..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Lukavice na Moravě :..
Lukavice na Moravě
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:37 | 4:38 | 3305 | Zábřeh na Moravě (4:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:16) | - / 4 |
5:03 | 5:03 | 3700 | Přerov (4:00) | Česká Třebová (6:09) | - / 3 |
5:21 | 5:22 | 3721 | Zábřeh na Moravě (5:17) | Přerov (6:39) | - / 4 |
6:01 | 6:02 | 3701 | Česká Třebová (5:01) | Přerov (7:13) | - / 4 |
6:05 | 6:06 | 3702 | Staré Město u Uherského Hradiště (4:03) | Česká Třebová (7:24) | - / 3 |
6:29 | 6:30 | 3741 | Šumperk (5:53) | Olomouc hlavní nádraží (7:11) | - / 4 |
7:12 | 7:13 | 3704 | Přerov (6:03) | Česká Třebová (8:20) | - / 3 |
7:48 | 7:49 | 3703 | Česká Třebová (6:48) | Přerov (8:53) | - / 4 |
10:06 | 10:07 | 3706 | Vsetín (7:33) | Česká Třebová (11:08) | - / 3 |
10:10 | 10:11 | 3743 | Česká Třebová (9:10) | Olomouc hlavní nádraží (10:50) | - / 4 |
10:52 | 10:52 | 3722 | Přerov (9:46) | Zábřeh na Moravě (10:57) | - / 3 |
11:54 | 11:55 | 3707 | Česká Třebová (10:59) | Přerov (13:00) | - / 4 |
12:35 | 12:36 | 3740 | Olomouc hlavní nádraží (12:00) | Česká Třebová (13:57) | - / 3 |
13:17 | 13:18 | 3709 | Česká Třebová (12:11) | Přerov (14:47) | - / 4 |
14:06 | 14:06 | 3724 | Přerov (13:02) | Zábřeh na Moravě (14:11) | - / 3 |
14:09 | 14:10 | 3723 | Zábřeh na Moravě (14:05) | Přerov (15:28) | - / 4 |
14:44 | 14:45 | 3725 | Zábřeh na Moravě (14:40) | Přerov (15:57) | - / 4 |
14:51 | 14:52 | 3708 | Přerov (13:45) | Česká Třebová (15:59) | - / 3 |
15:25 | 15:26 | 3711 | Česká Třebová (14:21) | Přerov (16:59) | - / 4 |
15:43 | 15:44 | 3726 | Přerov (14:29) | Zábřeh na Moravě (15:49) | - / 3 |
16:26 | 16:27 | 3710 | Přerov (15:10) | Česká Třebová (17:40) | - / 3 |
16:27 | 16:28 | 3727 | Zábřeh na Moravě (16:23) | Přerov (17:39) | - / 4 |
17:26 | 17:26 | 3713 | Česká Třebová (16:15) | Přerov (18:59) | - / 4 |
17:34 | 17:35 | 3728 | Přerov (16:07) | Zábřeh na Moravě (17:41) | - / 3 |
18:24 | 18:25 | 3712 | Přerov (17:12) | Česká Třebová (20:16) | - / 3 |
18:44 | 18:45 | 3729 | Zábřeh na Moravě (18:40) | Přerov (20:01) | - / 4 |
19:19 | 19:20 | 3715 | Česká Třebová (18:18) | Přerov (20:55) | - / 4 |
19:28 | 19:29 | 3742 | Přerov (18:13) | Šumperk (20:09) | - / 3 |
21:22 | 21:23 | 3730 | Přerov (20:10) | Zábřeh na Moravě (21:28) | - / 3 |
22:19 | 22:20 | 3717 | Česká Třebová (20:40) | Přerov (23:24) | - / 4 |
23:32 | 23:32 | 3732 | Přerov (22:30) | Zábřeh na Moravě (23:38) | - / 3 |