Jirkov zastávka
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
1:59 | 2:00 | Sp 1688 | Ústí nad Labem hl.n. (0.57) | Chomutov (2.07) | 13 | |
3:29 | 3:30 | Sp 1689 | Chomutov (3.23) | Děčín hl.n. (5.17) | 14 | |
4:41 | 4:42 | 6803 | Chomutov (4.35) | Děčín hl.n. (6.28) | 15 | |
5:03 | 5:04 | R 601 | Chomutov (4.57) | Praha hl.n. (7.27) | 16 | |
5:19 | 5:20 | R 1181 | Bílina (4.42) | Plzeň hl.n. (7.52) | 17 | |
5:36 | 5:37 | 6805 | Chomutov (5.30) | Děčín hl.n. (7.28) | 14 | |
5:46 | 5:47 | Sp 1690 | Ústí nad Labem hl.n. (4.41) | Chomutov (5.54) | 18 | |
6:06 | 6:07 | R 603 | Chomutov (6.00) | Praha hl.n. (8.27) | 19 | |
6:16 | 6:17 | 7002 | Ústí nad Labem hl.n. (4.57) | Cheb (8.29) | 20 | |
6:28 | 6:29 | Sp 1693 | Chomutov (6.22) | Ústí nad Labem hl.n. (7.33) | 18 | |
6:45 | 6:46 | 6807 | Chomutov (6.39) | Děčín hl.n. (8.28) | 21 | |
7:06 | 7:07 | Sp 1695 | Karlovy Vary (5.58) | Ústí nad Labem hl.n. (8.10) | 22 | |
7:16 | 7:17 | 6802 | Děčín hl.n. (5.28) | Chomutov (7.24) | 23 | |
7:19 | 7:20 | R 1183 | Most (7.05) | Plzeň hl.n. (9.52) | ||
7:31 | 7:32 | 7001 | Cheb (5.16) | Most (7.48) | 24 | |
7:45 | 7:46 | R 440 | Košice (18.08) | Cheb (9.38) | 25 | |
8:06 | 8:07 | R 605 | Cheb (6.16) | Praha hl.n. (10.27) | ||
8:24 | 8:25 | 7050 | Most (8.12) | Karlovy Vary (9.31) | 26 | |
8:24 | 8:25 | 7048 | Most (8.12) | Klášterec nad Ohří (8.48) | 18 | |
8:35 | 8:36 | R 1192 | Plzeň hl.n. (6.05) | Most (8.50) | ||
9:19 | 9:20 | R 1185 | Most (9.05) | Plzeň hl.n. (11.52) | ||
9:32 | 9:33 | 7053 | Klášterec nad Ohří (9.07) | Most (9.49) | ||
9:45 | 9:46 | R 612 | Praha hl.n. (7.29) | Cheb (11.38) | ||
10:06 | 10:07 | R 607 | Cheb (8.16) | Praha hl.n. (12.27) | ||
10:24 | 10:25 | 7052 | Most (10.12) | Klášterec nad Ohří (10.51) | ||
11:32 | 11:33 | 7055 | Karlovy Vary (10.22) | Most (11.49) | ||
11:45 | 11:46 | R 610 | Praha hl.n. (9.29) | Cheb (13.38) | ||
12:06 | 12:07 | R 609 | Cheb (10.16) | Praha hl.n. (14.27) | ||
12:24 | 12:25 | 7054 | Most (12.12) | Karlovy Vary (13.40) | 27 | |
12:35 | 12:36 | R 1190 | Plzeň hl.n. (10.05) | Most (12.50) | ||
13:19 | 13:20 | R 1187 | Most (13.05) | Plzeň hl.n. (15.52) | ||
13:32 | 13:33 | 7006 | Mariánské Lázně (10.40) | Most (13.49) | 28 | |
13:45 | 13:46 | R 608 | Praha hl.n. (11.29) | Cheb (15.38) | ||
14:06 | 14:07 | R 611 | Cheb (12.16) | Praha hl.n. (16.27) | ||
14:24 | 14:25 | 7056 | Most (14.08) | Klášterec nad Ohří (14.51) | ||
14:35 | 14:36 | R 1188 | Plzeň hl.n. (12.05) | Most (14.50) | ||
14:46 | 14:47 | 6823 | Chomutov (14.40) | Děčín hl.n. (16.28) | 29 | |
14:46 | 14:47 | Sp 1694 | Ústí nad Labem hl.n. (13.47) | Karlovy Vary (16.01) | 22 | |
15:18 | 15:19 | R 1189 | Most (15.03) | Plzeň hl.n. (17.52) | ||
15:32 | 15:33 | 7008 | Mariánské Lázně (12.30) | Most (15.49) | 30 | |
15:45 | 15:46 | R 606 | Praha hl.n. (13.29) | Cheb (17.38) | ||
16:06 | 16:07 | R 613 | Cheb (14.16) | Praha hl.n. (18.27) | ||
16:24 | 16:25 | 7014 | Most (16.12) | Cheb (18.48) | ||
16:35 | 16:36 | R 1186 | Plzeň hl.n. (14.05) | Most (16.50) | ||
16:49 | 16:50 | Sp 1696 | Ústí nad Labem hl.n. (15.47) | Chomutov (16.57) | 18 | |
17:19 | 17:20 | R 1191 | Most (17.05) | Plzeň hl.n. (19.52) | 31 | |
17:32 | 17:33 | 7063 | Klášterec nad Ohří (17.07) | Most (17.49) | ||
17:45 | 17:46 | R 604 | Praha hl.n. (15.29) | Cheb (19.38) | ||
18:06 | 18:07 | R 615 | Cheb (16.16) | Praha hl.n. (20.27) | ||
18:24 | 18:25 | 7016 | Most (18.08) | Cheb (20.44) | 32 | |
18:35 | 18:36 | R 1184 | Plzeň hl.n. (16.05) | Most (18.50) | 33 | |
18:46 | 18:47 | Sp 1698 | Ústí nad Labem hl.n. (17.47) | Cheb (21.14) | 18 | |
19:19 | 19:20 | Sp 1797 | Most (19.05) | Žihle (21.01) | 34 | |
19:19 | 19:20 | R 1193 | Most (19.05) | Plzeň hl.n. (21.52) | 35 | |
19:32 | 19:33 | 7010 | Planá u Mariánských Lázní (16.20) | Most (19.49) | 36 | |
19:45 | 19:46 | R 602 | Praha hl.n. (17.29) | Cheb (21.38) | ||
20:06 | 20:07 | R 441 | Cheb (18.16) | Košice (9.52) | 25 | |
20:24 | 20:25 | 6850 | Most (20.12) | Chomutov (20.32) | ||
20:35 | 20:36 | R 1182 | Plzeň hl.n. (18.05) | Most (20.50) | 37 | |
21:38 | 21:39 | 7067 | Karlovy Vary (20.22) | Ústí nad Labem hl.n. (22.58) | 31 | |
21:45 | 21:46 | R 600 | Praha hl.n. (19.29) | Chomutov (21.54) | 31 | |
22:35 | 22:36 | R 1180 | Plzeň hl.n. (20.05) | Most (22.50) | 38 | |
22:58 | 22:59 | 7069 | Klášterec nad Ohří (22.29) | Most (23.15) | 39 | |
23:19 | 23:20 | 6884 | Ústí nad Labem hl.n. (22.17) | Chomutov (23.27) | 31 | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 nejede 25., 26.XII., 1.I.; 14 Chomutov-Most jede v (W); Most-Děčín hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; 15 Chomutov-Ústí nad Labem hl.n. nejede 25., 26.XII., 1.I.; 16 Chomutov-Praha hl.n. jede v (W), nejede 23. – 31.XII., 2., 9.V., 27.X.; 17 Bílina-Most jede v (W); Most-Plzeň hl.n. jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X.; 18 jede v (W); 19 Chomutov-Praha hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; 20 (K); Ústí nad Labem hl.n.-Karlovy Vary nejede 25.XII., 1.I.; 21 Chomutov-Most jede v (E) a (X), nejede 25.XII., 1.I.; 22 jede v (W) 23 (K); Most-Chomutov jede v (W); 24 Cheb-Karlovy Vary jede v (E) a (X), nejede 25.XII., 1.I.; Karlovy Vary-Klášterec nad Ohří jede v (E) a (X); 25 nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; 26 jede v (E) a (X); 27 Klášterec nad Ohří-Karlovy Vary jede v (W); 28 Mariánské Lázně-Klášterec nad Ohří jede v (W); 29 Chomutov-Most jede v (W); 30 Mariánské Lázně-Karlovy Vary jede v (E) a (X); 31 nejede 24., 31.XII.; 32 Chomutov-Karlovy Vary jede v (E) a (X); Karlovy Vary-Cheb jede v (E) a (X), nejede 24.XII.; 33 Plzeň hl.n.-Most nejede 24., 31.XII.; 34 Most-Blatno u Jesenice jede v (W); Blatno u Jesenice-Žihle jede v (@) – (C), nejede 23. – 26., 31.XII., 1.I., 21., 30.IV., 1., 7., 8.V., 27., 28.X., 17.XI.; 35 jede v (X), nejede 22. – 29.XII., 20.IV., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI.; 36 Planá u Mariánských Lázní-Karlovy Vary jede v (E) a (X); 37 Plzeň hl.n.-Most jede v (W) a (X), nejede 24., 25., 31.XII., 20.IV., 5.VII., 16.XI.; 38 Plzeň hl.n.-Most jede v (X), nejede 22. – 29.XII., 20.IV., 1., 8.V., 5.VII., 26.X., 16.XI.; 39 Klášterec nad Ohří-Chomutov nejede 24., 31.XII.; Chomutov-Most jede v (W), nejede 31.XII.; |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster