Duchcov
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
1:18 | 1:19 | Sp 1690 | Ústí nad Labem hl.n. (0:48) | Chomutov (1:58) | nejede 25.XII., 1.I. | |
4:04 | 4:05 | Sp 1691 | Chomutov (3:24) | Děčín hl.n. (5:19) | nejede 25.XII., 1.I. | |
4:30 | 4:30 | 6880 | Teplice v Čechách (4:20) | Most (4:53) | ( , nejede 25.XII., 1.I. | |
4:54 | 4:55 | 6881 | Most (4:33) | Ústí nad Labem hl.n. (5:27) | nejede 25.XII., 1.I. | |
5:11 | 5:12 | Sp 1692 | Ústí nad Labem hl.n. (4:41) | Chomutov (5:52) | jede v W , Ą¦ , ^ | |
5:24 | 5:25 | 6841 | Chomutov (4:33) | Ústí nad Labem hl.n. (5:58) | ||
5:27 | 5:28 | 6800 | Ústí nad Labem hl.n. (4:57) | Chomutov (6:24) | ||
5:40 | 5:41 | R 619 | Chomutov (4:58) | Praha-Holešovice (7:18) | jede v W , w , x , ± | |
5:54 | 5:55 | 6883 | Most (5:33) | Ústí nad Labem hl.n. (6:28) | jede v W | |
6:24 | 6:25 | 6843 | Chomutov (5:30) | Ústí nad Labem hl.n. (6:58) | Chomutov-Most jede v W , 0 | |
6:27 | 6:28 | 6802 | Ústí nad Labem hl.n. (5:57) | Chomutov (7:24) | Most-Chomutov jede v W | |
7:03 | 7:04 | Sp 1693 | Chomutov (6:25) | Ústí nad Labem hl.n. (7:33) | jede v W , Ą¦ , ~ , w , x , ± | |
7:03 | 7:04 | R 1571 | Chomutov (6:25) | Praha-Holešovice (8:59) | jede v E a X , nejede 25.XII., 1.I., f , ~ , w , x , ± | |
7:10 | 7:11 | R 420 | Košice (18:22) | Cheb (9:41) | Excelsior b , y , f , w , x , ° , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
7:24 | 7:25 | 6845 | Chomutov (6:37) | Ústí nad Labem hl.n. (7:58) | ||
7:27 | 7:28 | 6804 | Ústí nad Labem hl.n. (6:57) | Most (7:52) | 0 | |
7:39 | 7:40 | Sp 1695 | Chomutov (7:01) | Ústí nad Labem hl.n. (8:12) | jede v W , Ą¦ , ^ | |
8:24 | 8:25 | 6847 | Most (8:03) | Ústí nad Labem hl.n. (8:58) | 0 | |
8:27 | 8:28 | 6806 | Ústí nad Labem hl.n. (7:57) | Most (8:52) | 0 | |
8:40 | 8:41 | R 609 | Cheb (6:15) | Praha-Holešovice (10:18) | w , x , ± , Klášterec nad Ohří – Chomutov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
9:10 | 9:11 | R 604 | Havlíčkův Brod (4:58) | Cheb (11:41) | Ohře Havlíčkův Brod-Praha hl.n. jede v W , E a 1., 8.V., 28.X., b , f , ~ , w , x , ± , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
9:24 | 9:25 | 6849 | Most (9:03) | Ústí nad Labem hl.n. (9:58) | ||
9:27 | 9:28 | 6808 | Ústí nad Labem hl.n. (8:57) | Most (9:52) | 0 | |
10:24 | 10:25 | 6851 | Most (10:03) | Ústí nad Labem hl.n. (10:58) | 0 | |
10:27 | 10:28 | 6810 | Ústí nad Labem hl.n. (9:57) | Most (10:52) | 0 | |
10:40 | 10:41 | R 611 | Cheb (8:15) | Praha-Holešovice (12:18) | a , w , x , ± | |
11:10 | 11:11 | R 608 | Praha-Holešovice (9:36) | Cheb (13:41) | ~ , w , x , ± , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
11:24 | 11:25 | 6853 | Most (11:03) | Ústí nad Labem hl.n. (11:58) | ||
11:27 | 11:28 | 6812 | Ústí nad Labem hl.n. (10:57) | Most (11:52) | 0 | |
12:24 | 12:25 | 6855 | Most (12:03) | Ústí nad Labem hl.n. (12:58) | 0 | |
12:27 | 12:28 | 6814 | Ústí nad Labem hl.n. (11:57) | Most (12:52) | 0 | |
12:40 | 12:41 | R 613 | Cheb (10:15) | Praha-Holešovice (14:18) | ~ , w , x , ± | |
13:10 | 13:11 | R 610 | Praha-Holešovice (11:36) | Cheb (15:41) | w , x , ± , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
13:24 | 13:25 | 6857 | Most (13:03) | Ústí nad Labem hl.n. (13:58) | 0 | |
13:27 | 13:28 | 6816 | Ústí nad Labem hl.n. (12:57) | Most (13:52) | 0 | |
14:12 | 14:13 | Sp 1694 | Ústí nad Labem hl.n. (13:44) | Chomutov (14:51) | jede v W , nejede 31.XII. | |
14:24 | 14:25 | 6859 | Most (14:03) | Ústí nad Labem hl.n. (14:58) | 0 | |
14:27 | 14:28 | 6818 | Ústí nad Labem hl.n. (13:57) | Chomutov (15:24) | 0 | |
14:40 | 14:41 | R 617 | Cheb (12:15) | Praha-Holešovice (16:18) | Krušnohor w , x , ± |
|
15:10 | 15:11 | R 612 | Praha-Holešovice (13:36) | Cheb (17:41) | a , w , x , ± | |
15:24 | 15:25 | 6861 | Chomutov (14:30) | Ústí nad Labem hl.n. (15:58) | Chomutov-Most jede v W , 0 | |
15:27 | 15:28 | 6820 | Ústí nad Labem hl.n. (14:57) | Most (15:52) | 0 | |
16:12 | 16:13 | Sp 1696 | Ústí nad Labem hl.n. (15:44) | Chomutov (16:51) | jede v W | |
16:24 | 16:25 | 6863 | Most (16:03) | Ústí nad Labem hl.n. (16:58) | 0 | |
16:27 | 16:28 | 6822 | Ústí nad Labem hl.n. (15:57) | Most (16:52) | 0 | |
16:40 | 16:41 | R 615 | Cheb (14:15) | Praha-Holešovice (18:18) | ~ , w , x , ± | |
17:10 | 17:11 | R 614 | Praha-Holešovice (15:36) | Cheb (19:41) | ~ , w , x , ± | |
17:24 | 17:25 | 6865 | Most (17:03) | Ústí nad Labem hl.n. (17:58) | ||
17:27 | 17:28 | 6824 | Ústí nad Labem hl.n. (16:57) | Most (17:52) | 0 | |
18:12 | 18:13 | Sp 1698 | Ústí nad Labem hl.n. (17:44) | Chomutov (18:51) | jede v W , Ą¦ , w , x , ± | |
18:24 | 18:25 | 6867 | Most (18:03) | Ústí nad Labem hl.n. (18:58) | ||
18:27 | 18:28 | 6826 | Ústí nad Labem hl.n. (17:57) | Most (18:52) | 0 | |
18:40 | 18:41 | R 605 | Cheb (16:15) | Havlíčkův Brod (22:59) | Ohře Praha hl.n.-Havlíčkův Brod jede v W a X , nejede 23. – 25., 31.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., b , f , ~ , w , x , ± , Klášterec nad Ohří – Chomutov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
19:10 | 19:11 | R 616 | Praha-Holešovice (17:36) | Cheb (21:41) | Krušnohor w , x , ± , Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
19:24 | 19:25 | 6869 | Most (19:03) | Ústí nad Labem hl.n. (19:58) | ||
19:27 | 19:28 | 6828 | Ústí nad Labem hl.n. (18:57) | Most (19:52) | 0 | |
20:24 | 20:25 | 6871 | Most (20:03) | Ústí nad Labem hl.n. (20:58) | ||
20:27 | 20:28 | 6830 | Ústí nad Labem hl.n. (19:57) | Most (20:52) | ||
20:40 | 20:41 | R 421 | Cheb (18:15) | Košice (9:50) | Excelsior b , y , f , w , x , ° |
|
21:10 | 21:11 | R 618 | Praha-Holešovice (19:36) | Chomutov (21:51) | nejede 24., 31.XII., ~ , w , x , ± | |
21:24 | 21:25 | 6887 | Chomutov (20:40) | Ústí nad Labem hl.n. (21:58) | jede v W , nejede 31.XII. | |
21:27 | 21:28 | 6832 | Ústí nad Labem hl.n. (20:57) | Most (21:52) | nejede 24., 31.XII. | |
22:14 | 22:15 | 6889 | Klášterec nad Ohří (21:10) | Ústí nad Labem hl.n. (22:48) | nejede 24., 31.XII. | |
22:52 | 22:53 | 6882 | Ústí nad Labem hl.n. (22:22) | Chomutov (23:43) | nejede 24., 31.XII. | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci