..: Most - Příjezdy a odjezdy vlaků 2014 :..

Most Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.

Příj.Odj.Vlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
1:46  1:47  Sp 1688   Ústí nad Labem hl.n. (0.57) Chomutov (2.07)  3 nejede 25., 26.XII., 1.I.;
v a ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy;
3:43  3:44  Sp 1689   Chomutov (3.23) Děčín hl.n. (5.17)  3 nejede 25.XII., 1.I.;
1.2. Most – Děčín hl.n. v a vozy 1. a 2. třídy; Most – Děčín hl.n. v a ;
  4:16   6861     Bílina (4.24)  3 jede v ;
;
  4:35   6801     Děčín hl.n. (5.57)  2 nejede 25.XII., 1.I.;
; ; 1.2.
  4:38   6501     Žatec západ (5.21)  3 jede v
4:55     6882   Ústí nad Labem hl.n. (4.05)    4 jede v a , nejede 25.XII., 1.I.;
;
  4:57   6701     Rakovník (7.13)  3 ;
4:57  4:59   6784   Louny město (4.16) Osek město (5.25)  2 jede v
4:55  5:04   6803   Chomutov (4.35) Děčín hl.n. (6.28)  2 Most-Ústí nad Labem hl.n. nejede 25., 26.XII., 1.I.;
; ; 1.2.
4:55  5:05  R 1181   Bílina (4.42) Plzeň hl.n. (7.52)  4 jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.;
; ; 2.;
5:17  5:19   6500   Žatec západ (4.32) Louka u Litvínova (5.35)  2 jede v
5:17  5:22  R 601   Chomutov (4.57) Praha hl.n. (7.27)  3 Větruše
Most-Praha hl.n. jede v , nejede 23. – 31.XII., 2., 9.V., 27.X.;
; ;
5:31  5:32  Sp 1690   Ústí nad Labem hl.n. (4.41) Chomutov (5.54)  3 jede v ;
1.2. v od 2.I. vozy 1. a 2. třídy; ;
  5:34   6883     Ústí nad Labem hl.n. (6.28)  2 jede v ;
; ; 1.2.
  5:38   6503     Žatec západ (6.21)  3 ;
5:55  5:57   6741   Osek město (5.29) Domoušice (7.32)  2 Most-Louny nejede 25.XII., 1.I.; Louny-Domoušice jede v
5:57  5:59   6700   Rakovník (4.02) Osek město (6.25)  1 jede v ;
;
5:50  6:00   7002   Ústí nad Labem hl.n. (4.57) Cheb (8.29)  3 ; Most-Karlovy Vary nejede 25.XII., 1.I.;
; ; 1.2.
5:53  6:04   6805   Chomutov (5.30) Děčín hl.n. (7.28)  3 nejede 25.XII., 1.I.;
1.2. v vozy 1. a 2. třídy; ;
6:17     6502   Žatec západ (5.32)    2
6:20  6:22  R 603   Chomutov (6.00) Praha hl.n. (8.27)  3 Chomutovka
Most-Praha hl.n. nejede 25.XII., 1.I.;
; od 3.II.; od 3.II.; ;
6:33    Sp 1692   Ústí nad Labem hl.n. (5.45)    2 jede v ;
; ; 1.2.
  6:38   6505     Žatec západ (7.21)  2 jede v
6:43  6:44  Sp 1693   Chomutov (6.22) Ústí nad Labem hl.n. (7.33)  3 jede v ;
; ; 1.2. v od 2.I. vozy 1. a 2. třídy
6:55  6:57   6703   Osek město (6.29) Rakovník (8.57)  2 jede v ;
;
6:57  6:59   6702   Rakovník (4.47) Osek město (7.25)  1 jede v ;
v ; v
6:50  7:00   6802   Děčín hl.n. (5.28) Chomutov (7.24)  3 ; jede v ;
; ; 1.2.
7:02  7:04   6807   Chomutov (6.39) Děčín hl.n. (8.28)  3 jede v a , nejede 25.XII., 1.I.;
; ; 1.2.
  7:05  R 1183     Plzeň hl.n. (9.52)  4 ; ; 2.;
7:17     6504   Žatec západ (6.32)    2 jede v ;
;
  7:21   26800     Moldava v Krušných horách (8.32)  4 jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně;
v a do 1.VI. a od 6.IX., od 7.VI. do 31.VIII. denně
7:20  7:21  Sp 1695   Karlovy Vary (5.58) Ústí nad Labem hl.n. (8.10)  3 jede v
7:32  7:33  R 440   Košice (18.08) Cheb (9.38)  3 Excelsior
nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.;
; ; ; ; ; ; ( ) Praha hl.n. – Kralupy nad Vltavou platí také jízdní doklady PID; ( )Česká Třebová – Pardubice hl.n. platí také jízdní doklady IREDO; ( ) Kolín – Praha hl.n. V úseku Kolín - Praha hl. n. platí jízdní doklady směrované přes Velim bez doplatku jízdného.
  7:38   6507     Žatec západ (8.21)  2 v ; v
7:48     7001   Cheb (5.16)    4 Cheb-Karlovy Vary jede v a , nejede 25.XII., 1.I.; Karlovy Vary-Klášterec nad Ohří jede v a ;
; 1.2. v a , kromě 25.XII., 1.I. vozy 1. a 2. třídy;
7:50     6804   Děčín hl.n. (6.28)    2 ; ; 1.2.
7:55     26825   Osek město (7.29)    4 jede v ;
;
  8:04   6809     Děčín hl.n. (9.28)  2 ; ; 1.2.
8:05     6704   Rakovník (6.21)    2 Rakovník-Louny nejede 25.XII., 1.I.;
;
  8:12   7050     Karlovy Vary (9.31)  4 jede v a ;
1.2.; ;
  8:12   7048     Klášterec nad Ohří (8.48)  4 jede v ;
;
8:17     6506   Žatec západ (7.32)    2 v a ; v a
8:20  8:22  R 605   Cheb (6.16) Praha hl.n. (10.27)  3 Karlex
; ; Cheb – Praha hl.n. od 3.II.; Cheb – Praha hl.n. od 3.II.
8:50     6806   Děčín hl.n. (7.28)    2 ; ; 1.2.
8:50    R 1192   Plzeň hl.n. (6.05)    4 ; ; 2.;
8:57     6742   Domoušice (7.40)    2 Domoušice-Louny jede v ;
Louny – Most v a ; Louny – Most v a
  8:57   6705     Rakovník (10.57)  1 ;
  9:04   6811     Děčín hl.n. (10.28)  2 ; ; 1.2.
  9:05  R 1185     Plzeň hl.n. (11.52)  4 ; ; 2.;
9:16     26500   Lovosice (7.54)    3 jede v a od 28.VI. do 31.VIII.;
( ) dopravce Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.; tarifní podmínky jsou uvedeny u tratě č. 229; ; ; ( )Švestková dráha
9:25    Sp 1712   Praha Masarykovo nádraží (7.17)    3 jede v a , nejede 24., 25.XII., 1.I.;
Praha Masarykovo nádraží – Most; Praha Masarykovo nádraží – Most
9:32  9:33  R 612   Praha hl.n. (7.29) Cheb (11.38)  3 Ohře
; od 3.II.; od 3.II.;
  9:33   26501     Litoměřice horní nádraží (11.10)  3 jede v a od 28.VI. do 31.VIII.;
( ) dopravce Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.; tarifní podmínky jsou uvedeny u tratě č. 229; ( )Švestková dráha; ;
  9:38   6509     Žatec západ (10.21)  2 v a ; v a
9:46     26801   Moldava v Krušných horách (8.36)    4 jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně;
v a do 1.VI. a od 6.IX., od 7.VI. do 31.VIII. denně
9:49     7053   Klášterec nad Ohří (9.07)    4 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ;
9:50     6808   Děčín hl.n. (8.28)    2 ; ; 1.2.
  9:54   26802     Moldava v Krušných horách (11.05)  4 jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně;
v a do 1.VI. a od 6.IX., od 7.VI. do 31.VIII. denně
  10:04   6813     Děčín hl.n. (11.28)  2 ; ; 1.2.
  10:12   7052     Klášterec nad Ohří (10.51)  4 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ;
10:17     6508   Žatec západ (9.32)    2 v ; v
10:20  10:22  R 607   Cheb (8.16) Praha hl.n. (12.27)  3 Bílina
od 3.II.; od 3.II.; ;
10:50     6810   Děčín hl.n. (9.28)    2 ; ; 1.2.
  10:57   6707     Rakovník (12.57)  2 ;
10:57  10:59   6706   Rakovník (9.02) Osek město (11.25)  1 jede v ;
;
  11:04   6815     Děčín hl.n. (12.28)  2 ; ; 1.2.
11:32  11:33  R 610   Praha hl.n. (9.29) Cheb (13.38)  3 Svatava
; Praha hl.n. – Cheb od 3.II.; Praha hl.n. – Cheb od 3.II.;
  11:38   6511     Žatec západ (12.21)  2
11:49     7055   Karlovy Vary (10.22)    4 ; ; 1.2.
11:50     6812   Děčín hl.n. (10.28)    2 ; ; 1.2.
  11:57   6787     Louny (12.26)  1 ;
  12:04   6817     Děčín hl.n. (13.28)  2 ; ; 1.2.
  12:12   7054     Karlovy Vary (13.40)  4 Klášterec nad Ohří-Karlovy Vary jede v ;
; ; 1.2.
12:17     6510   Žatec západ (11.32)    2 v a ; v a
12:20  12:22  R 609   Cheb (10.16) Praha hl.n. (14.27)  3 Salubia
; od 3.II.; od 3.II.; ; ;
12:50     6814   Děčín hl.n. (11.28)    2 ; ; 1.2.
12:50    R 1190   Plzeň hl.n. (10.05)    4 ; ; 2.;
12:57     6708   Rakovník (11.02)    1 ;
12:55  12:57   6709   Osek město (12.29) Rakovník (14.57)  2 jede v ;
;
  13:04   6819     Děčín hl.n. (14.28)  2 ; ; 1.2.
  13:05  R 1187     Plzeň hl.n. (15.52)  4 ; ; 2.;
13:27     26803   Moldava v Krušných horách (12.18)    4 jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně;
v a do 1.VI. a od 6.IX., od 7.VI. do 31.VIII. denně
13:32  13:33  R 608   Praha hl.n. (11.29) Cheb (15.38)  3 Karlex
; od 3.II.; od 3.II.; ; ;
  13:36   26804     Moldava v Krušných horách (14.47)  4 jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně;
v a do 1.VI. a od 6.IX., od 7.VI. do 31.VIII. denně
  13:38   6513     Žatec západ (14.21)  1
13:49     7006   Mariánské Lázně (10.40)    4 Mariánské Lázně-Klášterec nad Ohří jede v ;
; ; 1.2.
13:50     6816   Děčín hl.n. (12.28)    2 ; ; 1.2.
  13:57   6743     Domoušice (15.12)  3 Louny-Domoušice jede v ;
;
13:57  13:59   6710   Rakovník (11.50) Osek město (14.25)  1 jede v ;
;
  14:04   6821     Děčín hl.n. (15.28)  2 ; ; 1.2.
  14:08   7056     Klášterec nad Ohří (14.51)  4 1.2. Most – Klášterec nad Ohří vozy 1. a 2. třídy; Most – Klášterec nad Ohří; Most – Klášterec nad Ohří
14:17     6512   Žatec západ (13.32)    2
14:20  14:22  R 611   Cheb (12.16) Praha hl.n. (16.27)  3 Krušnohor
; od 3.II.; od 3.II.;
14:33  14:34  Sp 1694   Ústí nad Labem hl.n. (13.47) Karlovy Vary (16.01)  3 jede v
  14:38   6515     Žatec západ (15.21)  2 jede v
14:50     6818   Děčín hl.n. (13.28)    2 ; ; 1.2.
14:50    R 1188   Plzeň hl.n. (12.05)    4 ; ; 2.;
14:55  14:57   6711   Osek město (14.29) Rakovník (16.57)  2 jede v ;
;
14:57  14:59   6712   Rakovník (13.02) Osek město (15.25)  1 jede v ;
;
  15:03  R 1189     Plzeň hl.n. (17.52)  4 ; ; 2.;
15:03  15:04   6823   Chomutov (14.40) Děčín hl.n. (16.28)  3 jede v ;
; ; 1.2.
15:17     6514   Žatec západ (14.32)    2 jede v
15:32  15:33  R 606   Praha hl.n. (13.29) Cheb (17.38)  3 Bílina
; od 3.II.; od 3.II.;
  15:38   6517     Žatec západ (16.21)  2
15:49     7008   Mariánské Lázně (12.30)    4 Mariánské Lázně-Karlovy Vary jede v a ;
; ; 1.2.
15:50     6820   Děčín hl.n. (14.28)    2 ; ; 1.2.
15:55  15:57   6713   Osek město (15.29) Rakovník (18.09)  2 Louny-Rakovník jede v ;
;
15:57  15:59   6786   Louny (15.27) Osek město (16.25)  1 jede v ;
;
  16:04   6825     Děčín hl.n. (17.28)  2 ; ; 1.2.
  16:12   7014     Cheb (18.48)  4 ; ; 1.2.
16:17     6516   Žatec západ (15.32)    2
16:20  16:22  R 613   Cheb (14.16) Praha hl.n. (18.27)  3 Svatava
Cheb – Praha hl.n. od 3.II.; ; Cheb – Praha hl.n. od 3.II.;
16:33     26805   Moldava v Krušných horách (15.24)    4 jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně;
v a do 1.VI. a od 6.IX., od 7.VI. do 31.VIII. denně
16:33  16:37  Sp 1696   Ústí nad Labem hl.n. (15.47) Chomutov (16.57)  3 jede v ;
; ; 1.2.
  16:38   6519     Žatec západ (17.21)  2 jede v
  16:41   26806     Moldava v Krušných horách (17.54)  4 jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně
  16:44  Sp 1713     Praha Masarykovo nádraží (18.59)  3 Most-Praha Masarykovo nádraží jede v a , nejede 24., 25.XII., 1.I.;
Most – Praha Masarykovo nádraží; Most – Praha Masarykovo nádraží
16:50     6822   Děčín hl.n. (15.28)    2 ; ; 1.2.
16:50    R 1186   Plzeň hl.n. (14.05)      ; ; 2.;
16:57     6714   Rakovník (15.02)    1 ;
16:55  16:57   6715   Osek město (16.29) Rakovník (18.57)  2 jede v ;
;
  17:04   6827     Děčín hl.n. (18.28)  2 ; ; 1.2.
  17:05  R 1191     Plzeň hl.n. (19.52)  4 nejede 24., 31.XII.;
; ; 2.;
17:17  17:19   6518   Žatec západ (16.32) Osek město (17.45)  1 jede v
17:32  17:33  R 604   Praha hl.n. (15.29) Cheb (19.38)  3 Salubia
; od 3.II.; od 3.II.;
  17:38   6521     Žatec západ (18.21)  2
17:49     7063   Klášterec nad Ohří (17.07)    4 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ;
17:50     6824   Děčín hl.n. (16.28)    2 ; ; 1.2.
17:51     26504   Litoměřice horní nádraží (16.15)    3 jede v a od 28.VI. do 31.VIII.;
( ) dopravce Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.; tarifní podmínky jsou uvedeny u tratě č. 229; ( )Švestková dráha; ;
17:57     6744   Domoušice (16.43)    2 Domoušice-Louny jede v ;
;
  17:57   6747     Domoušice (19.12)  1 Louny-Domoušice jede v ;
;
  18:04   6829     Děčín hl.n. (19.28)  2 ; ; 1.2.
  18:06   26505     Lovosice (19.26)  3 jede v a od 28.VI. do 31.VIII.;
( ) dopravce Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.; tarifní podmínky jsou uvedeny u tratě č. 229; ( )Švestková dráha; ;
  18:08   7016     Cheb (20.44)  4 Chomutov-Karlovy Vary jede v a ; Karlovy Vary-Cheb jede v a , nejede 24.XII.;
1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ;
18:17     6520   Žatec západ (17.32)    2
18:19     26827   Osek město (17.53)    4 jede v
18:20  18:22  R 615   Cheb (16.16) Praha hl.n. (20.27)  3 Ohře
; od 3.II.; od 3.II.;
18:33  18:34  Sp 1698   Ústí nad Labem hl.n. (17.47) Cheb (21.14)  3 jede v ;
Ústí nad Labem hl.n. – Chomutov kromě 23. – 31.XII., 2., 9.V., 27.X.; 1.2.Ústí nad Labem hl.n. – Chomutov kromě 23. – 31.XII., 2., 9.V., 27.X. vozy 1. a 2. třídy
18:50     6826   Děčín hl.n. (17.28)    2 ; ; 1.2.
18:50    R 1184   Plzeň hl.n. (16.05)      nejede 24., 31.XII.;
; ; 2.;
18:57     6716   Rakovník (17.02)    2 ;
  18:57   6717     Rakovník (20.57)  1 Louny-Rakovník nejede 24., 31.XII.;
;
  18:59   26820     Osek město (19.26)  4 jede v , nejede 31.XII.
  19:04   6831     Děčín hl.n. (20.28)  2 ; ; 1.2.
  19:05  Sp 1797     Žihle (21.01)  4 Most-Blatno u Jesenice jede v ; Blatno u Jesenice-Žihle jede v , nejede 23. – 26., 31.XII., 1.I., 21., 30.IV., 1., 7., 8.V., 27., 28.X., 17.XI.;
;
  19:05  R 1193     Plzeň hl.n. (21.52)  4 jede v , nejede 22. – 29.XII., 20.IV., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI.;
; ; 2.;
19:12     26807   Moldava v Krušných horách (18.03)    4 jede v a do 26.I., od 15.III. do 1.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., od 1.II. do 9.III. a od 7.VI. do 31.VIII. jede denně
19:32  19:33  R 602   Praha hl.n. (17.29) Cheb (21.38)  3 Krušnohor
; od 3.II.; od 3.II.;
  19:38   6523     Žatec západ (20.21)  2 nejede 24., 31.XII.
19:49     7010   Planá u Mariánských Lázní (16.20)    4 Planá u Mariánských Lázní-Karlovy Vary jede v a ;
; ; 1.2.
19:50     6828   Děčín hl.n. (18.28)    2 ; ; 1.2.
19:55  19:57   6783   Osek město (19.29) Louny město (20.34)  2 Louny-Louny město nejede 24., 31.XII.
  20:04   6833     Děčín hl.n. (21.28)  2 Ústí nad Labem hl.n.-Děčín hl.n. nejede 24., 31.XII.;
; ; 1.2.
  20:12   6850     Chomutov (20.32)  4 ; ; 1.2.
20:17     6522   Žatec západ (19.32)      nejede 24., 31.XII.
20:20  20:22  R 441   Cheb (18.16) Košice (9.52)  3 Excelsior
nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.;
; ; ; ; ; ; ( ) Kralupy nad Vltavou – Praha hl.n. platí také jízdní doklady PID; ( ) Praha hl.n. – Kolín V úseku Praha hl. n. - Kolín platí jízdní doklady směrované přes Velim bez doplatku jízdného.; ( ) Pardubice hl.n. – Česká Třebová platí také jízdní doklady IREDO
20:50     6830   Děčín hl.n. (19.28)    2 nejede 24., 31.XII.;
; ; 1.2.
20:50    R 1182   Plzeň hl.n. (18.05)      jede v a , nejede 24., 25., 31.XII., 20.IV., 5.VII., 16.XI.;
; ; 2.;
20:57     6718   Rakovník (19.02)    1 ;
  21:04   6887     Ústí nad Labem hl.n. (21.58)  2 nejede 24., 31.XII.;
; ; 1.2.
21:32  21:33  R 600   Praha hl.n. (19.29) Chomutov (21.54)  3 Chomutovka
nejede 24., 31.XII.;
; od 3.II.; od 3.II.;
21:52  22:04   7067   Karlovy Vary (20.22) Ústí nad Labem hl.n. (22.58)  3 nejede 24., 31.XII.;
; ; 1.2.
22:10     6832   Děčín hl.n. (20.37)    2 nejede 24., 31.XII.;
; ; 1.2.
  22:17   6719     Rakovník (0.11)  2 nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.;
;
  22:25   6525     Žatec západ (23.10)  1 nejede 24., 31.XII.
22:50    R 1180   Plzeň hl.n. (20.05)      jede v , nejede 22. – 29.XII., 20.IV., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI.;
; ; 2.;
22:57     6720   Rakovník (21.02)    2 nejede 24., 31.XII.;
;
23:06  23:07   6884   Ústí nad Labem hl.n. (22.17) Chomutov (23.27)  3 nejede 24., 31.XII.;
; ; 1.2.
23:15     7069   Klášterec nad Ohří (22.29)    4 Klášterec nad Ohří-Chomutov nejede 24., 31.XII.; Chomutov-Most jede v , nejede 31.XII.;
v , kromě 31.XII.; v , kromě 31.XII.
23:17     6524   Žatec západ (22.32)    1 nejede 24., 31.XII.
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2018 ŽelPage - správci