Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:47 | 4:47 | 3800 | Olomouc hlavní nádraží (4:41) | Nezamyslice (5:39) |
5:08 | 5:09 | 3831 | Prostějov hlavní nádraží (4:50) | Olomouc hlavní nádraží (5:15) |
5:49 | 5:49 | 3802 | Olomouc hlavní nádraží (5:43) | Nezamyslice (6:31) |
6:00 | 6:00 | 3801 | Nezamyslice (4:55) | Olomouc hlavní nádraží (6:06) |
6:25 | 6:25 | 3830 | Olomouc hlavní nádraží (6:19) | Prostějov hlavní nádraží (6:45) |
6:36 | 6:37 | 3803 | Nezamyslice (5:50) | Olomouc hlavní nádraží (6:43) |
7:01 | 7:01 | 3804 | Olomouc hlavní nádraží (6:55) | Nezamyslice (7:46) |
7:12 | 7:13 | 3833 | Prostějov hlavní nádraží (6:54) | Olomouc hlavní nádraží (7:19) |
7:53 | 7:53 | 3805 | Nezamyslice (7:04) | Olomouc hlavní nádraží (7:59) |
8:16 | 8:16 | 3806 | Olomouc hlavní nádraží (8:10) | Nezamyslice (8:55) |
9:53 | 9:54 | 3808 | Olomouc hlavní nádraží (9:48) | Nezamyslice (10:55) |
10:04 | 10:05 | 3807 | Nezamyslice (9:05) | Olomouc hlavní nádraží (10:11) |
11:53 | 11:54 | 3832 | Olomouc hlavní nádraží (11:48) | Prostějov hlavní nádraží (12:16) |
12:04 | 12:05 | 3809 | Nezamyslice (11:05) | Olomouc hlavní nádraží (12:11) |
12:56 | 12:56 | 3810 | Olomouc hlavní nádraží (12:50) | Nezamyslice (13:43) |
13:08 | 13:09 | 3835 | Prostějov hlavní nádraží (12:50) | Olomouc hlavní nádraží (13:15) |
13:54 | 13:54 | 3812 | Olomouc hlavní nádraží (13:48) | Nezamyslice (14:45) |
14:05 | 14:05 | 3813 | Nezamyslice (13:02) | Olomouc hlavní nádraží (14:11) |
14:35 | 14:35 | 3834 | Olomouc hlavní nádraží (14:29) | Prostějov hlavní nádraží (14:55) |
14:46 | 14:46 | 3815 | Nezamyslice (14:00) | Olomouc hlavní nádraží (14:52) |
15:06 | 15:06 | 3814 | Olomouc hlavní nádraží (15:00) | Nezamyslice (15:44) |
15:26 | 15:27 | 3837 | Prostějov hlavní nádraží (15:05) | Olomouc hlavní nádraží (15:33) |
15:54 | 15:54 | 3816 | Olomouc hlavní nádraží (15:48) | Nezamyslice (16:58) |
16:05 | 16:05 | 3817 | Nezamyslice (15:02) | Olomouc hlavní nádraží (16:11) |
16:46 | 16:46 | 3818 | Olomouc hlavní nádraží (16:40) | Nezamyslice (18:12) |
16:57 | 16:58 | 3819 | Nezamyslice (16:01) | Olomouc hlavní nádraží (17:04) |
17:54 | 17:54 | 3820 | Olomouc hlavní nádraží (17:48) | Nezamyslice (18:40) |
18:05 | 18:05 | 3821 | Nezamyslice (17:10) | Olomouc hlavní nádraží (18:11) |
19:03 | 19:04 | 3823 | Nezamyslice (18:23) | Olomouc hlavní nádraží (19:10) |
19:36 | 19:36 | 3822 | Olomouc hlavní nádraží (19:30) | Nezamyslice (20:25) |
21:08 | 21:08 | 3825 | Nezamyslice (20:35) | Olomouc hlavní nádraží (21:14) |
21:30 | 21:30 | 3838 | Olomouc hlavní nádraží (21:24) | Prostějov hlavní nádraží (21:47) |
22:35 | 22:35 | 3840 | Olomouc hlavní nádraží (22:30) | Prostějov hlavní nádraží (22:55) |
22:46 | 22:46 | 3839 | Prostějov hlavní nádraží (22:30) | Olomouc hlavní nádraží (22:51) |