..: Events list - Česká republika - Středočeský kraj - nejbližší měsíc :..
CZE  SKK  GER  AUT  HUN  POL
Mapa krajů ČR Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
 
Wed 5.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Sat 8.8.
Zvláštní parní vlak k hradním slavnostem "Křivořezání" nebo prohlídka železničního muzea v Lužné u Rakovníka
Praha-Braník 9.14 - Beroun - Křivoklát - Rakovník - Lužná u Rakovníka 12.35
Lužná u Rakovníka 15.05 - Praha-Braník 18.28

475.179 475.179

Sat 8.8.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 8.8.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 8.8.
Zvláštní výletní vlaky.
Ve vlaku je řazen vůz s dětským loutkovým divadlem, představení se odehrávají ve vyhlášených stanicích.
(Rovensko pod Troskami, Turnov, Bakov nad Jizerou)
V Bakově nad Jizerou dojde k setkání s motorovými nostalgickými vlaky Mladoboleslavského železničního spolku.

Turnov - Rovensko pod Troskami a zpět
Turnov - Bakov nad Jizerou a zpět

310.0134 310.0134


Sat 8.8. - Sun 9.8.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 8.8. - Sun 9.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BS 80 BS 80

Sun 9.8.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Wed 12.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Sat 15.8.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 15.8.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 15.8. - Sun 16.8.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 15.8. - Sun 16.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BNE 50 BNE 50

Sat 15.8. - Sun 16.8.

Sobota 15. 8.: Zvolen os. st. 13:50 – Hronská Dúbrava – Horná Štubňa – Handlová – Prievidza St3 – Prievidza nákl. st. (spojka mimo Prievidzu) – Chynorany – Trenčín – Trenčianská Teplá – Horné Srnie – Vlárský průsmyk – Bylnice – Brumov – Horní Lideč – Vsetín 19:20.
Neděle 16. 8.: Vsetín 10:45 – Hranice na Moravě – Olomouc hl.n. – Kolín – Lysá nad Labem 15:45.

M 262.0124 (830.124-4) KŽC M 262.0124 (830.124-4) KŽC T 478.2065 KŽC T 478.2065 KŽC


Sun 16.8.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Wed 19.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Sat 22.8.

Praha hl.n. 8.41 - Kácov 11.08
Kácov 16.57 - Čerčany 18.23-18.27 - Praha hl.n. 19.16



Sat 22.8.
Jízdy zvláštních vlaků, centrum oslav v Bujanově, kde proběhne slavnostní defilé lokomotiv.
ČD railjet:
Praha hl.n. 6.44 - Plzeň hl.n. 8.22 - České Budějovice 10.33-10.57 - Horní Dvořiště - Summerau 12.43
Summerau 13.30 - Kaplice 14.07
Kaplice 14.18 - Summerau 14.54
Summerau 15.16 - České Budějovice 16.28
České Budějovice 16.42 - Summerau 17.52
Summerau 18.06 - Horní Dvořiště - České Budějovice 19.10-20.05 - Plzeň hl.n. 21.57 - Praha hl.n. 23.48
Parní vlak:
České Budějovice 10.37 - Summerau 12.43
Summerau 13.20 - Horní Dvořiště 13.28
Horní Dvořiště 15.04 - Kaplice 15.36
Kaplice 16.19 - Summerau 17.00
Summerau 17.33 - České Budějovice 19.04

railjet railjet

Sat 22.8.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 22.8.
Zvláštní parní vlak do Posázaví. Muzeum a štola v Jílovém u P., muzeum VHÚ, Zbořený Kostelec, Sázavský klášter, Český Šternberk, Kácovská pouť, Pivovar Kácov
Praha-Braník 9.01 - Kácov 13.17
Kácov 16.57 - Praha-Vršovice 20.00

434.2186 434.2186 Ce Ce

Sat 22.8.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 22.8. - Sun 23.8.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 22.8. - Sun 23.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BS 80 BS 80

Sun 23.8.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

Wed 26.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45 a 16.00
BNE 50 BNE 50

Sat 29.8.
Zvláštní parní vlak do Vlašimi. Ukončení sezony muzea VHÚ v Lešanech (Krhanice), prohlídka pivovaru Ferdinand nebo Zámku Jemniště
125 let trati Benešov - Vlašim

Praha-Braník 9.01 - Vlašim 13.48
Vlašim 15.25 - Praha-Braník 19.16

434.2186 434.2186 Ce Ce

Sat 29.8.
Zvláštní parní vlak do mimořádně otevřeného depozitáře NTM v Chomutově
Lužná u Rakovníka – Chomutov
534.0323 534.0323 Bam, BRam Bam, BRam

Sat 29.8.

Lysá nad Labem 6.48 - Praha hl.n. 7.27-7.39 - Čerčany 9.23
Čerčany 16.15 - Davle 17.07-17.34 - Praha hl.n. 18.20-18.38 - Lysá nad Labem 19.17



Sat 29.8.

Lužná u Rakovníka 9.52 - Kolešovice 10.42
Kolešovice 10.52 - Lužná u Rakovníka 12.43
Lužná u Rakovníka 13.52 - Kolešovice 14.42
Kolešovice 14.52 - Lužná u Rakovníka 16.43

423.094 423.094 555.0153 555.0153 354.7152 354.7152

Sat 29.8.
Zvláštní výletní vlaky.
Ve vlaku je řazen vůz s dětským loutkovým divadlem, představení se odehrávají ve vyhlášených stanicích.
(Rovensko pod Troskami, Turnov, Bakov nad Jizerou)
V Bakově nad Jizerou dojde k setkání s motorovými nostalgickými vlaky Mladoboleslavského železničního spolku.

Turnov - Rovensko pod Troskami a zpět
Turnov - Bakov nad Jizerou a zpět

310.0134 310.0134


Sat 29.8. - Sun 30.8.

Zásmuky 8.44 - Pečky 9.44
Pečky 10.06 - Kouřim 10.43
Bošice 12.16 - Bečváry 12.43
Bečváry 13.04 - Kouřim 13.59
Kouřim 15.06 - Pečky 15.44
Pečky 16.06 - Bečváry 17.09
Bečváry 17.20 - Zásmuky 17.28



Sat 29.8. - Sun 30.8.

Kolín-Sendražice - Býchory a zpět, odjezdy 9.45, 11.00, 12.15, 13.30, 14.45, 16.00 a 17.15
BS 80 BS 80

Sun 30.8.

Karlštejn 10.20 - Zadní Třebaň 10.24-10.31 - Hostomice pod Brdy 11.04-11.24 - Lochovice 11.43 - Příbram 12.05
Příbram 16.00 - Lochovice 16.23-16.41 - Hostomice pod Brdy 16.53-17.20 - Zadní Třebaň 17.52-18.01 - Karlštejn 18.05

M 262.0 (830) M 262.0 (830) M 262.1 M 262.1

© 2001 - 2015 ŽelPage - Webmaster
Please provide updates to kalendar@zelpage.cz.
List of events is based on information released by event organizers. Readers are encouraged to contact organizers directly for more details and up to date information as our list may not be complete, fully accurate or may include processing mistakes. Zelpage is not able to provide details on events organised by third parties.