Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
0:03 | | 4770 | Brno hlavní nádraží (23:04) | | - / 3 |
0:26 | 0:27 | R 376 | Bratislava hlavná stanica (21:55) | Františkovy Lázně (7:59) | - / 3 |
3:22 | 3:22 | R 377 | Františkovy Lázně (20:04) | Bratislava hlavná stanica (5:56) | - / 4 |
4:29 | 4:30 | 4743 | Březová nad Svitavou (4:20) | Sokolnice-Telnice (5:51) | - / 4 |
4:42 | 4:50 | 4702 | Brno hlavní nádraží (3:44) | Česká Třebová (5:36) | - / 3 |
| 5:02 | 4745 | | Vyškov na Moravě (7:05) | - / 2 |
5:31 | 5:32 | 4747 | Březová nad Svitavou (5:22) | Brno hlavní nádraží (6:32) | - / 4 |
5:42 | 5:43 | 4742 | Brno hlavní nádraží (4:44) | Březová nad Svitavou (5:54) | - / 3 |
6:01 | 6:02 | 4749 | Březová nad Svitavou (5:52) | Vyškov na Moravě (8:16) | - / 4 |
6:28 | 6:29 | 4704 | Břeclav (4:31) | Česká Třebová (7:22) | - / 2 |
6:31 | 6:32 | 4751 | Březová nad Svitavou (6:22) | Brno hlavní nádraží (7:32) | - / 4 |
6:41 | 6:42 | R 876 | Brno hlavní nádraží (6:00) | Praha-Smíchov (9:17) | - / 3 |
6:57 | 6:58 | 1681 | Česká Třebová (6:26) | Brno hlavní nádraží (7:43) | - / 4 |
6:54 | 7:02 | 4707 | Česká Třebová (6:12) | Sokolnice-Telnice (8:27) | - / 4 |
7:33 | | 4744 | Vyškov na Moravě (5:30) | | - / 2 |
| 7:56 | 4753 | | Vyškov na Moravě (10:06) | - / 2 |
8:35 | 8:36 | 4708 | Vyškov na Moravě (6:35) | Česká Třebová (9:22) | - / 2 |
8:38 | 8:39 | R 971 | Hradec Králové hlavní nádraží (6:34) | Brno hlavní nádraží (9:21) | - / 4 |
9:01 | 9:02 | 4711 | Česká Třebová (8:18) | Brno hlavní nádraží (10:02) | - / 4 |
9:12 | 9:13 | R 972 | Brno hlavní nádraží (8:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (11:00) | - / 3 |
9:33 | | 4746 | Brno hlavní nádraží (8:34) | | - / 2 |
9:51 | 9:52 | Ex 279 | Praha hlavní nádraží (7:30) | Budapest-Keleti pu. (14:57) | - / 4 |
| 9:56 | 4755 | | Vyškov na Moravě (12:06) | - / 2 |
10:32 | 10:33 | 4712 | Sokolnice-Telnice (9:10) | Česká Třebová (11:19) | - / 3 |
10:38 | 10:39 | R 973 | Hradec Králové hlavní nádraží (8:47) | Brno hlavní nádraží (11:21) | - / 4 |
11:01 | 11:02 | 4715 | Česká Třebová (10:18) | Křenovice horní nádraží (12:37) | - / 4 |
11:33 | | 4748 | Vyškov na Moravě (9:34) | | - / 2 |
| 11:56 | 4757 | | Vyškov na Moravě (14:06) | - / 2 |
12:14 | 12:15 | R 878 | Brno hlavní nádraží (11:31) | Praha-Smíchov (14:57) | - / 3 |
12:32 | 12:33 | 4716 | Brno hlavní nádraží (11:34) | Česká Třebová (13:19) | - / 3 |
13:01 | 13:02 | 4719 | Česká Třebová (12:18) | Křenovice horní nádraží (14:37) | - / 4 |
13:38 | | 4750 | Vyškov na Moravě (11:34) | | - / 2 |
13:54 | | 4777 | Česká Třebová (13:03) | | - / 4 |
| 13:56 | 4759 | | Vyškov na Moravě (16:06) | - / 2 |
14:14 | 14:15 | R 974 | Brno hlavní nádraží (13:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (16:06) | - / 3 |
14:32 | 14:33 | 4720 | Křenovice horní nádraží (12:54) | Česká Třebová (15:19) | - / 3 |
15:01 | 15:02 | 4723 | Česká Třebová (14:18) | Křenovice horní nádraží (16:37) | - / 4 |
15:03 | | 4752 | Brno hlavní nádraží (14:04) | | - / 2 |
| 15:06 | 4778 | | Česká Třebová (16:00) | - / 3 |
| 15:26 | 4761 | | Sokolnice-Telnice (16:55) | - / 2 |
15:33 | | 4754 | Vyškov na Moravě (13:34) | | - / 2 |
15:33 | 15:34 | R 975 | Hradec Králové hlavní nádraží (13:44) | Brno hlavní nádraží (16:15) | - / 4 |
| 16:02 | 4763 | | Vyškov na Moravě (18:03) | - / 2 |
16:12 | 16:14 | R 976 | Brno hlavní nádraží (15:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (18:06) | - / 3 |
16:32 | 16:33 | 4724 | Křenovice horní nádraží (14:54) | Česká Třebová (17:16) | - / 3 |
17:01 | 17:02 | 4727 | Česká Třebová (16:16) | Křenovice horní nádraží (18:37) | - / 4 |
17:12 | 17:13 | 1688 | Brno hlavní nádraží (16:31) | Česká Třebová (17:43) | - / 3 |
17:33 | | 4760 | Vyškov na Moravě (15:34) | | - / 2 |
17:36 | 17:37 | R 877 | Praha-Smíchov (14:58) | Brno hlavní nádraží (18:15) | - / 4 |
| 18:02 | 4767 | | Brno hlavní nádraží (19:02) | - / 2 |
18:32 | 18:33 | 4728 | Křenovice horní nádraží (16:54) | Česká Třebová (19:18) | - / 3 |
19:01 | 19:02 | 4731 | Česká Třebová (18:18) | Křenovice horní nádraží (20:37) | - / 4 |
19:04 | 19:05 | Ex 278 | Budapest-Keleti pu. (13:50) | Praha hlavní nádraží (21:23) | - / 3 |
19:32 | 19:33 | 4764 | Vranovice (17:45) | Březová nad Svitavou (19:45) | - / 2 |
20:30 | 20:31 | R 879 | Praha-Smíchov (17:28) | Brno hlavní nádraží (21:15) | - / 4 |
20:32 | 20:33 | 4730 | Křenovice horní nádraží (18:54) | Česká Třebová (21:19) | - / 3 |
21:01 | 21:02 | 4735 | Česká Třebová (20:19) | Brno hlavní nádraží (22:02) | - / 4 |
21:32 | 21:33 | 4766 | Brno hlavní nádraží (20:34) | Březová nad Svitavou (21:45) | - / 2 |