Řetenice
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:04 | 4:04 | 6862 | Teplice v Čechách (4.01) | Bílina (4.21) | jede v | |
4:12 | 4:12 | Sp 1689 | Chomutov (3.29) | Ústí nad Labem hl.n. (4.36) | nejede 25.XII., 1.I. | |
4:26 | 4:26 | 16101 | Teplice v Čechách (4.23) | Radejčín (5.09) | jede v | |
4:26 | 4:27 | 6882 | Ústí nad Labem hl.n. (4.07) | Most (4.56) | jede v (6) a , nejede 25.XII., 1.I. | |
4:59 | 4:59 | 16100 | Radejčín (4.18) | Teplice v Čechách (5.02) | jede v | |
5:01 | 5:02 | 6821 | Most (4.34) | Děčín hl.n. (5.53) | nejede 25.XII., 1.I. | |
5:04 | 5:04 | Sp 1692 | Ústí nad Labem hl.n. (4.42) | Kadaň-Prunéřov (6.06) | jede v | |
5:23 | 5:24 | 7002 | Ústí nad Labem hl.n. (4.58) | Cheb (8.25) | nejede 25.XII., 1.I. | |
5:30 | 5:31 | 6823 | Chomutov (4.39) | Děčín hl.n. (6.24) | jede v | |
5:35 | 5:35 | 16103 | Teplice v Čechách (5.32) | Radejčín (6.20) | jede v | |
5:53 | 5:54 | 6850 | Děčín hl.n. (4.59) | Louka u Litvínova (6.14) | jede v | |
5:55 | 5:55 | 6863 | Most (5.28) | Teplice v Čechách (5.58) | jede v | |
6:00 | 6:01 | 6851 | Most (5.20) | Ústí nad Labem hl.n. (6.27) | jede v | |
6:06 | 6:06 | 6864 | Teplice v Čechách (6.04) | Most (6.31) | jede v | |
6:10 | 6:10 | 16102 | Radejčín (5.29) | Teplice v Čechách (6.13) | jede v | |
6:23 | 6:24 | 6800 | Děčín hl.n. (5.30) | Kadaň-Prunéřov (7.30) | ||
6:30 | 6:31 | 6801 | Kadaň-Prunéřov (5.16) | Děčín hl.n. (7.24) | ||
6:35 | 6:37 | 16105 | Teplice v Čechách (6.32) | Radejčín (7.20) | jede v | |
6:36 | 6:37 | 16931 | Litvínov (6.12) | Teplice v Čechách (6.40) | ||
7:00 | 7:01 | 6853 | Louka u Litvínova (6.39) | Ústí nad Labem hl.n. (7.25) | jede v | |
7:10 | 7:10 | 16104 | Radejčín (6.29) | Teplice v Čechách (7.13) | jede v | |
7:13 | 7:14 | 16930 | Teplice v Čechách (7.11) | Litvínov (7.41) | ||
7:23 | 7:24 | 6820 | Děčín hl.n. (6.30) | Most (7.54) | ||
7:30 | 7:31 | 6825 | Chomutov (6.40) | Děčín hl.n. (8.24) | ||
7:36 | 7:37 | 16933 | Litvínov (7.12) | Teplice v Čechách (7.40) | jede v | |
8:23 | 8:24 | 6802 | Děčín hl.n. (7.30) | Kadaň-Prunéřov (9.29) | jede v | |
8:30 | 8:31 | 6827 | Most (8.02) | Děčín hl.n. (9.24) | ||
8:35 | 8:37 | 16107 | Teplice v Čechách (8.32) | Radejčín (9.20) | ||
8:36 | 8:37 | 16935 | Litvínov (8.12) | Teplice v Čechách (8.40) | ||
9:10 | 9:10 | 16106 | Radejčín (8.29) | Teplice v Čechách (9.13) | ||
9:13 | 9:14 | 16932 | Teplice v Čechách (9.11) | Litvínov (9.41) | ||
9:23 | 9:24 | 6822 | Děčín hl.n. (8.30) | Most (9.54) | ||
9:30 | 9:31 | 6803 | Kadaň-Prunéřov (8.29) | Děčín hl.n. (10.24) | ||
10:23 | 10:24 | 6804 | Děčín hl.n. (9.30) | Kadaň-Prunéřov (11.29) | ||
10:30 | 10:31 | 6829 | Most (10.02) | Děčín hl.n. (11.24) | ||
10:35 | 10:37 | 16109 | Teplice v Čechách (10.32) | Radejčín (11.20) | ||
10:36 | 10:37 | 16937 | Litvínov (10.12) | Teplice v Čechách (10.40) | ||
11:10 | 11:10 | 16108 | Radejčín (10.29) | Teplice v Čechách (11.13) | ||
11:13 | 11:14 | 16934 | Teplice v Čechách (11.11) | Litvínov (11.41) | ||
11:23 | 11:24 | 6824 | Děčín hl.n. (10.30) | Most (11.54) | ||
11:30 | 11:31 | 6805 | Kadaň-Prunéřov (10.29) | Děčín hl.n. (12.24) | jede v (6) a | |
11:53 | 11:54 | 6852 | Ústí nad Labem hl.n. (11.31) | Louka u Litvínova (12.14) | jede v | |
12:23 | 12:24 | 6806 | Děčín hl.n. (11.30) | Kadaň-Prunéřov (13.29) | ||
12:30 | 12:31 | 6831 | Most (12.02) | Děčín hl.n. (13.24) | ||
12:35 | 12:37 | 16111 | Teplice v Čechách (12.32) | Radejčín (13.20) | ||
12:36 | 12:37 | 16939 | Litvínov (12.12) | Teplice v Čechách (12.40) | ||
13:10 | 13:10 | 16110 | Radejčín (12.29) | Teplice v Čechách (13.13) | ||
13:13 | 13:14 | 16936 | Teplice v Čechách (13.11) | Litvínov (13.41) | ||
13:23 | 13:24 | 6826 | Děčín hl.n. (12.30) | Most (13.54) | ||
13:30 | 13:31 | 6807 | Kadaň-Prunéřov (12.29) | Děčín hl.n. (14.24) | ||
13:53 | 13:54 | 6854 | Ústí nad Labem hl.n. (13.31) | Louka u Litvínova (14.14) | jede v | |
14:00 | 14:01 | 6855 | Louka u Litvínova (13.39) | Ústí nad Labem hl.n. (14.25) | jede v | |
14:23 | 14:24 | 6808 | Děčín hl.n. (13.30) | Kadaň-Prunéřov (15.29) | ||
14:30 | 14:31 | 6833 | Most (14.02) | Děčín hl.n. (15.24) | ||
14:35 | 14:37 | 16113 | Teplice v Čechách (14.32) | Radejčín (15.20) | ||
14:36 | 14:37 | 16941 | Litvínov (14.12) | Teplice v Čechách (14.40) | ||
15:10 | 15:10 | 16112 | Radejčín (14.29) | Teplice v Čechách (15.13) | ||
15:12 | 15:13 | 16938 | Teplice v Čechách (15.10) | Litvínov (15.40) | ||
15:23 | 15:24 | 6828 | Děčín hl.n. (14.30) | Most (15.54) | ||
15:30 | 15:31 | 6809 | Kadaň-Prunéřov (14.27) | Děčín hl.n. (16.24) | ||
15:53 | 15:54 | 6856 | Ústí nad Labem hl.n. (15.31) | Louka u Litvínova (16.14) | jede v | |
16:00 | 16:01 | 6857 | Louka u Litvínova (15.39) | Ústí nad Labem hl.n. (16.25) | jede v | |
16:23 | 16:24 | 6810 | Děčín hl.n. (15.30) | Kadaň-Prunéřov (17.29) | ||
16:30 | 16:31 | 6835 | Most (16.02) | Děčín hl.n. (17.24) | ||
16:35 | 16:37 | 16115 | Teplice v Čechách (16.32) | Radejčín (17.20) | ||
16:36 | 16:37 | 16943 | Litvínov (16.11) | Teplice v Čechách (16.40) | ||
17:10 | 17:10 | 16114 | Radejčín (16.29) | Teplice v Čechách (17.13) | ||
17:13 | 17:14 | 16940 | Teplice v Čechách (17.11) | Litvínov (17.42) | ||
17:23 | 17:24 | 6830 | Děčín hl.n. (16.30) | Most (17.54) | ||
17:30 | 17:31 | 6811 | Kadaň-Prunéřov (16.29) | Děčín hl.n. (18.24) | ||
17:53 | 17:54 | 6858 | Ústí nad Labem hl.n. (17.31) | Most (18.33) | jede v | |
17:59 | 18:00 | 6859 | Louka u Litvínova (17.40) | Ústí nad Labem hl.n. (18.26) | jede v | |
18:23 | 18:24 | 6812 | Děčín hl.n. (17.30) | Kadaň-Prunéřov (19.29) | ||
18:30 | 18:31 | 6837 | Most (18.02) | Děčín hl.n. (19.24) | ||
18:35 | 18:37 | 16117 | Teplice v Čechách (18.32) | Radejčín (19.20) | ||
18:36 | 18:37 | 16945 | Litvínov (18.12) | Teplice v Čechách (18.40) | ||
19:10 | 19:10 | 16116 | Radejčín (18.29) | Teplice v Čechách (19.13) | ||
19:13 | 19:14 | 16942 | Teplice v Čechách (19.11) | Litvínov (19.41) | ||
19:23 | 19:24 | 6832 | Děčín hl.n. (18.30) | Most (19.54) | ||
19:30 | 19:31 | 6813 | Kadaň-Prunéřov (18.29) | Děčín hl.n. (20.24) | ||
20:23 | 20:24 | 6834 | Děčín hl.n. (19.30) | Chomutov (21.16) | ||
20:30 | 20:31 | 6839 | Most (20.02) | Děčín hl.n. (21.24) | ||
20:37 | 20:38 | 16947 | Litvínov (20.13) | Teplice v Čechách (20.41) | nejede 24., 31.XII. | |
21:13 | 21:14 | 16944 | Teplice v Čechách (21.11) | Litvínov (21.41) | nejede 24., 31.XII. | |
21:30 | 21:31 | 6815 | Kadaň-Prunéřov (20.29) | Ústí nad Labem hl.n. (21.57) | ||
21:42 | 21:42 | 6814 | Děčín hl.n. (20.42) | Kadaň-Prunéřov (22.40) | ||
22:30 | 22:31 | 7067 | Karlovy Vary (20.22) | Ústí nad Labem hl.n. (22.57) | nejede 24., 31.XII. | |
22:42 | 22:42 | 6840 | Ústí nad Labem hl.n. (22.20) | Chomutov (23.28) | nejede 24., 31.XII. | |
23:55 | 23:56 | 6889 | Most (23.21) | Ústí nad Labem hl.n. (0.27) | jede v , nejede 31.XII. | |
23:55 | 23:56 | 16949 | Litvínov (23.27) | Teplice v Čechách (23.59) | jede v (6) a 27.III., 5.VII. | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci