Planá nad Lužnicí
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
0:11 | 0:12 | 8218 | České Budějovice (22.57) | Tábor (0.22) | ||
1:06 | 1:07 | 8259 | Tábor (0.59) | České Budějovice (2.00) | ||
4:17 | 4:18 | 8201 | Tábor (4.09) | České Budějovice (5.30) | ||
4:50 | 4:51 | 8200 | České Budějovice (3.59) | Tábor (4.58) | ||
4:56 | 4:57 | 8231 | Tábor (4.48) | Veselí nad Lužnicí (5.18) | ||
5:23 | 5:24 | 8202 | České Budějovice (4.18) | Chotoviny (5.40) | ||
5:23 | 5:24 | 8203 | Tábor (5.15) | České Budějovice (6.34) | ||
5:49 | 5:50 | R 728 | České Budějovice (5.01) | Praha-Holešovice (7.38) | ||
5:49 | 5:50 | Sp 1834 | České Budějovice (5.01) | Tábor (5.58) | ||
6:20 | 6:21 | 8232 | Veselí nad Lužnicí (6.01) | Tábor (6.29) | ||
6:24 | 6:25 | Sp 1835 | Chotoviny (6.08) | České Budějovice (7.21) | ||
6:49 | 6:50 | R 726 | České Budějovice (6.01) | Praha-Holešovice (8.38) | Josef Suk | |
7:08 | 7:09 | R 701 | Praha hl.n. (5.31) | České Budějovice (7.58) | Josef Seidel | |
7:21 | 7:23 | 8234 | Veselí nad Lužnicí (6.59) | Tábor (7.33) | ||
7:23 | 7:26 | 8205 | Benešov u Prahy (6.20) | České Budějovice (8.34) | ||
7:49 | 7:50 | R 724 | Veselí nad Lužnicí (7.34) | Praha-Holešovice (9.38) | František Křižík | |
8:08 | 8:09 | R 703 | Praha hl.n. (6.31) | České Budějovice (8.58) | František Bílek | |
8:20 | 8:21 | 8236 | Veselí nad Lužnicí (8.01) | Tábor (8.29) | ||
8:49 | 8:50 | R 722 | České Budějovice (8.01) | Praha-Holešovice (10.38) | Jan Žižka | |
9:08 | 9:09 | R 705 | Praha-Holešovice (7.18) | České Budějovice (9.58) | Svět | |
9:37 | 9:38 | 8207 | Chotoviny (9.21) | České Budějovice (10.48) | ||
9:49 | 9:50 | R 720 | České Budějovice (9.03) | Praha-Holešovice (11.38) | Malše | |
10:08 | 10:09 | R 707 | Praha-Holešovice (8.18) | České Budějovice (10.58) | Vojtěch Lanna | |
10:49 | 10:50 | R 718 | České Budějovice (10.01) | Praha-Holešovice (12.38) | Konopiště | |
11:08 | 11:09 | R 709 | Praha-Holešovice (9.18) | České Budějovice (11.58) | Matthias Braun | |
12:27 | 12:27 | 8209 | Tábor (12.19) | České Budějovice (13.37) | ||
12:49 | 12:50 | R 716 | České Budějovice (12.03) | Praha-Holešovice (14.38) | Lužnice | |
13:08 | 13:09 | R 711 | Praha-Holešovice (11.18) | České Budějovice (13.58) | Nežárka | |
13:44 | 13:45 | 8206 | České Budějovice (12.43) | Tábor (13.54) | ||
13:49 | 13:50 | Rx 714 | České Budějovice (13.01) | Praha hl.n. (15.27) | Josef Lada | |
14:08 | 14:09 | R 713 | Praha-Holešovice (12.18) | České Budějovice (14.58) | Blaník | |
14:35 | 14:36 | 8233 | Tábor (14.27) | Veselí nad Lužnicí (14.59) | ||
14:49 | 14:50 | R 712 | České Budějovice (14.01) | Praha-Holešovice (16.38) | Blaník | |
15:08 | 15:09 | R 715 | Praha-Holešovice (13.18) | České Budějovice (15.58) | Josef Lada | |
15:32 | 15:32 | Sp 1836 | České Budějovice (14.32) | Tábor (15.40) | ||
15:49 | 15:50 | R 710 | České Budějovice (15.01) | Praha-Holešovice (17.38) | Nežárka | |
15:58 | 15:59 | 8238 | Veselí nad Lužnicí (15.37) | Tábor (16.09) | ||
16:08 | 16:09 | R 717 | Praha-Holešovice (14.18) | Veselí nad Lužnicí (16.24) | Lužnice | |
16:16 | 16:17 | 8213 | Tábor (16.09) | České Budějovice (17.22) | ||
16:49 | 16:50 | R 708 | České Budějovice (16.03) | Praha-Holešovice (18.38) | Matthias Braun | |
17:08 | 17:09 | R 719 | Praha-Holešovice (15.18) | České Budějovice (17.58) | Konopiště | |
17:45 | 17:46 | 8210 | České Budějovice (16.30) | Tábor (17.56) | ||
17:49 | 17:50 | R 706 | České Budějovice (17.01) | Praha-Holešovice (19.38) | Vojtěch Lanna | |
18:08 | 18:09 | R 721 | Praha-Holešovice (16.18) | České Budějovice (18.58) | Malše | |
18:11 | 18:12 | 8215 | Tábor (18.02) | České Budějovice (19.47) | ||
18:49 | 18:50 | R 704 | České Budějovice (18.01) | Praha-Holešovice (20.38) | Svět | |
19:08 | 19:09 | R 723 | Praha-Holešovice (17.18) | České Budějovice (19.58) | Jan Žižka | |
19:33 | 19:34 | 8212 | České Budějovice (18.23) | Tábor (19.43) | ||
19:36 | 19:37 | 8237 | Tábor (19.27) | Veselí nad Lužnicí (19.59) | ||
19:49 | 19:50 | R 702 | České Budějovice (19.01) | Praha-Holešovice (21.38) | František Bílek | |
20:08 | 20:09 | R 725 | Praha-Holešovice (18.18) | České Budějovice (20.58) | František Křižík | |
20:49 | 20:50 | R 700 | České Budějovice (20.03) | Praha-Holešovice (22.38) | Josef Seidel | |
21:02 | 21:03 | R 727 | Praha-Holešovice (19.18) | České Budějovice (21.52) | Josef Suk | |
21:49 | 21:50 | 8240 | Veselí nad Lužnicí (21.29) | Tábor (21.59) | ||
22:02 | 22:03 | Rx 729 | Praha-Holešovice (20.18) | České Budějovice (22.52) | ||
22:52 | 22:53 | 8239 | Tábor (22.45) | České Budějovice (24.00) | ||
23:29 | 23:30 | R 731 | Praha-Holešovice (21.48) | České Budějovice (0.17) | Jan Hus | |
23:52 | 23:53 | 8216 | České Budějovice (22.44) | Tábor (24.00) | ||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci