Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
3:51 | 3:52 | 4140 | Kyjov (3:35) | Brno hlavní nádraží (5:00) | - / 4 |
4:36 | 4:37 | 4102 | Veselí nad Moravou (3:50) | Brno hlavní nádraží (5:42) | - / 4 |
5:24 | 5:25 | 4101 | Brno hlavní nádraží (4:23) | Uherské Hradiště (6:44) | - / 3 |
6:04 | 6:05 | 4104 | Veselí nad Moravou (5:17) | Brno hlavní nádraží (7:14) | - / 3 |
6:28 | 6:28 | 4103 | Brno hlavní nádraží (5:22) | Veselí nad Moravou (7:16) | - / 3 |
6:43 | 6:44 | 1720 | Bojkovice (5:03) | Brno hlavní nádraží (7:34) | - / 4 |
7:08 | 7:09 | 4106 | Brno hlavní nádraží (0:00) | Brno hlavní nádraží (8:10) | - / 4 |
7:49 | 7:50 | 4105 | Brno hlavní nádraží (6:39) | Veselí nad Moravou (8:35) | - / 3 |
8:46 | 8:47 | 4108 | Veselí nad Moravou (8:00) | Brno hlavní nádraží (9:55) | - / 4 |
9:20 | | 4141 | Brno hlavní nádraží (8:13) | | - / 3 |
9:46 | 9:46 | 1724 | Vlárský průsmyk (6:53) | Brno hlavní nádraží (10:38) | - / 4 |
10:25 | 10:25 | 1723 | Brno hlavní nádraží (9:35) | Bojkovice (12:22) | - / 3 |
| 10:47 | 4146 | | Brno hlavní nádraží (11:55) | - / 2 |
11:28 | 11:29 | 4109 | Brno hlavní nádraží (10:20) | Veselí nad Moravou (12:16) | - / 3 |
11:46 | 11:46 | 1726 | Uherské Hradiště (10:34) | Brno hlavní nádraží (12:38) | - / 4 |
12:25 | 12:25 | 1725 | Brno hlavní nádraží (11:35) | Uherské Hradiště (13:31) | - / 3 |
12:46 | 12:47 | 4112 | Veselí nad Moravou (12:00) | Brno hlavní nádraží (13:55) | - / 4 |
13:28 | 13:29 | 2711 | Brno hlavní nádraží (12:20) | Vrbovce (14:52) | - / 3 |
13:46 | 13:46 | 1728 | Veselí nad Moravou (13:07) | Brno hlavní nádraží (14:40) | - / 4 |
14:25 | 14:25 | 1727 | Brno hlavní nádraží (13:34) | Bylnice (16:45) | - / 3 |
14:51 | 14:52 | 4114 | Veselí nad Moravou (14:00) | Brno hlavní nádraží (16:01) | - / 4 |
15:28 | 15:29 | 4113 | Brno hlavní nádraží (14:20) | Veselí nad Moravou (16:16) | - / 3 |
15:46 | 15:46 | 1730 | Vlárský průsmyk (13:10) | Brno hlavní nádraží (16:39) | - / 4 |
16:25 | 16:25 | 1729 | Brno hlavní nádraží (15:33) | Bojkovice (18:20) | - / 3 |
16:46 | 16:47 | 2710 | Vrbovce (15:17) | Brno hlavní nádraží (17:55) | - / 4 |
17:28 | 17:29 | 4115 | Brno hlavní nádraží (16:20) | Veselí nad Moravou (18:16) | - / 3 |
17:46 | 17:46 | 1732 | Bojkovice (16:04) | Brno hlavní nádraží (18:38) | - / 4 |
18:25 | 18:25 | 1731 | Brno hlavní nádraží (17:35) | Bojkovice (20:14) | - / 3 |
18:46 | 18:47 | 4118 | Vlárský průsmyk (15:45) | Brno hlavní nádraží (19:55) | - / 4 |
19:28 | 19:29 | 4117 | Brno hlavní nádraží (18:20) | Uherské Hradiště (20:48) | - / 3 |
19:46 | 19:46 | 1734 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:38) | - / 4 |
19:53 | 19:54 | 4120 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:58) | - / 4 |
20:30 | 20:30 | 1733 | Brno hlavní nádraží (19:38) | Bylnice (22:47) | - / 3 |
21:46 | 21:47 | 1736 | Vlárský průsmyk (19:29) | Brno hlavní nádraží (22:38) | - / 4 |
22:01 | 22:02 | 4119 | Brno hlavní nádraží (20:50) | Veselí nad Moravou (22:48) | - / 3 |
23:56 | 23:57 | 4121 | Brno hlavní nádraží (22:50) | Veselí nad Moravou (0:42) | - / 3 |