Teplice nad Metují skály
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
6:38 | 6:38 | 15752 | Teplice nad Metují (6.31) | Trutnov hl.n. (7.32) | ||
7:18 | 7:18 | 15753 | Trutnov hl.n. (6.25) | Teplice nad Metují (7.25) | ||
7:38 | 15770 | Teplice nad Metují (7.31) | ||||
7:38 | 7:38 | 15754 | Meziměstí (7.19) | Trutnov hl.n. (8.33) | ||
8:01 | 8:01 | 25450 | Wrocław Główny (5.00) | Adršpach (8.06) | ||
8:19 | 8:19 | 15755 | Trutnov hl.n. (7.25) | Teplice nad Metují (8.26) | ||
8:19 | 15771 | Teplice nad Metují (8.26) | ||||
8:40 | 8:40 | 15772 | Teplice nad Metují (8.33) | Adršpach (8.45) | ||
8:40 | 8:40 | 25452 | Wrocław Główny (6.10) | Adršpach (8.45) | ||
8:55 | 8:55 | 25453 | Adršpach (8.50) | Wałbrzych Główny (10.04) | ||
9:17 | 9:17 | 15113 | Adršpach (9.12) | Starkoč (10.17) | ||
9:38 | 9:38 | 15756 | Teplice nad Metují (9.31) | Trutnov hl.n. (10.33) | ||
10:19 | 10:19 | 15757 | Trutnov hl.n. (9.25) | Teplice nad Metují (10.26) | ||
10:40 | 10:40 | Sp 1870 | Choceň (8.39) | Adršpach (10.45) | Ostaš | |
11:17 | 11:17 | Sp 1873 | Adršpach (11.12) | Choceň (13.21) | Ostaš | |
11:38 | 11:38 | 15758 | Teplice nad Metují (11.31) | Trutnov hl.n. (12.33) | ||
12:19 | 12:19 | 15759 | Trutnov hl.n. (11.25) | Teplice nad Metují (12.26) | ||
13:38 | 13:38 | 15760 | Teplice nad Metují (13.31) | Trutnov hl.n. (14.33) | ||
14:19 | 14:19 | 15761 | Trutnov hl.n. (13.25) | Teplice nad Metují (14.26) | ||
14:47 | 14:47 | 15774 | Teplice nad Metují (14.40) | Adršpach (14.52) | ||
15:17 | 15:17 | Sp 1875 | Adršpach (15.12) | Choceň (17.21) | ||
15:17 | 15:17 | 15775 | Adršpach (15.12) | Teplice nad Metují (15.24) | ||
15:38 | 15:38 | 15762 | Teplice nad Metují (15.31) | Trutnov hl.n. (16.33) | ||
16:19 | 16:19 | 15763 | Trutnov hl.n. (15.25) | Teplice nad Metují (16.26) | ||
16:40 | 16:40 | Sp 1872 | Choceň (14.39) | Adršpach (16.45) | ||
16:40 | 16:40 | 15776 | Teplice nad Metují (16.33) | Adršpach (16.45) | ||
17:05 | 17:05 | 15777 | Adršpach (17.00) | Teplice nad Metují (17.12) | ||
17:38 | 17:38 | 15764 | Teplice nad Metují (17.31) | Trutnov hl.n. (18.33) | ||
18:19 | 18:19 | 15765 | Trutnov hl.n. (17.25) | Teplice nad Metují (18.26) | ||
18:40 | 18:40 | 25458 | Wałbrzych Główny (16.35) | Adršpach (18.45) | ||
18:55 | 18:55 | 25459 | Adršpach (18.50) | Wrocław Główny (21.10) | ||
19:39 | 19:39 | 15766 | Teplice nad Metují (19.32) | Trutnov hl.n. (20.33) | ||
20:19 | 20:19 | 15767 | Trutnov hl.n. (19.25) | Meziměstí (20.50) | ||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci