Břeclav
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0:13 | 4667 | Vranovice (23:37) | 2 | nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; | |||
23:48 | 0:15 | EN 476 | Budapest-Keleti pu. (19:58) | Berlin-Wannsee (10:09) | 2 | Metropol Berlin Ostbahnhof-Berlin-Wannsee jede do 13.VI.; 2.; ; ; ; |
|
23:33 | 0:18 | R 202 | Wien Westbahnhof (22:12) | Warszawa Wschodnia (7:37) | 2 | Chopin 2.; ; ; ; ; |
|
0:54 | 1:27 | R 470 | Budapest-Keleti pu. (19:40) | Praha hl.n. (6:22) | 2 | Amicus jede 29./30.V. – 29./30.IX.; ? Břeclav – Přerov kromě 30.V. – 30.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Budapest-Keleti pu. – Břeclav;Břeclav – Přerov 30.V. – 30.IX.;Přerov – Praha hl.n.; Budapest-Keleti pu. – Břec |
|
3:28 | 4660 | Šakvice (3:55) | 2 | jede v ; | |||
2:23 | 3:35 | R 471 | Praha hl.n. (21:40) | Budapest-Keleti pu. (8:19) | 2 | Amicus jede 29.V. – 29.IX.; ? Přerov – Břeclav kromě 29.V. – 29.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Praha hl.n. – Přerov;Přerov – Břeclav 29.V. – 29.IX.;Břeclav – Budapest-Keleti pu.; Praha hl.n. – Přerov;Přerov – Břec |
|
4:28 | 4662 | Šakvice (4:55) | 2 | Břeclav-Šakvice jede v a ; Šakvice-Hustopeče u Brna jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; | |||
4:39 | 4201 | Olomouc hl.n. (6:49) | 3 | Břeclav-Staré Město u Uherského Hradiště jede v ; Staré Město u Uherského Hradiště-Přerov jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Přerov-Olomouc hl.n. jede v | |||
4:34 | 4:42 | 4620 | Hodonín (4:17) | Tišnov (6:17) | 2 | jede v ; ; jede v ; | |
4:02 | 4:46 | EN 477 | Berlin-Wannsee (17:33) | Budapest-Keleti pu. (8:32) | 2 | Metropol Berlin-Wannsee-Dresden-Neustadt jede do 13.VI.; 2.; ; ; ; |
|
4:55 | 4500 | Znojmo (6:22) | 1A | Břeclav-Mikulov na Moravě jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; Mikulov na Moravě-Hrušovany nad Jevišovkou jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Hrušovany nad Jevišovkou-Znojmo jede v , a 24.XII., 1., 8.V., Břec | |||
4:12 | 4:59 | R 203 | Warszawa Wschodnia (20:47) | Warszawa Wschodnia (0:00) | 2 | Chopin 2.; ; ; ; ; |
|
5:22 | 4668 | Kúty (5:04) | 3 | jede v – , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 13.IV., 1., 8.V., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.; | |||
5:23 | 4641 | Brno hl.n. (4:19) | 1 | Brno hl.n.-Šakvice jede v ; Šakvice-Břeclav nejede 25., 26.XII., 1.I.; 1.2. Brno hl.n. – Šakvice;Šakvice – Břeclav v vozy 1. a 2. třídy; Brno hl.n. – Šakvice;Šakvice – Břeclav v | |||
5:24 | 4240 | Staré Město u Uherského Hradiště (4:31) | Staré Město u Uherského Hradiště-Hodonín jede v ; Hodonín-Břeclav nejede 25., 26.XII., 1.I. | ||||
5:25 | 2309 | Payerbach-Reichenau (8:35) | 2 | ; Wiener Neustadt-Payerbach-Reichenau jede v a 25., 26.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1., 21.V., 1., 11.VI., 26.X., 8.XII. | |||
5:28 | R 801 | Olomouc hl.n. (6:52) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; | |||
5:31 | 4531 | Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (4:30) | 1A | nejede 25.XII.; v ; v a , kromě 25.XII. | |||
5:36 | 4671 | Kúty (5:54) | 2 | jede v – , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 13.IV., 1., 8.V., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. | |||
5:31 | 5:38 | Sp 1662 | Hodonín (5:17) | Brno hl.n. (6:24) | 3 | jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; ; | |
5:39 | 4203 | Hranice na Moravě (7:52) | Břeclav-Staré Město u Uherského Hradiště jede v | ||||
5:42 | 4622 | Tišnov (7:33) | 1B | Břeclav-Vranovice jede v a ; | |||
5:42 | 4640 | Brno hl.n. (6:37) | 1 | ; jede v ; 1.2.; ; ; | |||
5:53 | R 271 | Bratislava-Nové Mesto (7:04) | 3 | Rastislav ; ; |
|||
5:58 | 4502 | Znojmo (7:23) | 1A | Břeclav-Hrušovany nad Jevišovkou jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; Hrušovany nad Jevišovkou-Znojmo nejede 25., 26.XII., 1.I.; v ; Břeclav – Hrušovany nad Jevišovkou v a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 1 | |||
6:09 | 4271 | Hodonín (6:29) | 3 | ; jede v ; 1.2.; | |||
6:23 | 4670 | Kúty (6:04) | 3 | ||||
6:24 | 4202 | Přerov (4:22) | 3 | jede v | |||
6:25 | 2313 | Payerbach-Reichenau (9:35) | 2 | ||||
6:31 | 4503 | Znojmo (4:53) | 1A | Znojmo-Mikulov na Moravě jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Mikulov na Moravě-Břeclav jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; | |||
6:29 | 6:31 | EC 18 | Bratislava hlavná stanica (5:39) | Praha hl.n. (9:35) | 2 | SC Slovenská strela ; ; ; |
|
6:33 | 4601 | Žďár nad Sázavou (4:04) | 1 | Žďár nad Sázavou-Vranovice jede v ; | |||
6:37 | 2302 | Wien Meidling (5:00) | 2 | jede v – , nejede 25., 26.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1., 21.V., 1., 11.VI., 15.VIII., 26.X., 8.XII. | |||
6:31 | 6:38 | R 800 | Hodonín (6:17) | Brno hl.n. (7:24) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; ; nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
6:38 | 4673 | Skalica na Slovensku (7:38) | 2 | Holíč nad Moravou-Skalica na Slovensku jede v , a 24. – 26.XII., 1., 6.I., 10. – 13.IV., 1., 15.IX., 17.XI. | |||
6:39 | 4205 | Přerov (8:19) | 3 | ||||
6:42 | 4642 | Brno hl.n. (7:35) | 1 | ; jede v ; | |||
6:50 | 4504 | Znojmo (8:41) | 1A | jede v , nejede 29.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.; | |||
6:55 | 7:04 | EC 378 | Wien Südbahnhof (5:58) | Ostseebad Binz (19:17) | 2 | Carl Maria von Weber Stralsund-Ostseebad Binz jede v a od 3.IV. do 6.VI. a od 18.IX. do 24.X. a 9. – 12., 30.IV., 20., 31.V., od 12.VI. do 12.IX. jede denně a 19. – 23., 25. – 30.XII., 1. – 3.I.; |
|
7:23 | 4272 | Kúty (7:02) | 3 | jede v – , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 13.IV., 1., 8.V., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. | |||
7:24 | 4204 | Přerov (5:42) | 3 | ||||
7:25 | 2317 | Payerbach-Reichenau (10:35) | 2 | ; Břeclav-Floridsdorf jede v – , nejede 25., 26.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1., 21.V., 1., 11.VI., 15.VIII., 26.X., 8.XII. | |||
7:28 | 4505 | Znojmo (5:57) | 1A | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
7:21 | 7:28 | R 803 | Brno hl.n. (6:36) | Olomouc hl.n. (8:52) | 3 | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
7:31 | 4506 | Znojmo (8:58) | 1A | jede v , a 29.XII. – 2.I., 1.VII. – 28.VIII.; | |||
7:33 | 4603 | Žďár nad Sázavou (5:23) | 1 | Žďár nad Sázavou-Tišnov jede v a 14.IV., 7.VII., 29.IX., 18.XI., nejede 13.IV., 6.VII., 28.IX., 16.XI.; Tišnov-Břeclav jede v ; | |||
7:28 | 7:35 | Sp 1664 | Hodonín (7:14) | Brno hl.n. (8:21) | 3 | jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; ; | |
7:37 | 2306 | Wiener Neustadt Hbf (5:20) | 2 | Wiener Neustadt-Wien Meidling jede v – , nejede 25., 26.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1.V., 1., 11.VI., 15.VIII., 26.X., 8.XII. | |||
7:23 | 7:39 | 4273 | Hodonín (0:00) | Hodonín (8:00) | 3 | Kúty-Břeclav jede v – , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 13.IV., 1., 8.V., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI.; Břeclav-Hodonín jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu jede v , nejede | |
7:42 | 4624 | Tišnov (9:33) | 1 | ||||
7:46 | 7:55 | EC 131 | Bohumín (5:41) | Bratislava hlavná stanica (8:53) | 3 | Moravia ; ; |
|
7:51 | 8:02 | EC 71 | Brno hl.n. (7:16) | Wien Südbahnhof (9:02) | 2 | Gustav Mahler |
|
7:55 | 8:04 | EC 76 | Wien Südbahnhof (6:58) | Praha-Holešovice (11:29) | 2 | Gustav Klimt |
|
7:48 | 8:08 | EC 132 | Bratislava hlavná stanica (6:55) | Bohumín (10:21) | 3 | Devín ; ; |
|
8:25 | 4270 | Hodonín (8:03) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | ||||
8:25 | 2321 | Payerbach-Reichenau (11:35) | 2 | ||||
8:28 | 4605 | Žďár nad Sázavou (5:44) | 1 | Žďár nad Sázavou-Tišnov jede v ; | |||
8:30 | 4674 | Kúty (8:11) | 3 | jede v , a 24. – 26.XII., 1.I., 13.IV., 1., 8.V., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. | |||
8:30 | 4507 | Znojmo (6:58) | 1A | v ; | |||
8:31 | 8:38 | R 802 | Olomouc hl.n. (7:06) | Brno hl.n. (9:24) | 3 | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
8:39 | 4207 | Přerov (10:19) | 3 | ||||
8:51 | 8:55 | EC 345 | Praha hl.n. (5:28) | Beograd (20:31) | 2 | Avala ; ; Praha hl.n. – Beograd |
|
9:00 | 9:02 | EC 15 | Praha hl.n. (5:57) | Wien Südbahnhof (10:02) | 2 | Smetana ; ; ; |
|
8:54 | 9:04 | EC 174 | Budapest-Keleti pu. (5:28) | Hamburg-Altona (19:43) | 2 | Jan Jesenius Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ; |
|
9:24 | 4206 | Přerov (7:42) | 3 | 25.IV. – 28.IX. | |||
9:21 | 9:28 | R 805 | Brno hl.n. (8:36) | Olomouc hl.n. (10:52) | 3 | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
9:31 | 4508 | Znojmo (10:58) | 1A | v ; | |||
9:37 | 2314 | Wiener Neustadt Hbf (7:20) | 2 | Wiener Neustadt-Wien Meidling jede v – , nejede 25., 26.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1.V., 1., 11.VI., 26.X., 1.XII. | |||
9:38 | 4675 | Skalica na Slovensku (10:45) | 2 | Kúty-Skalica na Slovensku jede v – , nejede 24. – 26.XII., 1., 6.I., 10. – 13.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI. | |||
9:39 | 4275 | Hodonín (10:00) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | ||||
9:42 | 4626 | Tišnov (11:33) | 1 | ||||
9:48 | 4615 | Brno hl.n. (8:40) | 2 | jede v a od 11.IV. do 28.IX.; | |||
9:48 | 9:50 | 4614 | Lednice (0:00) | Lednice (10:12) | 2 | jede v a od 11.IV. do 28.IX.; | |
10:01 | 10:04 | EC 276 | Bratislava hlavná stanica (9:07) | Praha-Holešovice (13:29) | 2 | František Křižík ; ; |
|
9:55 | 10:08 | EC 104 | Wien Südbahnhof (8:58) | Warszawa Wschodnia (16:57) | 3 | Sobieski |
|
10:25 | 4274 | Hodonín (10:03) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | ||||
10:25 | 2329 | Payerbach-Reichenau (13:35) | 2 | ||||
10:26 | 4607 | Žďár nad Sázavou (7:44) | 1 | ||||
10:30 | 4676 | Skalica na Slovensku (9:31) | 3 | ||||
10:30 | 4509 | Znojmo (9:00) | 1A | ; v a | |||
10:31 | 10:38 | R 804 | Olomouc hl.n. (9:06) | Brno hl.n. (11:24) | 3 | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
10:39 | 4209 | Přerov (12:19) | 3 | 25.IV. – 28.IX. | |||
10:46 | 24581 | Lednice (10:25) | 1A | jede v a od 11.IV. do 28.IX.; | |||
10:51 | 10:55 | EC 273 | Praha-Holešovice (7:30) | Budapest-Keleti pu. (14:30) | 2 | Jaroslav Hašek |
|
10:55 | 11:04 | EC 172 | Wien Südbahnhof (9:58) | Hamburg-Altona (22:21) | 2 | Vindobona Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 24., 31.XII., 28.II. – 13.VI.; ; ; |
|
11:10 | 24582 | Lednice (11:33) | 1A | jede v a od 11.IV. do 28.IX.; | |||
11:24 | 4208 | Přerov (9:42) | 3 | ||||
11:21 | 11:28 | R 807 | Brno hl.n. (10:36) | Olomouc hl.n. (12:52) | 3 | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
11:31 | 2322 | Payerbach-Reichenau (8:24) | 2 | ||||
11:31 | 4510 | Znojmo (12:58) | 1A | ; v a | |||
11:35 | 4677 | Kúty (11:54) | 2 | ||||
11:39 | 4277 | Hodonín (12:00) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | ||||
11:42 | 4628 | Tišnov (13:33) | 2 | ||||
11:55 | 11:57 | EC 14 | Wien Südbahnhof (10:58) | Praha hl.n. (15:01) | 2 | Smetana ; ; ; |
|
11:51 | 12:02 | EC 73 | Praha-Holešovice (8:30) | Wien Südbahnhof (13:02) | 2 | Franz Schubert |
|
12:25 | 4276 | Hodonín (12:03) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | ||||
12:25 | 2337 | Payerbach-Reichenau (15:35) | 2 | ; Wiener Neustadt-Payerbach-Reichenau jede v , a 24. – 26., 31.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1., 21.V., 1., 11.VI. | |||
12:26 | 4623 | Tišnov (10:39) | 1 | ||||
12:30 | 4511 | Znojmo (11:00) | 1A | ||||
12:30 | 4678 | Kúty (12:11) | 3 | ||||
12:31 | 4512 | Znojmo (13:58) | 1A | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
12:18 | 12:32 | 1206 | Praha-Smíchov (0:00) | Praha-Smíchov (16:32) | 1 | jede 29./30.IV., 16./17.IX., 21./22.X. | |
12:31 | 12:38 | R 806 | Olomouc hl.n. (11:06) | Brno hl.n. (13:24) | 3 | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
12:39 | 4211 | Olomouc hl.n. (14:49) | 3 | Přerov-Olomouc hl.n. jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
12:51 | 12:55 | EC 275 | Praha-Holešovice (9:30) | Bratislava hlavná stanica (13:47) | 2 | Slovan nejede 19.VI. – 4.IX.; ; ; |
|
12:51 | 12:55 | R 475 | Praha hl.n. (9:18) | Split (5:54) | 2 | Jadran jede 19./20.VI. – 4./5.IX.; ? Bratislava hl. st. – Split ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Praha hl.n. – Split; Praha hl.n. – Split; Praha hl.n. – Split |
|
12:46 | 13:02 | EC 103 | Warszawa Wschodnia (6:13) | Wien Südbahnhof (14:02) | 3 | Polonia ; |
|
12:54 | 13:04 | EC 170 | Budapest-Keleti pu. (9:28) | Berlin Hbf (21:20) | 2 | Hungaria |
|
13:24 | 4212 | Přerov (11:35) | 3 | ||||
13:21 | 13:28 | R 809 | Brno hl.n. (12:36) | Olomouc hl.n. (14:52) | 3 | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
13:30 | 4513 | Znojmo (12:00) | 1A | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
13:31 | 2330 | Payerbach-Reichenau (10:24) | 2 | ||||
13:31 | 4514 | Znojmo (14:58) | 1A | ||||
13:35 | 4215 | Olomouc hl.n. (15:49) | 3 | Břeclav-Přerov jede v ; Přerov-Olomouc hl.n. jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
13:36 | 4679 | Kúty (13:57) | 2 | ||||
13:42 | 4600 | Žďár nad Sázavou (16:28) | 1 | Tišnov-Žďár nad Sázavou jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
13:46 | 24585 | Lednice (13:25) | 1A | jede v a od 11.IV. do 28.IX.; | |||
14:00 | 14:02 | EC 17 | Praha hl.n. (10:57) | Wien Südbahnhof (15:02) | 2 | Antonín Dvořák ; ; ; |
|
13:55 | 14:04 | EC 74 | Wien Südbahnhof (12:58) | Praha-Holešovice (17:29) | 2 | Zdeněk Fibich |
|
14:10 | 24586 | Lednice (14:33) | 1A | jede v a od 11.IV. do 28.IX.; | |||
14:23 | 2606 | Trnava (12:36) | 3 | ||||
14:24 | 4214 | Přerov (12:42) | 3 | jede v ; v od 27.IV. do 25.IX. | |||
14:25 | 2345 | Payerbach-Reichenau (17:35) | 2 | ; Wiener Neustadt-Payerbach-Reichenau jede v , a 24. – 26., 31.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1., 21.V., 1., 11.VI. | |||
14:21 | 14:28 | Sp 1663 | Brno hl.n. (13:36) | Hodonín (14:42) | 3 | jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; ; | |
14:30 | 4515 | Znojmo (13:00) | 1A | ||||
14:31 | 4516 | Znojmo (15:58) | 1A | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
14:34 | 4625 | Tišnov (12:39) | 1 | ||||
14:31 | 14:38 | R 808 | Olomouc hl.n. (13:06) | Brno hl.n. (15:24) | 3 | ; ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
14:39 | 4681 | Kúty (14:57) | 2 | jede v – , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 13.IV., 1., 8.V., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. | |||
14:41 | 4217 | Přerov (16:19) | 3 | ||||
14:42 | 4602 | Žďár nad Sázavou (17:28) | 1 | Břeclav-Vranovice jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; | |||
14:51 | 14:55 | EC 171 | Berlin Hbf (6:31) | Budapest-Keleti pu. (18:32) | 2 | Hungaria |
|
14:54 | 15:04 | EC 274 | Bratislava hlavná stanica (14:01) | Praha-Holešovice (18:29) | 2 | Slovan nejede 21.VI. – 6.IX.; ; ; |
|
14:54 | 15:04 | R 474 | Split (21:00) | Praha hl.n. (18:40) | 2 | Jadran jede 20./21.VI. – 5./6.IX.; Břeclav-Praha hl.n. jede 20./21.VI. – 5./6.IX.; ? Split – Bratislava hl. st. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n. |
|
15:24 | 4216 | Přerov (13:42) | 3 | v a od 25.IV. do 28.IX. | |||
15:21 | 15:28 | R 811 | Brno hl.n. (14:36) | Olomouc hl.n. (16:52) | 3 | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
15:29 | 4680 | Kúty (15:11) | 3 | jede v – , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 13.IV., 1., 8.V., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. | |||
15:30 | 4609 | Žďár nad Sázavou (12:44) | 1 | Vranovice-Břeclav jede v ; | |||
15:30 | 4517 | Znojmo (14:00) | 1A | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
15:31 | 2338 | Payerbach-Reichenau (12:24) | 2 | ||||
15:31 | 4518 | Znojmo (16:58) | 1A | ||||
15:35 | 4219 | Přerov (17:19) | 3 | jede v | |||
15:31 | 15:38 | Sp 1666 | Hodonín (15:17) | Brno hl.n. (16:24) | 3 | jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; ; | |
15:39 | 4683 | Kúty (15:58) | 2 | ||||
15:42 | 4604 | Žďár nad Sázavou (18:34) | 1 | Tišnov-Žďár nad Sázavou jede v ; | |||
15:54 | R 270 | Bratislava-Nové Mesto (14:38) | 3 | Rastislav ; ; |
|||
15:51 | 16:02 | EC 75 | Praha-Holešovice (12:30) | Wien Südbahnhof (17:02) | 2 | Zdeněk Fibich |
|
15:55 | 16:08 | EC 102 | Wien Südbahnhof (14:58) | Warszawa Wschodnia (22:57) | 3 | Polonia ; |
|
16:24 | 4218 | Olomouc hl.n. (14:07) | 3 | Olomouc hl.n.-Přerov jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; Přerov-Břeclav jede v | |||
16:25 | 2353 | Payerbach-Reichenau (19:35) | 2 | ; Wiener Neustadt-Payerbach-Reichenau jede v , a 24. – 26., 31.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1., 21.V., 1., 11.VI. | |||
16:21 | 16:28 | Sp 1665 | Brno hl.n. (15:36) | Hodonín (16:42) | 3 | jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; ; | |
16:30 | 4682 | Kúty (16:11) | 3 | ||||
16:30 | 4519 | Znojmo (15:00) | 1A | v a ; | |||
16:30 | 4627 | Tišnov (14:39) | 1 | ||||
16:31 | 4520 | Znojmo (17:58) | 1A | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
16:35 | 4221 | Přerov (18:19) | 3 | 25.IV. – 28.IX. | |||
16:31 | 16:38 | R 810 | Olomouc hl.n. (15:06) | Brno hl.n. (17:24) | 3 | ; ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
16:55 | 16:57 | EC 16 | Wien Südbahnhof (15:58) | Praha hl.n. (20:01) | 2 | Antonín Dvořák ; ; ; |
|
16:51 | 17:02 | EC 173 | Hamburg-Altona (5:35) | Wien Südbahnhof (18:02) | 2 | Vindobona Hamburg Altona-Berlin Hbf nejede 25.XII., 1.I., 1.III. – 14.VI.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
16:54 | 17:04 | EC 272 | Budapest-Keleti pu. (13:28) | Praha hl.n. (20:31) | 2 | Jaroslav Hašek |
|
17:07 | 4619 | Lednice (16:46) | 1 | jede v a od 11.IV. do 28.IX.; | |||
17:07 | 17:10 | 4618 | Brno hl.n. (0:00) | Brno hl.n. (18:17) | 1 | jede v a od 11.IV. do 28.IX.; | |
17:25 | 4220 | Olomouc hl.n. (15:14) | 3 | Olomouc hl.n.-Přerov jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | |||
17:21 | 17:28 | R 813 | Brno hl.n. (16:36) | Olomouc hl.n. (18:52) | 3 | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
17:29 | 1923 | Lednice (17:05) | 2 | jede 8.V.; ; | |||
17:30 | 4521 | Znojmo (16:00) | 1A | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
17:31 | 2346 | Payerbach-Reichenau (14:24) | 2 | Payerbach-Reichenau-Wiener Neustadt jede v , a 24. – 26., 31.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1., 21.V., 1., 11.VI. | |||
17:31 | 4522 | Znojmo (18:58) | 1A | v a ; | |||
17:33 | 4685 | Kúty (17:55) | 2 | ||||
17:35 | 4279 | Hodonín (17:56) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | ||||
17:31 | 17:38 | Sp 1668 | Hodonín (17:17) | Brno hl.n. (18:24) | 3 | jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; ; | |
17:41 | 1929 | Mikulov na Moravě (17:05) | 2 | jede 8.V.; ; ; Břeclav – Brno hl.n.; | |||
17:42 | 4630 | Tišnov (19:33) | 1 | ||||
17:51 | 17:55 | EC 277 | Praha-Holešovice (14:30) | Bratislava hlavná stanica (18:50) | 2 | František Křižík ; ; |
|
17:46 | 18:02 | EC 105 | Warszawa Wschodnia (11:13) | Wien Südbahnhof (19:02) | 3 | Sobieski |
|
17:55 | 18:04 | EC 72 | Wien Südbahnhof (16:58) | Praha hl.n. (21:31) | 2 | Franz Schubert Wien Südbahnhof – Praha hl.n. |
|
17:50 | 18:08 | EC 130 | Bratislava hlavná stanica (16:55) | Bohumín (20:21) | 3 | Moravia ; ; |
|
17:41 | 18:11 | 1928 | Brno hl.n. (0:00) | Brno hl.n. (19:20) | 2 | ; jede 8.V.; ; ; Břeclav – Brno hl.n.; | |
18:25 | 4278 | Hodonín (18:03) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | ||||
18:25 | 2361 | Wiener Neustadt Hbf (20:45) | 2 | ||||
18:21 | 18:28 | Sp 1667 | Brno hl.n. (17:36) | Hodonín (18:42) | 3 | jede v ; jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2.; ; ; | |
18:30 | 4611 | Žďár nad Sázavou (15:44) | 1 | Žďár nad Sázavou-Tišnov jede v ; | |||
18:30 | 4686 | Kúty (18:11) | 3 | jede v , a 24. – 26.XII., 1., 6.I., 10. – 13.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI. | |||
18:30 | 4523 | Znojmo (17:00) | 1A | v ; v a | |||
18:31 | 4530 | Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (19:25) | 2 | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
18:35 | 4223 | Přerov (20:19) | 3 | ||||
18:31 | 18:38 | R 812 | Olomouc hl.n. (17:06) | Brno hl.n. (19:24) | 3 | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:51 | 18:55 | EC 175 | Hamburg-Altona (8:19) | Budapest-Keleti pu. (22:32) | 2 | Jan Jesenius Hamburg Altona-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; |
|
18:54 | 19:04 | EC 344 | Beograd (7:30) | Praha hl.n. (22:31) | 2 | Avala ; ; Beograd – Praha hl.n. |
|
19:25 | 4222 | Přerov (17:42) | 3 | ||||
19:21 | 19:28 | R 815 | Brno hl.n. (18:36) | Olomouc hl.n. (20:52) | 3 | ; ; ; Brno hl.n. – Moravský Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
19:29 | 4688 | Kúty (19:11) | 3 | jede v – , nejede 24. – 26.XII., 1., 6.I., 10. – 13.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI. | |||
19:30 | 4525 | Znojmo (18:00) | 1A | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; | |||
19:31 | 2354 | Payerbach-Reichenau (16:24) | 2 | Payerbach-Reichenau-Wiener Neustadt jede v , a 24. – 26., 31.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1., 21.V., 1., 11.VI. | |||
19:31 | 4532 | Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov (20:25) | 1A | nejede 24.XII.; v ; v a , kromě 24.XII. | |||
19:39 | 4687 | Kúty (19:58) | 2 | ||||
19:39 | 4281 | Hodonín (20:00) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | ||||
19:42 | 4632 | Tišnov (21:33) | 2 | nejede 24.XII.; | |||
19:46 | 19:55 | EC 133 | Bohumín (17:41) | Bratislava hlavná stanica (20:50) | 3 | Devín ; ; |
|
19:51 | 20:02 | EC 77 | Praha-Holešovice (16:30) | Wien Südbahnhof (21:02) | 2 | Gustav Klimt |
|
19:55 | 20:04 | EC 70 | Wien Südbahnhof (18:58) | Praha hl.n. (23:31) | 2 | Gustav Mahler Wien Südbahnhof – Praha hl.n. |
|
20:25 | 4280 | Hodonín (20:03) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | ||||
20:25 | 2369 | Payerbach-Reichenau (23:37) | 2 | ; Wiener Neustadt-Payerbach-Reichenau jede v – , nejede 25., 26.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1.V., 1., 11.VI., 26.X., 1.XII. | |||
20:26 | 4645 | Brno hl.n. (19:20) | 1B | ||||
20:30 | 4527 | Znojmo (19:00) | 1A | nejede 24., 25., 31.XII.; v , kromě 31.XII.; v a , kromě 24., 25.XII. | |||
20:31 | 20:38 | R 814 | Olomouc hl.n. (19:06) | Brno hl.n. (21:24) | 3 | ; ; ; Moravský Písek – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
20:39 | 4225 | Přerov (22:19) | 3 | Břeclav-Staré Město u Uherského Hradiště nejede 24., 31.XII.; Staré Město u Uherského Hradiště-Přerov jede v , , a 23.XII., 30.IV., 7.V., nejede 24.XII. | |||
20:51 | 21:02 | EC 177 | Berlin Hbf (12:35) | Wien Südbahnhof (22:02) | 2 | Johannes Brahms Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; |
|
21:21 | 21:28 | R 817 | Brno hl.n. (20:36) | Hodonín (21:42) | 3 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
21:26 | 21:30 | EC 19 | Praha hl.n. (18:23) | Bratislava hlavná stanica (22:20) | 2 | SC Slovenská strela ; ; ; ; Břeclav – Bratislava hl. st. v úseku Břeclav - Bratislava hl.st. mohou ve 2. vozové třídě vlak použít i cestující bez platné místenky (mohou však obsadit pouze místo, na které neuplatňuje nárok cestující s platnou místenkou |
|
21:31 | 2362 | Payerbach-Reichenau (18:24) | 2 | Payerbach-Reichenau-Wiener Neustadt jede v , a 24. – 26., 31.XII., 1., 6.I., 13.IV., 1., 21.V., 1., 11.VI.; Bernhardsthal-Břeclav nejede 24., 25., 31.XII. | |||
21:31 | 4524 | Znojmo (22:58) | 1A | Břeclav-Hrušovany nad Jevišovkou nejede 24., 25., 31.XII.; Hrušovany nad Jevišovkou-Znojmo jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX. | |||
21:39 | 4283 | Hodonín (22:00) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | ||||
21:41 | 4244 | Otrokovice (20:36) | 3 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:25 | 2377 | Payerbach-Reichenau (1:02) | 2 | ; Břeclav-Bernhardsthal nejede 24., 25., 31.XII. | |||
22:30 | 4529 | Znojmo (21:00) | 1A | Znojmo-Hrušovany nad Jevišovkou jede v a , nejede 24., 25.XII., 1.I.; Hrušovany nad Jevišovkou-Břeclav jede v , nejede 24. – 26.XII., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX.; | |||
22:31 | R 816 | Olomouc hl.n. (21:06) | 3 | nejede 24., 31.XII.; ; ; | |||
22:32 | 4665 | 2 | Hustopeče u Brna-Šakvice nejede 24., 31.XII.; Šakvice-Břeclav nejede 24.XII.; | ||||
22:42 | 4666 | Vranovice (23:17) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; | |||
22:44 | 4282 | Hodonín (22:22) | jede v , nejede 29.XII. – 2.I. | ||||
22:47 | 4285 | Hodonín (23:08) | 3 | jede v , a 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. – 2.I., 2., 9.V. | |||
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci