..: Štramberk - Příjezdy a odjezdy vlaků 2014 :..

Štramberk Informace o stanici

Jízdní řád 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.

Příj.Odj.Vlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
  4:15   23129     Studénka (4.40)  2 nejede 25.XII., 1.I.
4:37  4:41   23100   Studénka (4.10) Veřovice (4.54)  1 jede v , nejede 23.XII. – 3.I.;
  4:44   23131     Studénka (5.11)  2 jede v , nejede 23.XII. – 3.I.;
5:20  5:21   23101   Veřovice (5.07) Studénka (5.49)  2 jede v , nejede 23.XII. – 3.I.;
5:31  5:32   23102   Studénka (4.51) Veřovice (5.45)  1 Studénka-Štramberk jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.; Štramberk-Veřovice jede v ;
6:15  6:16   23103   Veřovice (6.02) Studénka (6.48)  2 Veřovice-Štramberk jede v ;
6:05  6:17   23104   Studénka (5.27) Veřovice (6.30)  1 Studénka – Štramberk v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.
6:56  7:05   23105   Veřovice (6.43) Studénka (7.33)  2 Kopřivnice-Studénka jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.;
Štramberk – Studénka v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.
7:17  7:18   23140   Kopřivnice (7.14) Veřovice (7.31)  2 jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.
7:52  7:58   23106   Studénka (7.11) Veřovice (8.11)  1 Studénka – Štramberk
7:56  8:06   23107   Veřovice (7.43) Studénka (8.37)  2 Veřovice-Štramberk jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.;
Štramberk – Studénka
8:49     23130   Studénka (8.18)    2 jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.;
8:51  8:55   23141   Veřovice (8.38) Kopřivnice (8.58)  2 Veřovice – Štramberk v a 20.IV., 16.XI.
9:04  9:12   23142   Kopřivnice (9.01) Veřovice (9.25)  2 Štramberk – Veřovice v a 20.IV., 16.XI.
  9:20   23133     Studénka (9.48)  1 jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.;
9:47  10:00   23108   Studénka (9.11) Veřovice (10.13)  2
9:58  10:20   23109   Veřovice (9.45) Studénka (10.48)  2 Štramberk – Studénka
11:41     23132   Studénka (11.11)    1
11:58  11:59   23143   Veřovice (11.45) Kopřivnice (12.02)  2
12:08  12:09   23144   Kopřivnice (12.05) Veřovice (12.22)  2
  12:10   23135     Studénka (12.38)  1
12:37     23134   Studénka (12.01)    1 jede v , nejede 23.XII. – 3.I.;
12:48  12:49   23145   Veřovice (12.35) Příbor (12.59)  2
13:15  13:18   23146   Příbor (13.05) Veřovice (13.31)  2
  13:19   23137     Studénka (13.47)  1 jede v , nejede 23.XII. – 3.I.;
13:43  13:44   23110   Studénka (13.11) Veřovice (13.57)  2 Štramberk-Veřovice jede v ;
14:19  14:20   23113   Veřovice (14.06) Studénka (14.48)  2 jede v ;
14:11  14:20   23111   Veřovice (13.58) Studénka (14.48)  2 jede v a ;
Štramberk – Studénka
14:38  14:39   23112   Studénka (14.04) Veřovice (14.52)  1
15:15  15:16   23115   Veřovice (15.03) Studénka (15.44)  2
15:39  15:40   23114   Studénka (15.11) Veřovice (15.53)  2
16:18  16:19   23117   Veřovice (16.05) Studénka (16.47)  1
16:36  16:37   23116   Studénka (16.06) Veřovice (16.50)  1
17:14  17:15   23119   Veřovice (17.01) Studénka (17.45)  1
17:41  17:42   23118   Studénka (17.11) Veřovice (17.55)  1
18:19  18:20   23121   Veřovice (18.06) Studénka (18.47)  1
18:28  18:29   23120   Studénka (17.57) Veřovice (18.42)  1 nejede 24., 31.XII.;
19:50     23136   Studénka (19.18)    2 nejede 24., 31.XII.;
19:58  20:01   23147   Veřovice (19.45) Kopřivnice (20.04)  2 nejede 24., 31.XII.;
Veřovice – Štramberk
20:11     23148   Kopřivnice (20.08)    2 nejede 24., 31.XII.
  20:20   23139     Studénka (20.48)  1 nejede 24., 31.XII.;
21:41  21:42   23122   Studénka (21.11) Veřovice (21.55)  1 nejede 24., 31.XII.
22:40  22:41   23123   Veřovice (22.28) Studénka (23.03)  2 nejede 24., 31.XII.
23:34     23138   Studénka (23.11)    2 nejede 24., 31.XII.
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci