Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
3:57 | 3:57 | 4140 | Kyjov (3:35) | Brno hlavní nádraží (5:00) |
4:41 | 4:41 | 4102 | Veselí nad Moravou (3:50) | Brno hlavní nádraží (5:42) |
5:20 | 5:20 | 4101 | Brno hlavní nádraží (4:23) | Uherské Hradiště (6:44) |
6:09 | 6:09 | 4104 | Veselí nad Moravou (5:17) | Brno hlavní nádraží (7:14) |
6:23 | 6:24 | 4103 | Brno hlavní nádraží (5:22) | Veselí nad Moravou (7:16) |
7:13 | 7:14 | 4106 | Brno hlavní nádraží (0:00) | Brno hlavní nádraží (8:10) |
7:45 | 7:46 | 4105 | Brno hlavní nádraží (6:39) | Veselí nad Moravou (8:35) |
8:52 | 8:52 | 4108 | Veselí nad Moravou (8:00) | Brno hlavní nádraží (9:55) |
9:15 | 9:16 | 4141 | Brno hlavní nádraží (8:13) | Nemotice (9:20) |
10:52 | 10:52 | 4146 | Nemotice (10:47) | Brno hlavní nádraží (11:55) |
11:24 | 11:24 | 4109 | Brno hlavní nádraží (10:20) | Veselí nad Moravou (12:16) |
12:52 | 12:52 | 4112 | Veselí nad Moravou (12:00) | Brno hlavní nádraží (13:55) |
13:24 | 13:24 | 2711 | Brno hlavní nádraží (12:20) | Vrbovce (14:52) |
14:57 | 14:58 | 4114 | Veselí nad Moravou (14:00) | Brno hlavní nádraží (16:01) |
15:24 | 15:24 | 4113 | Brno hlavní nádraží (14:20) | Veselí nad Moravou (16:16) |
16:52 | 16:52 | 2710 | Vrbovce (15:17) | Brno hlavní nádraží (17:55) |
17:24 | 17:24 | 4115 | Brno hlavní nádraží (16:20) | Veselí nad Moravou (18:16) |
18:52 | 18:52 | 4118 | Vlárský průsmyk (15:45) | Brno hlavní nádraží (19:55) |
19:24 | 19:24 | 4117 | Brno hlavní nádraží (18:20) | Uherské Hradiště (20:48) |
19:58 | 19:58 | 4120 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:58) |
21:56 | 21:57 | 4119 | Brno hlavní nádraží (20:50) | Veselí nad Moravou (22:48) |
23:52 | 23:53 | 4121 | Brno hlavní nádraží (22:50) | Veselí nad Moravou (0:42) |