Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:36 | 4:36 | 3930 | Osíčko (4:06) | Kroměříž (5:05) | |
4:51 | 4:51 | 3931 | Kojetín (4:19) | Bystřice pod Hostýnem (5:16) | - / 1 |
5:01 | 5:02 | 3933 | Hulín (4:57) | Bystřice pod Hostýnem (5:21) | - / 1 |
5:09 | 5:10 | 3950 | Holešov (5:05) | Kojetín (5:44) | - / 1 |
5:22 | 5:22 | 3951 | Kroměříž (5:07) | Holešov (5:28) | - / 1 |
5:43 | 5:43 | 3900 | Valašské Meziříčí (4:47) | Kojetín (6:18) | - / 1 |
5:55 | 5:55 | 3901 | Kojetín (5:05) | Ostrava hlavní nádraží (9:38) | - / 1 |
6:09 | 6:09 | 3932 | Bystřice pod Hostýnem (5:42) | Kroměříž (6:26) | - / 1 |
6:56 | 6:57 | 3935 | Kojetín (6:22) | Bystřice pod Hostýnem (7:27) | - / 1 |
7:11 | 7:11 | 3902 | Valašské Meziříčí (6:07) | Kojetín (7:44) | - / 1 |
7:55 | 7:55 | 3903 | Kojetín (7:14) | Ostrava hlavní nádraží (11:08) | - / 1 |
8:08 | 8:09 | 3904 | Ostrava hlavní nádraží (4:48) | Kojetín (8:45) | - / 1 |
9:27 | 9:27 | 3934 | Bystřice pod Hostýnem (9:07) | Kojetín (10:13) | - / 1 |
9:46 | 9:47 | 3905 | Kojetín (9:02) | Valašské Meziříčí (10:58) | - / 1 |
10:42 | 10:42 | 3937 | Kroměříž (10:24) | Bystřice pod Hostýnem (11:03) | - / 1 |
11:27 | 11:27 | 3936 | Bystřice pod Hostýnem (11:08) | Kojetín (12:13) | - / 1 |
11:54 | 11:55 | 3907 | Kroměříž (11:24) | Valašské Meziříčí (12:58) | - / 1 |
12:06 | 12:06 | 3908 | Rožnov pod Radhoštěm (10:30) | Kroměříž (12:24) | - / 1 |
12:40 | 12:41 | 3911 | Kroměříž (12:26) | Valašské Meziříčí (13:59) | - / 1 |
13:03 | 13:03 | 3938 | Bystřice pod Hostýnem (12:42) | Kroměříž (13:24) | - / 1 |
13:29 | 13:30 | 3954 | Holešov (13:25) | Kojetín (14:08) | - / 1 |
13:47 | 13:47 | 3913 | Kroměříž (13:26) | Valašské Meziříčí (14:57) | - / 1 |
14:03 | 14:03 | 3910 | Valašské Meziříčí (13:02) | Kroměříž (14:17) | - / 1 |
14:40 | 14:41 | 3940 | Bystřice pod Hostýnem (14:20) | Kojetín (15:09) | - / 2 |
14:40 | 14:41 | 3915 | Kroměříž (14:19) | Rožnov pod Radhoštěm (16:19) | - / 1 |
15:12 | 15:13 | 3956 | Holešov (15:08) | Kroměříž (15:28) | - / 1 |
15:26 | 15:27 | 3914 | Ostrava hlavní nádraží (12:16) | Kojetín (16:08) | - / 2 |
15:24 | 15:27 | 3917 | Kojetín (14:31) | Frýdlant nad Ostravicí (17:37) | - / 1 |
15:50 | 15:51 | 3939 | Kojetín (15:22) | Bystřice pod Hostýnem (16:16) | - / 1 |
16:37 | 16:37 | 3942 | Osíčko (16:07) | Hulín (16:42) | - / 1 |
16:46 | 16:47 | 3916 | Ostrava hlavní nádraží (13:16) | Kojetín (17:30) | - / 1 |
17:08 | 17:09 | 3919 | Kojetín (16:23) | Frýdlant nad Ostravicí (19:13) | - / 1 |
17:20 | 17:21 | 3944 | Bystřice pod Hostýnem (16:56) | Kroměříž (17:51) | - / 1 |
17:46 | 17:47 | 3941 | Kroměříž (17:20) | Bystřice pod Hostýnem (18:09) | - / 1 |
17:59 | 18:00 | 3918 | Valašské Meziříčí (16:35) | Kojetín (18:31) | - / 1 |
18:42 | 18:42 | 3921 | Kroměříž (18:20) | Valašské Meziříčí (19:50) | - / 1 |
18:54 | 18:54 | 3946 | Bystřice pod Hostýnem (18:30) | Kojetín (19:40) | - / 1 |
19:29 | 19:30 | 3920 | Valašské Meziříčí (18:34) | Kojetín (20:19) | - / 1 |
19:48 | 19:48 | 3955 | Kojetín (18:51) | Holešov (19:53) | - / 1 |
20:09 | 20:09 | 3958 | Holešov (20:05) | Kroměříž (20:32) | - / 1 |
20:28 | 20:28 | 3923 | Kojetín (19:47) | Valašské Meziříčí (21:31) | |
21:14 | 21:14 | 3922 | Valašské Meziříčí (20:14) | Kojetín (21:51) | - / 1 |
21:33 | 21:33 | 3943 | Kojetín (20:50) | Osíčko (22:09) | |
22:17 | 22:17 | 3924 | Valašské Meziříčí (21:16) | Kojetín (22:46) | |
22:55 | 22:55 | 3945 | Kojetín (22:05) | Osíčko (23:29) | |