Poběžovice
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:56 | 4:57 | 7231 | Bělá nad Radbuzou (4.37) | Domažlice (5.29) | ||
5:05 | 17401 | Horšovský Týn (5.19) | ||||
6:10 | 6:11 | 7233 | Bělá nad Radbuzou (5.51) | Domažlice (6.45) | ||
6:15 | 17403 | Staňkov (6.47) | ||||
6:38 | 17400 | Horšovský Týn (6.24) | ||||
6:46 | 6:47 | 7235 | Bělá nad Radbuzou (6.27) | Domažlice (7.19) | ||
6:43 | 6:49 | 7200 | Domažlice (6.12) | Tachov (8.29) | ||
6:55 | 17405 | Horšovský Týn (7.09) | ||||
7:16 | 7:17 | 7237 | Bělá nad Radbuzou (6.57) | Domažlice (7.48) | ||
7:43 | 17402 | Staňkov (7.11) | ||||
8:38 | 8:39 | 7202 | Domažlice (8.07) | Planá u Mariánských Lázní (10.49) | ||
9:20 | 9:21 | 7201 | Planá u Mariánských Lázní (7.08) | Domažlice (9.52) | ||
9:20 | 9:21 | 7203 | Planá u Mariánských Lázní (7.08) | Domažlice (9.52) | ||
9:54 | 9:55 | 1998 | Plzeň hl.n. (8.28) | Chodová Planá (11.56) | Plzeňský Chodovar Ex | |
10:15 | 17407 | Staňkov (10.47) | ||||
10:28 | 17404 | Horšovský Týn (10.14) | ||||
10:38 | 10:39 | 7204 | Domažlice (10.07) | Planá u Mariánských Lázní (12.49) | ||
11:20 | 11:21 | 7239 | Bělá nad Radbuzou (11.01) | Domažlice (11.52) | ||
11:25 | 17409 | Horšovský Týn (11.39) | ||||
11:43 | 17406 | Staňkov (11.11) | ||||
12:28 | 17408 | Horšovský Týn (12.14) | ||||
12:38 | 12:39 | 7206 | Domažlice (12.07) | Tachov (14.29) | ||
13:20 | 13:21 | 7205 | Planá u Mariánských Lázní (11.08) | Domažlice (13.52) | ||
13:25 | 17411 | Horšovský Týn (13.39) | ||||
14:15 | 17413 | Staňkov (14.47) | ||||
14:38 | 17410 | Horšovský Týn (14.24) | ||||
14:38 | 14:39 | 7208 | Domažlice (14.07) | Tachov (16.29) | ||
14:50 | 14:51 | 7207 | Tachov (13.29) | Domažlice (15.24) | ||
14:45 | 14:54 | 7210 | Domažlice (14.14) | Tachov (16.29) | ||
14:55 | 17415 | Horšovský Týn (15.09) | ||||
15:20 | 15:21 | 7241 | Bělá nad Radbuzou (15.01) | Domažlice (15.52) | ||
15:43 | 17412 | Staňkov (15.11) | ||||
15:58 | 16:03 | 17414 | Horšovský Týn (15.44) | Bělá nad Radbuzou (16.23) | ||
16:00 | 16:10 | 7230 | Domažlice (15.29) | Horšovský Týn (16.24) | ||
16:43 | 17416 | Horšovský Týn (16.29) | ||||
16:47 | 16:48 | 7232 | Domažlice (16.16) | Bělá nad Radbuzou (17.10) | ||
17:11 | 17:12 | 7209 | Tachov (15.29) | Domažlice (17.45) | ||
18:15 | 17419 | Staňkov (18.47) | ||||
18:38 | 18:39 | 7212 | Domažlice (18.07) | Planá u Mariánských Lázní (20.44) | ||
19:20 | 19:21 | 7211 | Tachov (17.29) | Domažlice (19.52) | ||
19:25 | 17421 | Horšovský Týn (19.39) | ||||
19:43 | 17418 | Staňkov (19.11) | ||||
20:28 | 17420 | Horšovský Týn (20.14) | ||||
20:38 | 20:39 | 7234 | Domažlice (20.07) | Bělá nad Radbuzou (20.58) | ||
21:02 | 7243 | Domažlice (21.34) | ||||
21:59 | 22:00 | 1979 | Chodová Planá (20.04) | Plzeň hl.n. (23.18) | Plzeňský Chodovar Ex | |
23:05 | 7236 | Domažlice (22.34) | ||||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci