Chrudim
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2010 platí od 14.12.2009 do 12.12.2010.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0:48 | 5351 | Pardubice-Rosice nad Labem (0:32) | 3 | 13 | |||
4:10 | 25040 | Moravany (4:41) | 2 | 14 | |||
4:54 | 4:56 | 5340 | Žďárec u Skutče (4:25) | Pardubice hl.n. (5:29) | 3 | 15 | |
5:33 | 20400 | Prachovice (4:50) | 2 | 14 | |||
5:35 | 5:37 | 5301 | Pardubice hl.n. (5:06) | Havlíčkův Brod (7:26) | 3 | 16 | |
5:34 | 5:38 | 5330 | Hlinsko v Čechách (4:42) | Pardubice hl.n. (6:12) | 4 | 16 | |
5:50 | 20401 | Prachovice (6:34) | 2 | 17 | |||
6:06 | 6:08 | 5332 | Hlinsko v Čechách (5:13) | Pardubice hl.n. (6:34) | 3 | 18 | |
6:26 | 25044 | Moravany (6:58) | 2 | 19 | |||
6:40 | 6:41 | Sp 1986 | Havlíčkův Brod (4:59) | Pardubice hl.n. (7:08) | 3 | 20 | |
6:52 | 6:57 | 5343 | Pardubice-Rosice nad Labem (6:32) | Skuteč (7:41) | 3 | ||
7:04 | 5350 | Pardubice hl.n. (7:38) | 4 | 21 | |||
7:15 | 7:20 | R 1183 | Pardubice-Rosice nad Labem (7:02) | Jihlava (9:17) | 3 | ||
7:30 | 7:32 | 5334 | Hlinsko v Čechách (6:36) | Pardubice hl.n. (8:06) | 3 | 22 | |
7:39 | 25045 | Moravany (7:06) | 2 | 20 | |||
7:44 | 5355 | Pardubice hl.n. (7:17) | 3 | 23 | |||
8:03 | 8:05 | Sp 1989 | Pardubice hl.n. (7:43) | Polička (9:51) | 3 | 24 | |
8:07 | 20441 | Heřmanův Městec (8:35) | 2 | 25 | |||
8:07 | 5352 | Pardubice hl.n. (8:24) | 3 | 23 | |||
8:34 | 8:38 | 5300 | Havlíčkův Brod (6:46) | Pardubice hl.n. (9:11) | 3 | ||
8:50 | 5357 | Pardubice-Rosice nad Labem (8:32) | 3 | ||||
9:32 | 5354 | Pardubice hl.n. (9:55) | 3 | ||||
9:42 | 9:43 | 5305 | Pardubice-Rosice nad Labem (9:30) | Havlíčkův Brod (11:53) | 3 | ||
9:54 | 20440 | Heřmanův Městec (9:26) | 2 | 25 | |||
10:22 | 25046 | Moravany (10:53) | 2 | ||||
10:40 | 10:41 | R 1180 | Jihlava (8:44) | Pardubice hl.n. (11:07) | 3 | ||
10:52 | 5359 | Pardubice-Rosice nad Labem (10:32) | 3 | ||||
11:33 | 25047 | Moravany (11:02) | 2 | ||||
11:48 | 11:50 | 5307 | Pardubice-Rosice nad Labem (11:32) | Havlíčkův Brod (13:54) | 3 | ||
12:03 | 12:04 | 5302 | Havlíčkův Brod (10:17) | Pardubice hl.n. (12:38) | 2 | ||
12:15 | 5361 | Pardubice-Rosice nad Labem (12:02) | 3 | 21 | |||
12:22 | 25048 | Moravany (12:53) | 2 | ||||
12:42 | 5356 | Pardubice hl.n. (13:08) | 3 | ||||
12:52 | 12:56 | 5309 | Pardubice-Rosice nad Labem (12:32) | Havlíčkův Brod (14:49) | 3 | ||
13:13 | 5363 | Pardubice-Rosice nad Labem (13:02) | 3 | 14 | |||
13:33 | 25071 | Moravany (13:02) | 2 | 26 | |||
13:39 | 25070 | Pardubice hl.n. (14:08) | 2 | 23 | |||
13:49 | 13:51 | 5311 | Pardubice-Rosice nad Labem (13:32) | Havlíčkův Brod (15:53) | 3 | ||
14:03 | 14:04 | 5304 | Havlíčkův Brod (12:12) | Pardubice hl.n. (14:38) | 3 | ||
14:15 | 14:16 | 5365 | Pardubice-Rosice nad Labem (14:02) | Slatiňany (14:21) | 3 | 27 | |
14:20 | 20442 | Heřmanův Městec (13:53) | 2 | 25 | |||
14:22 | 25050 | Moravany (14:54) | 2 | ||||
14:37 | 14:42 | 5360 | Slatiňany (14:33) | Pardubice hl.n. (15:08) | 3 | 27 | |
14:52 | 14:53 | 5331 | Pardubice-Rosice nad Labem (14:32) | Hlinsko v Čechách (15:53) | 3 | 28 | |
15:04 | 15:08 | 5344 | Hlinsko v Čechách (14:10) | Pardubice hl.n. (15:38) | 3 | 29 | |
15:10 | 25052 | Moravany (15:56) | 2 | 23 | |||
15:18 | 15:19 | R 1181 | Pardubice-Rosice nad Labem (15:02) | Jihlava (17:18) | 3 | ||
15:32 | 25073 | Moravany (15:01) | 2 | ||||
15:38 | 5362 | Slatiňany (15:33) | 3 | 21 | |||
15:42 | 25072 | Pardubice hl.n. (16:08) | 2 | 30 | |||
15:52 | 15:53 | 5313 | Pardubice-Rosice nad Labem (15:32) | Havlíčkův Brod (17:53) | 3 | ||
16:14 | 16:15 | 5367 | Pardubice-Rosice nad Labem (16:02) | Slatiňany (16:20) | 3 | 27 | |
16:18 | 25054 | Moravany (16:53) | 2 | 31 | |||
16:26 | 16:38 | 5306 | Havlíčkův Brod (14:10) | Pardubice hl.n. (17:08) | 3 | ||
16:49 | 16:50 | 5333 | Pardubice-Rosice nad Labem (16:32) | Hlinsko v Čechách (17:51) | 3 | ||
17:04 | 17:05 | 5364 | Slatiňany (17:00) | Pardubice hl.n. (17:38) | 3 | 27 | |
17:11 | 17:12 | Sp 1988 | Polička (15:51) | Pardubice hl.n. (17:38) | 3 | 24 | |
17:15 | 17:16 | 5369 | Pardubice-Rosice nad Labem (17:02) | Slatiňany (17:21) | 3 | 23 | |
17:36 | 25051 | Moravany (17:01) | 2 | 32 | |||
17:44 | 17:45 | Sp 1987 | Pardubice-Rosice nad Labem (17:32) | Havlíčkův Brod (19:20) | 3 | 31 | |
17:57 | 18:04 | 5308 | Havlíčkův Brod (16:08) | Pardubice hl.n. (18:38) | 3 | 33 | |
18:15 | 5371 | Pardubice-Rosice nad Labem (18:02) | 3 | 21 | |||
18:20 | 20444 | Heřmanův Městec (17:53) | 2 | 34 | |||
18:22 | 25058 | Moravany (18:53) | 2 | 31 | |||
18:40 | 18:41 | R 1182 | Jihlava (16:48) | Pardubice hl.n. (19:07) | 3 | ||
18:52 | 18:53 | 5347 | Pardubice-Rosice nad Labem (18:32) | Polička (20:37) | 3 | 31 | |
19:33 | 25053 | Moravany (19:02) | 2 | 31 | |||
19:48 | 19:49 | 5373 | Pardubice-Rosice nad Labem (19:32) | Slatiňany (19:54) | 3 | 35 | |
20:08 | 20:10 | 5336 | Hlinsko v Čechách (19:16) | Pardubice hl.n. (20:35) | 4 | 31 | |
20:07 | 20:10 | 5335 | Pardubice hl.n. (19:44) | Hlinsko v Čechách (21:06) | 3 | 36 | |
20:58 | 20:59 | 5337 | Pardubice hl.n. (20:37) | Hlinsko v Čechách (21:52) | 3 | 37 | |
21:37 | 25055 | Moravany (21:06) | 2 | 21 | |||
21:50 | 21:51 | 5375 | Pardubice-Rosice nad Labem (21:34) | Slatiňany (21:56) | 3 | 14 | |
22:08 | 22:11 | 5368 | Slatiňany (22:04) | Pardubice hl.n. (22:36) | 3 | 14 | |
23:02 | 23:03 | 5349 | Pardubice-Rosice nad Labem (22:46) | Žďárec u Skutče (23:34) | 3 | 37 | |
23:14 | 23:15 | 5370 | Slatiňany (23:10) | Pardubice hl.n. (23:36) | 3 | 38 | |
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 nejede 23.XII. – 1.I. 14 jede v (W), nejede 23. – 31.XII.; 15 nejede 25., 26.XII., 1.I.; 16 jede v (W); 17 Chrudim-Heřmanův Městec jede v (W), nejede 23. – 31.XII.; Heřmanův Městec-Prachovice jede v (W) do 30.VI. a od 1.IX., nejede 23. – 31.XII.; 18 Hlinsko v Čechách-Slatiňany jede v (E) a 24.XII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII. – 2.I.; Slatiňany-Chrudim jede v (W), (E) a 24.XII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I.; 19 Chrudim-Chrudim město jede v (E), (X) a 23., 28. – 31.XII., nejede 25.XII., 1.I.; Chrudim město-Moravany nejede 25.XII., 1.I.; 20 nejede 25.XII., 1.I.; 21 jede v (W) do 30.VI. a od 1.IX., nejede 23. – 31.XII. 22 Hlinsko v Čechách-Žďárec u Skutče jede v (W), nejede 23. – 31.XII.; 23 jede v (W) do 30.VI. a od 1.IX., nejede 23. – 31.XII.; 24 jede v (E) a (X), nejede 24.XII.; 25 jede v (E) a (X); 26 Chrudim město-Chrudim jede v (W); 27 jede v (W), nejede 23. – 31.XII. 28 nejede 24., 25., 31.XII. 29 Hlinsko v Čechách-Žďárec u Skutče jede v (W) do 30.VI. a od 1.IX., nejede 23. – 31.XII.; 30 nejede 24., 25., 31.XII.; v (E) a (F) do 27.VI. a 23., 28. – 30.XII., 1.I., 5.IV., od 1.VII. do 31.VIII. denně, od 4.IX. v (E) a (X) nutno přestoupit; 31 nejede 24., 31.XII.; 32 Moravany-Chrudim město nejede 24., 31.XII.; Chrudim město-Chrudim jede v (W) od 1.VII. do 31.VIII. a 23., 28. – 30.XII.; 33 Havlíčkův Brod-Slatiňany jede v (W) a (X), nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII.; Slatiňany-Chrudim nejede 24., 31.XII.; 34 jede v (E) a (X), nejede 24., 25.XII.; 35 jede v (E) a 25.XII., 1.I., 4.IV., 4., 5.VII.; 36 jede v (W) a (X), nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII.; 37 nejede 24., 25., 31.XII.; 38 jede v (E), (X) a 23., 28. – 30.XII., nejede 24., 25.XII.; |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci