Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:17 | 4:18 | 14001 | Olomouc hlavní nádraží (3:36) | Prostějov hlavní nádraží (5:15) |
4:29 | 4:30 | 14000 | Prostějov hlavní nádraží (3:48) | Olomouc hlavní nádraží (5:10) |
5:28 | 5:29 | 14002 | Prostějov hlavní nádraží (4:46) | Olomouc hlavní nádraží (6:20) |
5:42 | 5:43 | 14003 | Olomouc hlavní nádraží (4:49) | Prostějov hlavní nádraží (6:34) |
6:13 | 6:14 | 14004 | Prostějov hlavní nádraží (5:31) | Olomouc hlavní nádraží (7:12) |
6:37 | 6:38 | 14005 | Olomouc hlavní nádraží (5:44) | Prostějov hlavní nádraží (7:26) |
7:07 | 7:08 | 14006 | Prostějov hlavní nádraží (6:26) | Olomouc hlavní nádraží (8:02) |
7:27 | 7:28 | 14007 | Olomouc hlavní nádraží (6:49) | Prostějov hlavní nádraží (8:07) |
9:23 | 9:24 | 14008 | Prostějov hlavní nádraží (8:44) | Olomouc hlavní nádraží (10:04) |
11:02 | 11:02 | 14010 | Prostějov hlavní nádraží (10:23) | Olomouc hlavní nádraží (11:43) |
11:13 | 11:14 | 14009 | Olomouc hlavní nádraží (10:31) | Prostějov hlavní nádraží (11:53) |
12:42 | 12:43 | 14012 | Prostějov hlavní nádraží (12:04) | Olomouc hlavní nádraží (13:24) |
13:09 | 13:10 | 14013 | Olomouc hlavní nádraží (12:29) | Prostějov hlavní nádraží (13:51) |
14:12 | 14:13 | 14014 | Kostelec na Hané (13:47) | Olomouc hlavní nádraží (14:53) |
14:37 | 14:38 | 14015 | Olomouc hlavní nádraží (13:50) | Prostějov hlavní nádraží (15:21) |
15:36 | 15:36 | 14016 | Prostějov hlavní nádraží (14:58) | Olomouc hlavní nádraží (16:20) |
15:48 | 15:49 | 14017 | Olomouc hlavní nádraží (15:04) | Prostějov hlavní nádraží (16:29) |
16:28 | 16:28 | 14033 | Olomouc hlavní nádraží (15:46) | Drahanovice (16:31) |
16:51 | 16:51 | 14034 | Drahanovice (16:48) | Olomouc hlavní nádraží (17:37) |
17:09 | 17:09 | 14018 | Prostějov hlavní nádraží (16:30) | Olomouc hlavní nádraží (17:56) |
17:19 | 17:20 | 14019 | Olomouc hlavní nádraží (16:37) | Prostějov hlavní nádraží (17:58) |
19:13 | 19:13 | 14020 | Prostějov hlavní nádraží (18:32) | Olomouc hlavní nádraží (20:01) |
19:26 | 19:27 | 14021 | Olomouc hlavní nádraží (18:46) | Prostějov hlavní nádraží (20:03) |
20:20 | 20:21 | 14023 | Olomouc hlavní nádraží (19:40) | Prostějov hlavní nádraží (21:02) |
21:43 | 21:43 | 14035 | Olomouc hlavní nádraží (21:05) | Drahanovice (21:46) |
22:02 | 22:03 | 14036 | Drahanovice (22:00) | Olomouc hlavní nádraží (22:39) |