Březnice
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
0:18 | 7940 | Beroun (23.10) | ||||
3:48 | 7941 | Zdice (4.42) | ||||
4:07 | 7930 | Písek (4.54) | ||||
4:21 | 17951 | Blatná (3.52) | ||||
4:25 | 17900 | Strakonice (5.40) | ||||
4:59 | 7943 | Zdice (5.59) | ||||
5:06 | 27941 | Rožmitál pod Třemšínem (5.19) | ||||
5:35 | 27940 | Rožmitál pod Třemšínem (5.22) | ||||
5:45 | 17901 | Strakonice (4.16) | ||||
5:47 | 5:50 | 7901 | Písek (5.00) | Zdice (6.46) | ||
5:55 | 17902 | Strakonice (7.05) | ||||
5:43 | 6:00 | 7900 | Zdice (4.45) | Protivín (7.33) | ||
6:04 | 27943 | Rožmitál pod Třemšínem (6.17) | ||||
6:25 | 17903 | Strakonice (5.11) | ||||
6:33 | 27942 | Rožmitál pod Třemšínem (6.20) | ||||
6:38 | 6:39 | R 1241 | České Budějovice (5.12) | Praha-Vršovice (9.10) | ||
6:34 | 6:43 | 17953 | Blatná (6.06) | Rožmitál pod Třemšínem (6.55) | ||
7:04 | 7942 | Zdice (6.07) | ||||
7:11 | 27944 | Rožmitál pod Třemšínem (6.58) | ||||
7:12 | 17950 | Blatná (7.42) | ||||
7:16 | 7:17 | R 1252 | Praha hl.n. (5.24) | České Budějovice (8.45) | ||
7:18 | 17904 | Strakonice (8.45) | ||||
7:09 | 7:22 | 7903 | Protivín (5.53) | Beroun (8.28) | ||
8:06 | 8:18 | 7902 | Zdice (7.08) | Protivín (9.24) | ||
8:30 | 17905 | Strakonice (7.10) | ||||
8:38 | 8:39 | R 1243 | České Budějovice (7.12) | Praha-Vršovice (10.55) | ||
9:16 | 9:17 | R 1250 | Praha-Vršovice (6.48) | České Budějovice (10.45) | ||
9:21 | 17906 | Strakonice (10.45) | ||||
9:32 | R 1574 | Praha-Malešice (7.34) | Pošumavský rychlík | |||
9:39 | R 1578 | Volary (12.44) | Pošumavský rychlík | |||
9:42 | 27947 | Rožmitál pod Třemšínem (9.55) | ||||
9:37 | 9:45 | 7905 | Protivín (8.34) | Beroun (10.54) | ||
10:12 | 10:18 | 7904 | Beroun (8.57) | Protivín (11.24) | ||
10:30 | 17907 | Strakonice (9.10) | ||||
10:46 | Sp 1684 | Praha-Libeň (8.21) | Cyklo Brdy | |||
11:09 | 27946 | Rožmitál pod Třemšínem (10.56) | ||||
11:12 | 17955 | Blatná (10.42) | ||||
11:16 | 11:17 | R 1248 | Praha-Vršovice (9.12) | České Budějovice (12.45) | ||
11:21 | 17908 | Strakonice (12.45) | ||||
11:37 | 11:43 | 7907 | Protivín (10.34) | Beroun (12.54) | ||
12:12 | 12:18 | 7906 | Beroun (11.03) | Protivín (13.24) | ||
12:30 | 17957 | Blatná (12.00) | ||||
12:31 | 27949 | Rožmitál pod Třemšínem (12.44) | ||||
12:38 | 12:39 | R 1245 | České Budějovice (11.12) | Praha-Libeň (15.00) | ||
13:00 | 13:04 | 7980 | Rožmitál pod Třemšínem (12.47) | Příbram (13.27) | ||
13:16 | 13:17 | R 1246 | Praha hl.n. (11.24) | České Budějovice (14.45) | ||
13:21 | 17910 | Strakonice (14.45) | ||||
13:37 | 13:43 | 7909 | Protivín (12.34) | Beroun (14.54) | ||
14:12 | 14:18 | 7908 | Beroun (12.57) | Protivín (15.24) | ||
14:30 | 17911 | Strakonice (13.10) | ||||
14:34 | 7982 | Příbram (14.12) | ||||
14:38 | 14:39 | R 1247 | České Budějovice (13.12) | Praha-Vršovice (16.50) | ||
15:06 | 7984 | Příbram (14.42) | ||||
15:16 | 15:17 | R 1244 | Praha-Vršovice (12.57) | České Budějovice (16.45) | ||
15:21 | 17912 | Strakonice (16.45) | ||||
15:39 | 27951 | Rožmitál pod Třemšínem (15.52) | ||||
15:37 | 15:43 | 7911 | Protivín (14.34) | Beroun (16.54) | ||
16:08 | 27950 | Rožmitál pod Třemšínem (15.55) | ||||
16:16 | 27953 | Rožmitál pod Třemšínem (16.29) | ||||
16:12 | 16:18 | 7910 | Beroun (14.57) | Protivín (17.24) | ||
16:30 | 17913 | Strakonice (15.10) | ||||
16:38 | 16:39 | R 1249 | České Budějovice (15.12) | Praha-Vršovice (19.10) | ||
17:01 | R 1579 | Volary (13.48) | Pošumavský rychlík | |||
17:02 | R 1575 | Praha-Malešice (18.58) | Pošumavský rychlík | |||
17:09 | 27952 | Rožmitál pod Třemšínem (16.56) | ||||
17:16 | 17:17 | R 1242 | Praha-Vršovice (15.15) | České Budějovice (18.45) | ||
17:21 | 17914 | Strakonice (18.45) | ||||
17:23 | Sp 1685 | Praha-Libeň (19.33) | Cyklo Brdy | |||
17:39 | 27955 | Rožmitál pod Třemšínem (17.52) | ||||
17:37 | 17:43 | 7913 | Protivín (16.34) | Beroun (18.54) | ||
18:12 | 18:18 | 7912 | Beroun (16.57) | Protivín (19.24) | ||
18:30 | 17915 | Strakonice (17.10) | ||||
18:32 | 27957 | Rožmitál pod Třemšínem (18.45) | ||||
18:33 | 27954 | Rožmitál pod Třemšínem (18.20) | ||||
18:38 | 18:39 | R 1251 | České Budějovice (17.12) | Praha-Vršovice (20.49) | ||
19:10 | 27956 | Rožmitál pod Třemšínem (18.57) | ||||
19:16 | 19:17 | R 1240 | Praha hl.n. (17.24) | České Budějovice (20.45) | ||
19:21 | 17916 | Strakonice (20.45) | ||||
19:37 | 19:43 | 7915 | Protivín (18.34) | Beroun (20.56) | ||
20:12 | 20:18 | 7914 | Beroun (18.57) | Protivín (21.24) | ||
20:30 | 17917 | Strakonice (19.10) | ||||
20:35 | 17954 | Blatná (21.05) | ||||
21:01 | 7946 | Beroun (19.55) | ||||
21:05 | 17918 | Strakonice (22.35) | ||||
21:08 | 7947 | Beroun (22.13) | ||||
21:40 | 7934 | Protivín (22.44) | ||||
23:04 | 7948 | Beroun (21.59) | ||||
23:15 | 7933 | Protivín (22.13) | ||||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci