Chris Sawyer's Locomotion

Hry s železniční nebo všeobecně dopravní tematikou

Která hra je podle Vás lepší?

Transport Tycoon DeLuxe s patchem
30
71%
Chris Sawyer´s Locomotion
12
29%

Celkem hlasů : 42

maglev

Příspěvekod speedyg » 26.05.2007 - 19:29:17

TTD je klasika...je to super takze bez reci, grafika je tu lepsia aj inteligencia al v poho, paci sa mi aj to ze nemozem zabranit alovi stavat...bo obcas ma to zlakalo :oops: . Troska mi chybaju monoraily a maglevy...fakt ze po roku 2000 to trocha vyschne a potom...no neviem...neni to uz to prave tycoonovske kde ide o vyvoj a stavanie
speedyg

Re: maglev

Příspěvekod SOVA » 26.05.2007 - 19:53:27

speedyg píše:TTD je klasika...je to super takze bez reci, grafika je tu lepsia aj inteligencia al v poho, paci sa mi aj to ze nemozem zabranit alovi stavat...bo obcas ma to zlakalo :oops: . Troska mi chybaju monoraily a maglevy...fakt ze po roku 2000 to trocha vyschne a potom...no neviem...neni to uz to prave tycoonovske kde ide o vyvoj a stavanie

s tou inteligencí 120% souhlasím,u TTD se mě konkurence snaží zabrat nevyužite výdělky,no snažila,teď po koupi jediného skutečného konkurenta,který měl zisky měsíčně kolem 300 000 teď vládnu kompletně celé mapě a konkurence teď neví co dělat tak blázní(jen ať víte hraji tu zelenou krajinu na těžkou,hraji jen s patchem nutným pro provoz na XP a s původní grafikou)
Na Locomotionu jsem po učení(cca měsic)všech triků hry zkusil jednou hru s konkurencí,dal jsem jí tuším že 3měsíce zpoždění,konkurence se objevila po dvou letech a začla náklaďáky vozit uhlí,samozřejmě mě uhlí ve stanici kleslo o polovinu a oni dostávala dvojnásobek uhlí než já před tím poklesem,jak udělaly to samé podruhé akorát u jiné tratě tak jsem s tím sekl...
Hledám info o M131.1 .Kdo něco má pls ozvěte se na icq 218-701-600,SKYPE thunderman5 anebo e-mail na hmm99@seznam.cz
SOVA
výpravčí

Re: hra

Příspěvekod SOVA » 13.08.2008 - 20:37:32

Paja píše:http://www.travian.cz/?uc=cz10_13345
pro skraceni chvile,stratgiepo netu

Hraje to dobrá,ale sem to myslím nepatří :twisted:
Hledám info o M131.1 .Kdo něco má pls ozvěte se na icq 218-701-600,SKYPE thunderman5 anebo e-mail na hmm99@seznam.cz
SOVA
výpravčí

Re: Chris Sawyer's Locomotion

Příspěvekod Nechic » 25.05.2009 - 20:32:03

Přidám svoji trošku do mlejna:
Hraji Locomotion raději než TTD, protože jsem si zvykl na engine RCT1,2 a hlavně se to mnohem lépe ovládá. Stavba tratí v TT byla pro mne vždy utrpením, vybírat úhly kolejí atd. mi prostě nevyhovovalo. Pak TT má krajinku hrozně malinkatou a vláček tam vypadá ještě menší. Locomotion má hezky detailní, i když starší, grafiku, všechno je pěkně vidět, mapy jsou skvělé a dá se do toho stáhnout plno módů, vozidel, scénářů atd., které jsou ještě detailnější. Nevýhoda jsou hlavně ty opravy vozidel, protože když máte 50 tramvají ze stejného data, tak když opravíte 50., tak 1. se rozbije. Doufám, že časem vyjde vymakané pokračování :D
Nechic
staniční dělník

Příspěvekod lenaluna » 16.07.2011 - 12:37:08

Chtěla bych se vás zeptat jaká je podle vás nejlepší hra se železnicí a mašinkama, protože jich je hodně, některé jsem už i hrála, ale nebyli zrovna povedené. Takže jaká hra je podle vás numero uno?
Mým snem je vlastnit zoologickou zahradu nebo venkovský dvůr, ale zatím vyrábím skvělé pelíšky pro psy.
lenaluna
staniční dělník

Příspěvekod MirekM » 17.07.2011 - 09:22:56

Locomotion nejspíš těžko. Většina lidí, se pokud vím, vrátila od Locomationu k Transport Tycoonu, respektive OpenTTD. A záleží na tom, čeho se ta hra má týkat. Tohle jsou podnikatelské strategie, kde jste majitelem obchodní firmy v dopravním segmentu. Pak máme třeba Bahn, kde si můžete nasimulovat síťový provoz, jeho časování atp. Nebo třeba přímo simulátory řízení provozu na konkrétní železniční infrastruktuře – například série Softikon, Erwes a další. Nebo byste raději železnici z pohledu strojvedoucího? Pak je tu MSTS, Trainz atd.
Je toho spousta a požadavek, „aby v tom byly vlaky“, je nedostatečné kritérium.
MirekM
generální ředitel

Příspěvekod lenaluna » 25.07.2011 - 13:31:06

Aha, toto jsou spíše strategie, ale já jsem myslela, jestli nemáte nějakou hru na řízení vlaku? Strategie už jsem hrála.
Mým snem je vlastnit zoologickou zahradu nebo venkovský dvůr, ale zatím vyrábím skvělé pelíšky pro psy.
lenaluna
staniční dělník

Příspěvekod MirekM » 25.07.2011 - 15:28:54

Řídit vlak je možné v programech Microsoft Train Simulator, Trainz Railroad Simulator a mnohých dalších.
MirekM
generální ředitel

Předchozí

Zpět na Hry