..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Hrušky zastávka :..
Hrušky zastávka
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
5:02 | 5:02 | 4201 | Břeclav (4:55) | Přerov (6:50) |
5:22 | 5:22 | 4240 | Staré Město u Uherského Hradiště (4:28) | Břeclav (5:30) |
6:12 | 6:13 | 4203 | Břeclav (6:05) | Přerov (7:56) |
6:17 | 6:18 | 14500 | Hodonín (6:03) | Břeclav (6:27) |
6:19 | 6:19 | 4202 | Přerov (4:28) | Břeclav (6:27) |
7:20 | 7:21 | 4272 | Hodonín (7:06) | Břeclav (7:30) |
7:22 | 7:22 | 4205 | Břeclav (7:15) | Přerov (8:59) |
7:27 | 7:28 | 4274 | Hodonín (7:14) | Břeclav (7:36) |
7:48 | 7:48 | 3300 | Bohumín (4:23) | Břeclav (7:56) |
7:57 | 7:57 | 4273 | Břeclav (7:47) | Hodonín (8:13) |
9:04 | 9:05 | 4206 | Hranice na Moravě (7:02) | Břeclav (9:13) |
9:12 | 9:12 | 4207 | Břeclav (9:05) | Olomouc hlavní nádraží (11:29) |
10:54 | 10:55 | 4208 | Přerov (9:18) | Břeclav (11:03) |
11:12 | 11:12 | 4209 | Břeclav (11:05) | Přerov (12:53) |
12:54 | 12:55 | 4210 | Olomouc hlavní nádraží (10:28) | Břeclav (13:03) |
13:11 | 13:11 | 4211 | Břeclav (13:04) | Přerov (14:47) |
14:04 | 14:04 | 4241 | Břeclav (13:57) | Staré Město u Uherského Hradiště (14:52) |
14:54 | 14:54 | 4217 | Břeclav (14:47) | Přerov (16:33) |
14:54 | 14:55 | 4214 | Přerov (12:58) | Břeclav (15:03) |
16:06 | 16:07 | 4216 | Přerov (14:17) | Břeclav (16:15) |
16:08 | 16:09 | 4275 | Břeclav (16:01) | Hodonín (16:22) |
16:54 | 16:55 | 4218 | Přerov (15:00) | Břeclav (17:03) |
17:12 | 17:12 | 4219 | Břeclav (17:05) | Přerov (18:48) |
18:06 | 18:07 | 4220 | Přerov (16:20) | Břeclav (18:15) |
18:53 | 18:53 | 4221 | Břeclav (18:46) | Přerov (20:35) |
20:07 | 20:07 | 4222 | Přerov (18:15) | Břeclav (20:15) |
20:55 | 20:55 | 4223 | Břeclav (20:48) | Přerov (22:11) |
22:22 | 22:23 | 4277 | Břeclav (22:15) | Hodonín (22:37) |
22:43 | 22:43 | 4224 | Přerov (21:10) | Břeclav (22:51) |