..: Events list - nejbližší měsíc :..
CZE  SKK  GER  AUT  HUN  POL
Sat 3.1. - Sun 27.12.
Pravidelné víkendy v Modelovém království ve Žďáru nad Sázavou. Otevřeno vždy v sobotu a neděli od 10 do 17 hodin.
Dům Kultury - Dolní 183/30, Žďár nad Sázavou 1


Wed 1.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Fri 3.7.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Sat 4.7.
Zvláštní parní vlak do Posázaví. Muzeum a štola v Jílovém u P., muzeum VHÚ, Zbořený Kostelec, Sázavský klášter, Sázavská pouť, Český Šternberk, Pivovar Kácov
Praha-Braník 9.01 - Kácov 13.17
Kácov 16.57 - Praha-Vršovice 20.00

434.2186 434.2186 Ce Ce

Sat 4.7.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17


Sat 4.7.
Tradiční a oblíbená jízda divadelního vlaku na zámek Kratochvíle. Letos se návštěvníci mohou těšit na divadelní frašku
České Budějovice 18.12 - Netolice 19.08
Netolice 23.00 - České Budějovice 23.48

814 814


Sat 4.7.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 4.7.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené motorovým vozem v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

M 286.0001 M 286.0001 Bmx Bmx

Sat 4.7.

Mladějov na Moravě (odjezdy 9:00, 11:55, 14:00, 16:45) - Nová Ves u Kunčiny a zpět.
Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1 7x otevřený, 1x uzavřený 7x otevřený, 1x uzavřený

Sat 4.7.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810

Sat 4.7. - Sun 5.7.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 4.7. - Sun 5.7.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810

Sat 4.7. - Sun 5.7.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sat 4.7. - Mon 6.7.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 4.7. - Mon 6.7.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 4.7. - Mon 6.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BNE 50 BNE 50

Sat 4.7. - Mon 6.7.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět
U 57.001 U 57.001


Sat 4.7. - Sun 12.7.

4.7. Zvolen - Lučenec - Veľký Krtíš - Lučenec - Rožňava
5.7. Rožňava - Plešivec - Muráň, Slavošovce - Plešivec - Rožňava
6.7. Rožňava - Turňa nad Bodvou
(dále program bez zvláštních vlaků v Miškolci a Košicích)
10.7. Košice - Rožňava - Betliar - Dobšiná (a strojově do Zvolena)

M 262.0180 (830.180-6) KŽC M 262.0180 (830.180-6) KŽC


Sat 4.7. - Sat 29.8.
Prohlídka areálu muzea, výstava lokomotiv.

Jízdy parních vlaků: 11.7., 25.7., 8.8., 22.8.
Jízdy motorových vlaků: 4.7., 18.7., 1.8., 15.8., 29.8.

Odjezdy od 10:00 do 18:00 každou celou hodinu, ve dnech provozu parních vlaků navíc jízdy důlního vlaku - odjezdy od 10:15 do 17:15 vždy 15 minut po celé. Jízdné je součástí celodenního vstupného - dospělý 80 Kč, dítě 40 Kč, rodinná (2 dospělí + 2 děti) 200 Kč, ZTP a ZTP/P zdarma. V důlním vlaku symbolické jízdné 10 Kč za osobu.

Zbýšov (důl Jindřich) - Babice u Rosic a zpět
BND 30 BND 30 BS 80 BS 80 DH 70 D DH 70 D

Sat 4.7.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba 9-17 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

Sun 5.7.

Poprad-Tatry - Starý Smokovec a späť, Starý Smokovec - Tatranská Lomnica a späť
EMU 26.001 Kométa TEVD 22 EMU 26.001 Kométa TEVD 22

Sun 5.7.
převoz?
Topoľčany - Prievidza - Horná Štubňa - Harmanec - Banská Bystrica - Podbrezová - Hronec
M 262.004 Dvašesťdvojka M 262.004 Dvašesťdvojka

Sun 5.7.

Praha hl.n. 8.41 - Kácov 11.08
Kácov 16.57 - Praha hl.n. 19.16


Sun 5.7.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1


Sun 5.7. - Mon 6.7.

Mladějov na Moravě (odjezdy 9:00, 11:55, 14:00) - Veksl - Nová Ves u Kunčiny a zpět.
Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1 7x otevřený, 1x uzavřený 7x otevřený, 1x uzavřený

Sun 5.7. - Tue 7.7.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810

Wed 8.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Fri 10.7.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Sat 11.7.
Muzejní provoz historických parních vlaků na trati 125, Kněževes-výstava historických drážních vozidel, expozice
Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152 Ci/Ce, Dd Ci/Ce, Dd

Sat 11.7.
Akce bude pořádána s jiným dopravcem a v jiném rozsahu.
Telč 9.30 - Slavonice 10.58
Slavonice 12.09 - Telč 13.26


Sat 11.7.
České dráhy ve spolupráci s Museem Fotoateliér Seidel z Českého Krumlova vypraví zvláštní vlak po stopách historie
České Budějovice 7.40 - Nová Pec 9.35
Nová Pec 16.10 - České Budějovice 18.03

814 814


Sat 11.7.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 11.7.

Brno hl.n. 9.06 - Zastávka u Brna 9.32
Zastávka u Brna 16.58 - Brno hl.n. 17.34

M 131.1463 M 131.1463

Sat 11.7.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené parní lokomotivou v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

423.009 423.009 Ce Ce

Sat 11.7.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 11.7.

Mladějov na Moravě - Veksl - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1

Sat 11.7.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810

Sat 11.7. - Sun 12.7.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 11.7. - Sun 12.7.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 11.7. - Sun 12.7.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 11.7. - Sun 12.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BS 80 BS 80

Sat 11.7. - Sun 12.7.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět
U 57.001 U 57.001


Sat 11.7. - Sun 12.7.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810

Sat 11.7. - Sun 12.7.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sun 12.7.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Tue 14.7. - Thu 16.7.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810

Wed 15.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Fri 17.7.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Sat 18.7.
Akce bude pořádána s jiným dopravcem a v jiném rozsahu.
Telč 12.40 - Kostelec u Jihlavy 13.48
Kostelec u Jihlavy 14.05 - Telč 17.07


Sat 18.7.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 18.7.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené motorovým vozem v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

M 286.0001 M 286.0001 Bmx Bmx

Sat 18.7.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 18.7.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 18.7.

Mladějov na Moravě - Veksl - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1

Sat 18.7.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810

Sat 18.7. - Sun 19.7.

Veselí nad Moravou 1.00 - Velká nad Veličkou 1.18
Velká nad Veličkou 1.30 - Veselí nad Moravou 1.51


Sat 18.7. - Sun 19.7.
Jízdy parních vlaků doprovázené průvodčími v dobových uniformách a četnickou hlídkou; taneční a hudební vystoupení, divadlo pro děti; historické drezíny, modelová a zahradní železnice, funkční Četnická stanice; výstava historie železnice; jízdy historických autobusů, tržiště místních produktů
Bezdružice - Kokašice – Cebiv
310.072 310.072


Sat 18.7. - Sun 19.7.
Oblíbené jízdy parních vlaků krásnou Šumavskou přírodou. Vlaky budou vedené parní lokomotivou řady 310, zvanou "Kafemlejnek".
Černá v Pošumaví 10.09 - Nová Pec 10.35-10.59 - Nové Údolí 11.55
Nové Údolí 16.00 - Nová Pec 16.55-17.15 - Černá v Pošumaví 17.40

310.093 310.093


Sat 18.7. - Sun 19.7.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 18.7. - Sun 19.7.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 18.7. - Sun 19.7.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 18.7. - Sun 19.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BNE 50 BNE 50

Sat 18.7. - Sun 19.7.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
U 57.001 U 57.001


Sat 18.7. - Sun 19.7.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810

Sat 18.7. - Sun 19.7.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sat 18.7.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba 9-17 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

Sat 18.7. - Sun 19.7.
otevřeno 10.00-16.30, vstupné 50/25 Kč
Olomouc, depo


Sun 19.7.

Poprad-Tatry - Starý Smokovec a späť, Starý Smokovec - Tatranská Lomnica a späť
EMU 26.001 Kométa TEVD 22 EMU 26.001 Kométa TEVD 22

Sun 19.7.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Sun 19.7.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba po předchozí telefonické domluvě od 10 do 16 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

Wed 22.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Thu 23.7. - Sat 25.7.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810

Fri 24.7.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Sat 25.7.

Bratislava hl.st. - Kúty - Brezová pod Bradlom a späť, Brezová pod Bradlom - Jablonica a späť
M 262.007 Dvašesťdvojka M 262.007 Dvašesťdvojka

Sat 25.7.
Prázdninová jízda parním vlakem údolím řeky Berounky s možností návštěvy hradu Křivoklát, sklárny v Nižboru s ruční výrobou skla, případně Hamousova statku ve Zbečně.
Lužná u Rakovníka 11.50 - Beroun 13.19
Beroun 15.30 - Lužná u Rakovníka 17.20

354.195 354.195 Bam Bam

Sat 25.7.
Akce bude pořádána s jiným dopravcem a v jiném rozsahu.
Telč 9.30 - Slavonice 10.58
Slavonice 13.30 - Telč 15.06


Sat 25.7.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 25.7.
Tematický výlet do historie hornictví a energetiky historickým motoráčkem
Brno hl.n. 9.06 - Zastávka u Brna 9.32
Zastávka u Brna 16.58 - Brno hl.n. 17.34

M 131.1463 M 131.1463

Sat 25.7.
Pravá železniční nostalgie ve vláčcích tažených parní lokomotivou
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

433.001 433.001 Ce Ce

Sat 25.7.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené parní lokomotivou v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

423.009 423.009 Ce Ce

Sat 25.7.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 25.7.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 25.7.

Mladějov na Moravě - Veksl - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1

Sat 25.7.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810

Sat 25.7. - Sun 26.7.
Oblíbené jízdy parních vlaků krásnou Šumavskou přírodou. Vlaky budou vedené parní lokomotivou řady 310, zvanou "Kafemlejnek".
Černá v Pošumaví 10.09 - Nová Pec 10.35-10.59 - Nové Údolí 11.55
Nové Údolí 16.00 - Nová Pec 16.55-17.15 - Černá v Pošumaví 17.40

310.093 310.093


Sat 25.7. - Sun 26.7.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 25.7. - Sun 26.7.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 25.7. - Sun 26.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BS 80 BS 80

Sat 25.7. - Sun 26.7.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
U 57.001 U 57.001


Sat 25.7. - Sun 26.7.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810

Sat 25.7. - Sun 26.7.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sun 26.7.

Trenčianska Teplá - Lednické Rovne a späť
M 131.1443 Hurvínek M 131.1443 Hurvínek

Sun 26.7.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sun 26.7.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Wed 29.7.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Fri 31.7.

Česká Kamenice 7.54 - Liberec 10.24 - vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec
vlečka aquapark Babylon a DPM Liberec - Liberec 15.36 - Česká Kamenice 18.01



Fri 31.7.
Historické slavnosti u příležitosti výročí návštěvy císaře Karla IV - středověké tržiště s ukázkou řemesel, jezdecká představení, rytířská klání, slavnostní ohňostroj
Děčín - Kadaň a zpět
556.036 556.036 Bai Bai

Sat 1.8.

Hradec Králové hl.n. 9.32 - Bílá Třemešná 11.26
Bílá Třemešná 12.52 - Jaroměř 13.24
Jaroměř 14.30 - Bílá Třemešná 15.03
Bílá Třemešná 16.30 - Hradec Králové hl.n. 18.21

M 131.1441 M 131.1441

Sat 1.8.
Pravidelné historické víkendové výletní vlaky vedené motorovým vozem v turisticky atraktivní oblasti Pardubického kraje
Letohrad 9.15 - Hanušovice 11.40
Hanušovice 12.20 - Letohrad 14.32

M 286.0001 M 286.0001 Bmx Bmx

Sat 1.8.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 1.8.

Praha hl.n. 8.41 - Kácov 11.08
Kácov 16.57 - Praha hl.n. 19.16


Sat 1.8.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 1.8.
Akce bude pořádána s jiným dopravcem a v jiném rozsahu.
Telč 12.40 - Kostelec u Jihlavy 13.48
Kostelec u Jihlavy 14.05 - Telč 17.07


Sat 1.8.

Mladějov na Moravě - Veksl - Nová Ves u Kunčiny - Josefka a zpět, odjezdy 9.00, 11.55, 14.00, 16.45
Krauss-Linz č.1 Krauss-Linz č.1

Sat 1.8.

Lovosice 8.29 - Most 9.48
Most 10.07 - Lovosice 11.24
Lovosice 12.29 - Třebívlice 13.00
Třebívlice 13.48 - Lovosice 14.22
Lovosice 15.30 - Most 16.46
Most 17.07 - Lovosice 18.24

810 810

Sat 1.8. - Sun 2.8.
Oblíbené jízdy parních vlaků krásnou Šumavskou přírodou. Vlaky budou vedené parní lokomotivou řady 310, zvanou "Kafemlejnek".
Černá v Pošumaví 10.09 - Nová Pec 10.35-10.59 - Nové Údolí 11.55
Nové Údolí 16.00 - Nová Pec 16.55-17.15 - Černá v Pošumaví 17.40

310.093 310.093


Sat 1.8. - Sun 2.8.

Praha-Čakovice 8.20 - Praha hl.n. 8.40
Praha hl.n. 9.04 - Praha-Zličín 9.33
Praha-Zličín 9.49 - Praha hl.n. 10.18
Praha hl.n. 11.04 - Praha-Zličín 11.33
Praha-Zličín 11.49 - Praha hl.n. 12.18
Praha hl.n. 13.39 - Praha-Zličín 14.08
Praha-Zličín 14.29 - Praha hl.n. 14.58
Praha hl.n. 15.39 - Praha-Zličín 16.08
Praha-Zličín 16.29 - Praha hl.n. 16.58
Praha hl.n. 17.20 - Praha-Čakovice 17.40



Sat 1.8. - Sun 2.8.
Pravidelné vlaky s historickým motoráčkem
Břeclav 9.10 - Lednice 9.40
Lednice 10.20 - Břeclav 10.49
Břeclav 11.10 - Lednice 11.40
Lednice 12.20 - Břeclav 12.49
Břeclav 13.10 - Lednice 13.40
Lednice 14.20 - Břeclav 14.49
Břeclav 15.10 - Lednice 15.40
Lednice 16.20 - Břeclav 16.49

M 131.1448 M 131.1448 BDlm BDlm

Sat 1.8. - Sun 2.8.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 1.8. - Sun 2.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BNE 50 BNE 50

Sat 1.8. - Sun 2.8.
Tradiční letní jízdy parních vlaků
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha a zpět
U 57.001 U 57.001


Sat 1.8. - Sun 2.8.

Moravské Budějovice (9.59, 13.59, 17.59) - Jemnice a zpět (9.14, 13.14, 17.14)
810 810

Sat 1.8. - Sun 2.8.

Mladá Boleslav hl.n. 9.23 - Bakov nad Jizerou 9.35 - Dolní Bousov 10.04 - Sobotka 10.10
Sobotka 10.20 - Dolní Bousov 10.26-10.37 - Dětenice 11.03-11.08 - Kopidlno 11.25 - Jičín 11.46
Jičín 11.48 - Libuň 12.05 - Sobotka 12.32 - Dolní Bousov 12.38-12.48 - Dětenice 13.14
Dolní Bousov 12.50 - Bakov nad Jizerou 13.19 - Mladá Boleslav hl.n. 13.30 jen v sobotu
Mladá Boleslav hl.n. 14.05 - Bakov nad Jizerou 14.27 - Dolní Bousov 14.53 jen v sobotu
Dětenice 14.40 - Dolní Bousov 15.08 - Sobotka 15.17 - Libuň 15.42-15.51 - Jičín 16.08 - Kopidlno 16.28-16.56 - Dětenice 17.14 - Dolní Bousov 17.39-17.53 - Bakov nad Jizerou 18.19 - Mladá Boleslav hl.n. 18.30


Sat 1.8. - Mon 3.8.

pátek:
Opava východ 18.47 - Svobodné Heřmanice 19.29
Svobodné Heřmanice 19.35 - Opava východ 20.18
sobota a neděle:
Opava východ 8.47 - Svobodné Heřmanice 9.29
Svobodné Heřmanice 9.35 - Opava východ 10.18
Opava východ 11.47 - Svobodné Heřmanice 12.29
Svobodné Heřmanice 14.35 - Opava východ 15.18
Opava východ 16.47 - Svobodné Heřmanice 17.29
Svobodné Heřmanice 17.35 - Opava východ 18.18

810 810

Sat 1.8.
Muzeum železniční historie s funkčními exponáty, např. elektromechanické SZZ, dálnopis, aj.
Otevírací doba 9-17 hod. Více informací na webu muzea.

Lokomotivní depo Kroměříž

© 2001 - 2015 ŽelPage - Webmaster
Please provide updates to kalendar@zelpage.cz.
List of events is based on information released by event organizers. Readers are encouraged to contact organizers directly for more details and up to date information as our list may not be complete, fully accurate or may include processing mistakes. Zelpage is not able to provide details on events organised by third parties.