Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:14 | 4:14 | 4140 | Kyjov (3:35) | Brno hlavní nádraží (5:00) |
4:57 | 4:58 | 4102 | Veselí nad Moravou (3:50) | Brno hlavní nádraží (5:42) |
5:01 | 5:01 | 4101 | Brno hlavní nádraží (4:23) | Uherské Hradiště (6:44) |
5:21 | 5:21 | 4142 | Nesovice (5:09) | Brno hlavní nádraží (6:07) |
5:51 | 5:51 | 4144 | Nesovice (5:39) | Brno hlavní nádraží (6:37) |
6:05 | 6:05 | 4103 | Brno hlavní nádraží (5:22) | Veselí nad Moravou (7:16) |
6:27 | 6:27 | 4104 | Veselí nad Moravou (5:17) | Brno hlavní nádraží (7:14) |
7:28 | 7:28 | 4105 | Brno hlavní nádraží (6:39) | Veselí nad Moravou (8:35) |
7:31 | 7:32 | 4106 | Brno hlavní nádraží (0:00) | Brno hlavní nádraží (8:10) |
8:57 | 8:58 | 4141 | Brno hlavní nádraží (8:13) | Nemotice (9:20) |
9:09 | 9:09 | 4108 | Veselí nad Moravou (8:00) | Brno hlavní nádraží (9:55) |
11:05 | 11:06 | 4109 | Brno hlavní nádraží (10:20) | Veselí nad Moravou (12:16) |
11:09 | 11:09 | 4146 | Nemotice (10:47) | Brno hlavní nádraží (11:55) |
13:05 | 13:06 | 2711 | Brno hlavní nádraží (12:20) | Vrbovce (14:52) |
13:09 | 13:09 | 4112 | Veselí nad Moravou (12:00) | Brno hlavní nádraží (13:55) |
14:30 | 14:30 | 4143 | Brno hlavní nádraží (13:45) | Nesovice (14:42) |
15:03 | 15:04 | 4113 | Brno hlavní nádraží (14:20) | Veselí nad Moravou (16:16) |
15:15 | 15:15 | 4114 | Veselí nad Moravou (14:00) | Brno hlavní nádraží (16:01) |
15:55 | 15:55 | 4145 | Brno hlavní nádraží (15:07) | Nesovice (16:07) |
17:05 | 17:06 | 4115 | Brno hlavní nádraží (16:20) | Veselí nad Moravou (18:16) |
17:09 | 17:09 | 2710 | Vrbovce (15:17) | Brno hlavní nádraží (17:55) |
19:05 | 19:06 | 4117 | Brno hlavní nádraží (18:20) | Uherské Hradiště (20:48) |
19:09 | 19:09 | 4118 | Vlárský průsmyk (15:45) | Brno hlavní nádraží (19:55) |
20:14 | 20:14 | 4120 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:58) |
21:38 | 21:38 | 4119 | Brno hlavní nádraží (20:50) | Veselí nad Moravou (22:48) |
23:34 | 23:35 | 4121 | Brno hlavní nádraží (22:50) | Veselí nad Moravou (0:42) |