..: Fotogalerie - detaily fotografie T 679.019 :..
 

T 679.019


T 679.019Informace o fotografii:
 - Místo focení: Bratislava - východ
 - Datum: 3.9.2005
 - Autor: topič  Poslat email autorovi
 - Pozn.: požární vlak, násled
parního expresu přijíždí
do žst. Bratislava - východ
 - Zobrazeno: 4903x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 5
 - Rating od uživatelů:
 6
 - Vaše hodnocení: 5*

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2 3      Zpráv na stránku:   
30.07.2008 (21:13)  
na fotke nie je bratislavsky stroj T679.0019, ale zvolensky stroj T678.0012...
T678.0 maju biele lemovanie a T679.0 maju hnede lemovanie po obvode v urovni pozicnych svetiel - podla toho sa daju stroje 775 a 776 od seba lahko odlisit.
08.01.2007 (11:54)  
topič=84?:-),ne vazne topici Ti verim,jen jsem se ptal a nemyslel jsem to zle,asi sam víš nejlíp kdy jsi to fotil:-)
08.01.2007 (11:22)  
84 taky jsem ze severu moravy,ale bratislava je trosku jinde ze?navic ses o rok sekl:-),ale v tom ze lonsky podzim byl hodne zeleny mas pravdu
08.01.2007 (11:48)  


No právě, že je Bratislava jižněji, tak tam podzim přichází o něco později než do Ostravy. A obecně na začátku září bývá příroda ještě hodně zelená.
08.01.2007 (11:19)  
AdamKo. Já nevím jak u Vás, ale u nás na Severní Moravě byly 3.9.2006 stromy krásně zelené...
08.01.2007 (10:59)  
topič: klidne mou osobni charakteristiku ocituj absolutne ale netusim kam tim míříš-ohledne zelene-mam rad zelenou,nic proti ni nemam,jen mi slo o ty stromy...kolikrat uz byvaji v zari alespon trosku nazloutle...nic vic...jestli ti jde o to,ze jsem ti foto ohodnotil 3,jednoducha odpoved...mas tu mnohem lepsi fotky a jelikoz nejsem a nikdy jsem stavař nebyl,tak tu budovu moc ocenit neumim a tyto stranky jsou venovane zeleznici,tak jsem hodnotil tento aspekt...tot muj nazor.....u predchozi fotky jsem sice napsal ze ta zelena je az nechutne zelena...dal jsem ti ale za to foto plny pocet bodu,tak si asi domyslis jak to slovo "nechutně" bylo mysleno...fotit bezesporu umis a mas k tomu i kvalitni nadobicko................
08.01.2007 (11:39)  


Hodnocení fotek je čistě Tvoje věc a nebudu Ti do něj kecat. Nažloutlé listí počátkem září bylo, pokud mě paměť neklame, a myslím, že ne, naposledy v roce 2003, kdy bylo dlouhé období tropických teplot během prázdnin. To bylo listí žluté a opadávalo již po 20. srpna. Na horách tomu bývá jinak, ale Bratislava leží dost nízko. Takže opravdu stromy i tráva byly dost zelené, tak jak je na fotce vidět.
08.01.2007 (10:54)  
topič: Protože coby řadový konstruktér, i když s pružnou pracovní dobou, jezdím do práce na šest. Důvod je čistě zištný - chci být rychle pryč, abych stihnul potenciální pěkné počasí :o)
08.01.2007 (7:58)  
84: správně, vězení pro neposlušné vlakové čety a navíc tam musí asi plavat...

montoya: když už se tady někdy objeví fotka "nasvícená odzadu" má u mě jistých 5* a to protože udělat zezadu nasvícenou fotku tak, aby byla koukatelná, není žádná sranda a i proto, že "stádních" fotek se sluncem za zády (nic proti nim) je tu každý den 12 do tuctu. Ty to zezadu nerad?

pišky: neber komenty moc vážně, to je jenom takové slovní škádlení. Co se škádlívá - však víš :)
08.01.2007 (6:19)  
Piški: Zajímalo by mě jaký rámec zkušeností máš na mysli, děkuji za odpověď ;o)
08.01.2007 (10:02)  


No jóó, Tys to vyčet na internetu. To platí jen napůl. Ale hodnotím snahu, že ses na to nevykašlal. Člověče jak to, že tak brzy ráno, téměř v noci seš na nohou? :-))
08.01.2007 (6:15)  
topič: Nevím, že by věž se samotkou, kam zavírali zlobivé průvodčí ;o) ?

Aktualizace - na vlaky.net jsem se dočetl, že jde o vodárnu.
08.01.2007 (0:27)  
* offtopic *
topič: dobrý (ale logický a očekávaný) postřeh, takových zajímavých úkazů by se určitě našlo víc. Soukromě by mě zajímalo, co k tomu ty lidi vede...

EDIT: jé on to smazal... :-)
08.01.2007 (0:33)  


Nesmazal, upřesnil. To by mě taky zajímalo. Možná by to v konfrontaci face to face vypadalo podstatně jinak.
  1 2 3      Zpráv na stránku:   

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- akreditovaný fotograf nebo člen ŽP, - správce galerie nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2024 ŽelPage - správci - otázky a odpovědi


Info
informacni okenko