Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
0:05 | | 3188 | Frýdlant nad Ostravicí (23:47) | | - / 3 |
| 3:55 | 3165 | | Frýdek-Místek (4:27) | - / 3 |
4:20 | | 3929 | Bystřice pod Hostýnem (2:59) | | - / 3 |
| 4:22 | 3111 | | Ostrava hlavní nádraží (5:36) | - / 2 |
| 4:48 | 3160 | | Valašské Meziříčí (5:24) | - / 3 |
5:10 | | 3110 | Ostrava hlavní nádraží (3:54) | | - / 2 |
5:13 | 5:24 | 3169 | Valašské Meziříčí (4:37) | Frýdlant nad Ostravicí (5:43) | - / 2 |
5:23 | 5:25 | 1640 | Ostrava hlavní nádraží (4:20) | Brno hlavní nádraží (8:22) | - / 3 |
| 5:53 | 3113 | | Ostrava hlavní nádraží (7:09) | - / 2 |
6:10 | 6:18 | 3171 | Valašské Meziříčí (5:32) | Frýdlant nad Ostravicí (6:38) | - / 3 |
6:11 | 6:25 | 3904 | Ostrava hlavní nádraží (4:48) | Kojetín (8:45) | - / 3 |
6:49 | | 3173 | Valašské Meziříčí (6:13) | | - / 2 |
| 6:52 | 3115 | | Ostrava hlavní nádraží (8:08) | - / 2 |
7:10 | | 3112 | Ostrava hlavní nádraží (5:46) | | - / 2 |
| 7:13 | 3164 | | Veřovice (7:25) | - / 3 |
| 7:52 | 3117 | | Ostrava hlavní nádraží (9:06) | - / 2 |
8:08 | 8:11 | 3901 | Kojetín (5:05) | Ostrava hlavní nádraží (9:38) | - / 3 |
8:10 | 8:12 | 3114 | Ostrava hlavní nádraží (6:46) | Veřovice (8:23) | - / 2 |
9:08 | | 3168 | Frýdlant nad Ostravicí (8:46) | | - / 2 |
9:25 | 9:27 | 1645 | Brno hlavní nádraží (6:09) | Ostrava hlavní nádraží (10:24) | - / 3 |
9:25 | 9:28 | R 883 | Jeseník (5:35) | Vsetín (10:18) | - / 2 |
9:51 | 9:52 | 3903 | Kojetín (7:14) | Ostrava hlavní nádraží (11:08) | - / 2 |
10:10 | | 3116 | Ostrava hlavní nádraží (8:48) | | - / 2 |
| 10:22 | 3170 | | Valašské Meziříčí (10:58) | - / 3 |
10:46 | 10:52 | 3105 | Valašské Meziříčí (10:10) | Ostrava hlavní nádraží (12:05) | - / 3 |
11:10 | | 3118 | Ostrava hlavní nádraží (9:48) | | - / 2 |
| 11:22 | 3175 | | Frýdek-Místek (11:58) | - / 2 |
11:58 | 12:00 | R 882 | Vsetín (11:08) | Jeseník (15:48) | - / 2 |
12:17 | 12:18 | 3102 | Ostrava hlavní nádraží (10:50) | Valašské Meziříčí (12:52) | - / 3 |
| 12:22 | 3119 | | Ostrava hlavní nádraží (13:38) | - / 2 |
| 12:52 | 3121 | | Ostrava hlavní nádraží (14:08) | - / 2 |
13:38 | 13:40 | 3914 | Ostrava hlavní nádraží (12:16) | Kojetín (16:08) | - / 3 |
13:46 | 13:47 | 1644 | Frýdek-Místek (13:13) | Brno hlavní nádraží (16:59) | - / 3 |
13:38 | 13:52 | 3123 | Veřovice (13:27) | Ostrava hlavní nádraží (15:08) | - / 2 |
14:10 | | 3120 | Ostrava hlavní nádraží (12:48) | | - / 2 |
14:21 | 14:22 | 3125 | Veřovice (14:10) | Ostrava hlavní nádraží (15:38) | - / 3 |
14:40 | 14:43 | 3916 | Ostrava hlavní nádraží (13:16) | Kojetín (17:30) | - / 3 |
| 14:52 | 3127 | | Ostrava hlavní nádraží (16:08) | - / 2 |
15:10 | | 3122 | Ostrava hlavní nádraží (13:46) | | - / 2 |
15:08 | 15:12 | 3181 | Valašské Meziříčí (14:32) | Frýdlant nad Ostravicí (15:32) | - / 3 |
| 15:23 | 3172 | | Valašské Meziříčí (15:58) | - / 3 |
15:48 | 15:53 | R 1445 | Kojetín (13:50) | Frýdek-Místek (16:25) | - / 3 |
16:12 | 16:14 | 3183 | Valašské Meziříčí (15:36) | Frýdlant nad Ostravicí (16:35) | - / 3 |
16:08 | 16:19 | 3174 | Frýdlant nad Ostravicí (15:46) | Valašské Meziříčí (16:55) | - / 2 |
17:08 | 17:10 | 3176 | Frýdlant nad Ostravicí (16:46) | Valašské Meziříčí (17:49) | - / 2 |
17:09 | 17:16 | 3917 | Kojetín (14:31) | Frýdlant nad Ostravicí (17:37) | - / 2 |
17:35 | 17:37 | R 1444 | Ostrava hlavní nádraží (16:28) | Brno hlavní nádraží (20:44) | - / 3 |
18:00 | 18:01 | 1641 | Nezamyslice (15:49) | Ostrava hlavní nádraží (19:08) | - / 3 |
18:18 | | 3124 | Ostrava hlavní nádraží (16:48) | | - / 2 |
18:52 | 18:53 | 3919 | Kojetín (16:23) | Frýdlant nad Ostravicí (19:13) | - / 3 |
19:12 | 19:13 | 3178 | Frýdlant nad Ostravicí (18:47) | Valašské Meziříčí (19:48) | - / 3 |
| 19:52 | 3129 | | Ostrava hlavní nádraží (21:05) | - / 3 |
20:10 | 20:30 | 3182 | Frýdlant nad Ostravicí (19:46) | Bystřice pod Hostýnem (21:51) | - / 3 |
20:53 | 20:54 | 3107 | Valašské Meziříčí (20:16) | Ostrava hlavní nádraží (22:05) | - / 3 |
21:12 | | 3126 | Ostrava hlavní nádraží (19:50) | | - / 2 |
21:53 | 21:54 | 3109 | Valašské Meziříčí (21:15) | Ostrava hlavní nádraží (23:07) | - / 3 |
22:12 | 22:13 | 3108 | Ostrava hlavní nádraží (20:46) | Valašské Meziříčí (22:45) | - / 3 |
| 22:25 | 12843 | | Hnojník (23:24) | - / 3 |
23:07 | | 3128 | Ostrava hlavní nádraží (21:50) | | - / 2 |