 20:46 | 24719 | Chornice (19:40) | Prostějov hlavní nádraží (20:49) | - / 2 |
20:58 | 20:59 | 14023 | Olomouc hlavní nádraží (19:40) | Prostějov hlavní nádraží (21:02) | - / 2 |
21:15 | 21:16 | 24718 | Prostějov hlavní nádraží (21:12) | Chornice (22:22) | - / 2 |
21:30 | 21:31 | 24725 | Chornice (20:20) | Prostějov hlavní nádraží (21:34) | - / 2 |
22:33 | 22:33 | 24720 | Prostějov hlavní nádraží (22:30) | Chornice (23:39) | - / 2 |